Stop šikanování Vlada!

Stop šikanování Vlada! / Oznámení / Změna / Komentáře

Blanka

#26 toto jsem psala a odeslala:

2013-11-23 15:30

dotaz!!!!!!!!!!!
Dnes 23. 11. 2013, 16:29:25
Komu: david.vanicek@iprima.cz

Pane Vaníčku,

jsem velice zvědavá-a nejen já-na Vaši reakci na rozzlobené nás diváky!!!! To co se děje ve vile....no comment.
Trestní oznámení prý již bylo podáno na šikanu. Pravidla slušnosti musí dodržovat je někdo, ospatní ne? A Šedivá Šárka???? kde jse došli k názoru, že může dělat co chce????
Nedodržují se sliby- regina-měla jít i dle vlastních slov ven-i kdyby prý měla platit-a sama to říkala.
No nic, po skončení této trapnosti, na kterou se dívám jen pro Vlada, končím s Vaší televizí-mažu ji z programové nabídky a nebudu sama. Kdo nedrží slovo, nestojí mi za pětník.
Nespokojená bývalá divačka Blanka

Nepřihlášený uživatel

#27 dipsy

2013-11-23 15:37

...mám dojem, že Pavlína je po odchodu Reginy nějak zaražená, že by plány nevycházely???Asi ji tam ta Regina vůbec nevadila stran Vladka. Naopak....A prý ho má ráda, to určitě... Teď vyhnaly VV do zásobovačky, že by úklid "důkazů" ap.?
Paja

#28

2013-11-23 15:48

Díky moc člověku,který zareagoval na správném místě.Šikana je věc,proti které by se mělo zasáhnout a je to také trestné. A šikana v přímém přenosu,kde se dívá mládež,tak to je i na žalobu.

Nepřihlášený uživatel

#29

2013-11-23 15:56

Ano,souhlasim,už me nebavi,jak stale vše je na Vlada,připada mi to jako šikana a svadeni všeho zleho na nej....dostal šanci hrat,tak ho nechte žit.Kdyby toto delali Romane tak už je složena...Paja taky by toto neustala.

Nepřihlášený uživatel

#30 plně s vámi souhlasím. Re:

2013-11-23 15:58


Nepřihlášený uživatel

#31 Re:

2013-11-23 15:59

#8: -

Tiskový mluvčí FTV Prima   DAVID VANÍČEK

NAVRHUJI NA JEHO MOBIL PSAT SMSKY AT NAM TISKOVY MLUVCI TV PRIMA ODPOVI HNED !!!


GSM: +420 602 167 179

 

Jana

#32 Re:

2013-11-23 16:10

#10: Tereza Bílková -

vyvoleni2013@ipima.cz tohle je jen na štab.Na řiditele nevim.

Jinak paní Bilková moc děkuju,že jste tu petici sepsala už jse taky nemužu koukat jak Vladka šikanují.

děkuji Jana


Nepřihlášený uživatel

#33

2013-11-23 16:25

Jsem ráda, že je nás víc,kterým není lhostejné jak se tu zachází s lidmi slušného vychování." madam" Regina se neměla vůbec zjevovat a raději se starat o svou dceru.Teď už musí vyhrát Vladko, kterému po tom všem výhra patří jistě se mnou souhlasíte a dost takovým stupiditám. Děkuji za prostor...

Nepřihlášený uživatel

#34 Re:

2013-11-23 16:28

#21: -

Plně s Vámi souhlasím, děkuji


Nepřihlášený uživatel

#35

2013-11-23 17:00

vaš štab je naprosto neschopen dejte tam odborniky kteři už maji skušenosti ze života toto je paskvil*********

Nepřihlášený uživatel

#36

2013-11-23 17:03

Připojuju podpis k petici Stop šikanování Vlada a věřím, že se štáb začne chovat k ČLOVĚKU LIDSKY a ne tak, jak se podle Regíny chovají lidé ke zvířatům. Myslím, že chování štábu k Vladovi je horší než studený odchov slepic, brojlerů, prasat a dalších zvířat určených pro rychlý účel bez ohledu na bolest živočichům způsobený. Dle chování štábu Vlado rychle splnil účel, za kterým byl do vily dodán, a teď rychle, i když pro něj hodně bolestně, pryč s ním. Takže závěrem - doufám, že tato petice bude mít význam. P.S.:Měli jsme se k hnusnému jednání vyjádřit už dávno!!!
Ela Medunová
Nepřihlášený uživatel

#37 Petice pro Vladka

2013-11-23 17:05


Nemožné se stalo skutečností, lidská hloupost a amatérismus štábu dosáhl vrcholu a i skalní fanoušci a milovníci reality show odpadají po tisících od monitorů i televizí. To, co předvádí štáb Primy u Vyvolených, hraničí se sabotáží nejen show, ale celé televize a troufám si je podezřívat, že sami mají tajný úkol – položit Primu na lopatky. Řečeno slovy klasika „Chce se mi blejt, velebnosti…“

Petice k Vladkovi. Díky za ní.
Vlado byl, je a bude vždy jednička. Ostatní mu nesahají ani po kotníky !!!!

Štáb ....bez páteřní jedinci, absolutně bez fantazie. Co to je za úkoly? Podpora šikany ?

