Stop šikanování Vlada!

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#21

2013-11-23 15:01

Také jsem nesnesla pohled veřejné psychické týrání. Toto jsem odeslala na vedení Primy.

Dobrý den,
nikdy jsem nikam nepsala, ale co jsem viděla včera v nočním vysílání vaší reality show, nemohu nechat bez odezvy. Na VyVolené se dívají mé děti, mají své favority, účastní se hlasování. Informuji vás o mém rozhodnutí:

1. ZÁKAZ dětem sledovat reality show. V přímém přenosu zde probíhá šikana, psychické "mučení" a týrání jednotlivce ze strany pořadatelů!

Nadále zvažuji:

2. ZAKÁZAT sledování celé vaší televize, jelikož nemám jistotu v nezávadnosti vašich dalších pořadů. Nevím, co jste nadále schopni udělat pro zvýšení sledovanosti!
3. Podání STÍŽNOSTI k Radě pro rozhlasové a televizní vysílání.

Po poradě s právně vzdělanou osobou:

4. Podání TRESTNÍHO OZNÁMENÍ na realizační štáb za šikanu......

5. Podání TRESTNÍHO OZNÁMENÍ na poradce - psychologa. Domnívám se, že odvádí velice špatnou práci. Připuštění trestného činu šikany, týrání jednotlivce viz. výše.



Chápu, že je to reality show, ale co se děje ze strany realizačního týmu je ostudné, nemorální a nepřiměřené zasahování do hry. Jako instituce nemáte k takovému chování právo. Ukazujete tím, že takováto činnost je přípustná, možná a beztrestná v rámci hry. V žádném případě, byť ve hře, takováto věc přípustná není! Snažíme se toto dětem vštěpovat od útlého věku v rodině, ve školách....a vy? Čím chcete omluvit vaše chování? Zvýšenou sledovaností, finanční odměnou?


Odpovědi

Blanka

#25 Re:

2013-11-23 15:22:19

#21: -

Podepisuji se pod toto!!!!!!!!!!!!!!!! Blanka kuncová


Nepřihlášený uživatel

#30 plně s vámi souhlasím. Re:

2013-11-23 15:58:06


Nepřihlášený uživatel

#34 Re:

2013-11-23 16:28:51

#21: -

Plně s Vámi souhlasím, děkuji


Nepřihlášený uživatel

#41 Re:

2013-11-23 18:55:42

#21: -

NAPROSTÝ SOUHLAS.