Přejeme si zachování záchranné stanice Drosera na Bublavě

Quoted post

Adrian Borovič

#59 Můj poslední příspěvek

2014-03-26 18:22

Selským rozumem dobře chápu všechny zastánce stanice. Chápu ale i protistranu. Co ovšem nechápu, je podcenění přípravy založení petice a následnej způsob jednání autora petice. Gabčo, ty se hrdě hlásíš k založení petice a pak napíšeš, že nemáš zájem podrobněji zjišťovat a studovat fakta. Takže ta petice se zakládá na tom, co si o tom myslíš? Tím pozici "autora petice" značně znehodnocuješ! A nehledě k tomu, že svým jednáním ani nemůžeš získat podporu od dalších lidí, když uvádíš takový paradoxy... Raději končím, protože dalším psaním bych se pomalu dostával do situace, kterou bych tu řešit nechtěl... Takže ještě jednou hodně zdaru!

Odpovědi

Gabriela Vebrová
Autor této petice

#60 Re: Můj poslední příspěvek

2014-03-26 19:15:40

#59: Adrian Borovič - Můj poslední příspěvek

Mily Adriku,to je tvuj nazor a nikdo ti ho nebere..pokud jsi cetl nazev petice,to je cele o co nam podepsanym jde.Zachovat stanici na Bublave..Aby ti, co znaji celou situaci nejlepe,zastupci obce a stanice,se pokusili jeste najit spolecnou rec..Pokud nekdo bude chtit vedet vic,muze si sam zjistovat a studovat fakta a predpokladam,ze kazdy z podepsanych ma natolik vlastniho rozumu,ze nepodepise neco jen na zaklade toho,co si o tom myslim ja..Nemusis si delat starosti,jestli petice ziska podporu..kdyby ji nemela,tak myslim ze by sis ani nedelal namahu,to tady komentovat..:) Mej se hezky..