 


Nepřihlášený uživatel

#38

2013-11-23 17:06

Souhlasím s názvem Stop šikanování Vlada, už toho bylo moc, TATO REALITY VV bylA od počátku pofidérní, Vlado byl zpočátku šikanován soutěžícími, později štábem. Nesnáším nespravedlnost proti bezmocným lidem, proto jsem petici podepsala. Těším se, že tato parafráze na VV UŽ KONČÍ, FANDÍM VŽDY TĚM BEZBRANNÝM, DOUFÁM TEDY, ŽE VLADO VYRAJE...pokud si to štáb nepřeje, neměl ho do soutěže zvát...mají smůlu..

Nepřihlášený uživatel

#39

2013-11-23 18:24

Děkuji všem,kteří se nebojí ozvat,podepsali petici,díky které se nám podařilo vysvobodit Vladka z šikany a vrátit jej zpět do hry..Ještě jednou všem velký dík...

Nepřihlášený uživatel

#40

2013-11-23 18:51

http://www.extra.cz/kralovna-lesbicek-ktera-spojuje-tri-vyvolene-mirka-s-ni-podvadela-pavlinu-s-dalsim-soutezicim-stravila-roky-co-se-nemely-holky-na-holky-ve-vile-nikdy-dozvedet........on ten lesbický vztah mezi Pájou a mirkou není až tak idylický,jak se nám ho falešná Pavlína snaží prezentovat!!!!!!!Vím,že to není k Vladovi,ale dávám to sem jen proto,že PaVLÍNA NENÍ ROZHODNĚ PRAVDOMLUVNÝ A UPŘÍMNÝ ČLOVĚK,JAKÝM SE DĚLÁ VE VILE......POKUD SE ČLÁNEK NEZOBRAZÍ,ZADEJTE SI DO VYHLEDÁVAČE:KRÁLOVNA LESBIČEK A TAM ČTĚTE!!!!


Nepřihlášený uživatel

#41 Re:

2013-11-23 18:55

#21: -

NAPROSTÝ SOUHLAS.


Nepřihlášený uživatel

#42 Re:

2013-11-23 19:02

#36: -

NAPROSTÝ SOUHLAS!NENECÁME VLADA OD ŠTÁBU DEPTAT JEN PROTO,ŽE ZŘEJMĚ P.ŠEDIVÁ MÁ VYBRANOU pÁJU,JAKO VÍTĚZE TÉTO SHOW.PAVLÍNA SE TAM DVA MĚSÍCE VEZLA,NA KAŽDÝ ÚKOL REAGOVALA PODRÁŽDĚNĚ SLOVY,TO MĚ NEBAVÍ,TO JE TRAPNÝ,TOHLE DĚLAT NEBUDU,ATD.PO NÁVŠTĚVĚ MIRKY,KTERÁ JÍ DALA RADU,ŽE SE MÁ DRŽET VLADA,TOTO DĚLÁ SVĚDOMITĚ S JEDINÝM CÍLEM,PODRAZIT HO A SHRÁBNOUT VÝHRU,KTEROU SI ONA OPRAVDU NEZASLOUŽÍ,PROTOŽE NÁS NIKDY NEPOBAVILA,NIKDY SAMA NIC NEVYMYSLELA,JEN UMÍ KROUTIT ZADKEM PŘI TANCI,ŽVÝKAT JAKO PŘEŽVÝKAVEC,JEJÍ SLOVNÍ PROJEV JE ABSOLUTNĚ OMEZENÝ,TOTO V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NENÍ TEN,KDO BY MĚL VV4 VYHRÁT!!!Zadejte si do vyhledávače:královna lesbiček a čtěte,ten jejich vztah,který nám obě prezentují jako dokonalý,je trochu jiný!!!Tolik o charakteru a pravdomluvnosti Pavlíny,je falešná a hraje falešně!!!!


Nepřihlášený uživatel

#45

2013-11-24 10:34

Psychická šikana za hranicí lidskosti....

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2013-11-24 10:35



Nepřihlášený uživatel

#47

2013-11-24 14:30

Vím,že ti ,kteří sledují VV online,toto již viděli,ale dávám to sem i pro ty,kteří nejsou díky sestříhaným rekapům,úplně v obraze.Je to naprosro pravdivě a objektivně popsané!!!!http://vladodobrovodsky.blog.cz/1311/po-duelu-sikana-vlada-sili
Bibina

#48 Bibina

2013-11-24 18:45

Také se podepisuji pod toto !!!!!! Vlada štáb šikanuje a je to hnusné, stydte se,fuj.   Vlado musí vyhrát a přesto jak mu všichni podrážejí nohy, má to velmi těžké, smekám před ním!!  Fandila j sem mu před tím a fandím i ted a to už jsem důchodkyně.

 

 


Nepřihlášený uživatel

#49

2013-11-24 21:32

Při sledovani sikany v primem prenosu jsem citila ohromnou bezmoc a zoufalstvi Babicce me kamarádky se z toho udelalo spatne a urcite nebyla sama vim o hodne lidech ,kteří kvůli tomu nemohli spat

Nepřihlášený uživatel

#50

2013-11-24 23:59

Štáb vyvolených by mnšl být potrestán.Co děláte s Vladke už to hraničí s šikanou.