Petice proti zavezení Propadliny na Žebračce

Quoted post

Martin Kotas
Autor této petice

#83

2011-08-25 22:48

Jsem rád, že se zde najdou lidi, kteří tuto petici podepíší. Najdou se zde ale i tací, kteří si své osobní problémy vůči mé osobě vylévají v této petici, která k tomuto není určena. Pokud má někdo vůči mě problém, nechť mi to řekne do očí a netahá to sem! Pak je tu skupina osob která naše sdružení přirovnává k polským skupinám Extreme team, EZNP, BTE. Všechny tyto polské skupiny jsou velikým nebezpečím pro všechny hornické lokality. Velice rády se chlubí na internetu svými rádoby průzkumnými aktivitami v podzemí. V reálu to vypadá asi tak, že profláknou co se dá a jejich stránky sleduje polovina republiky. Na speleoforu jsem se dozvěděl, že Zlaté Hory nejsou jediným místem, kde jsou problémy s těmito rádoby speleology. Další skupina lidí si o nás myslí že krademe kabely a podobně. Ten kdo byl někdy ve zlatohorském podzemí ví, že krást už není co! Chlubení není naše krédo. Do podzemí lezeme zásadně s dokumentujícími umysli. Na našich stránkách www.zlatohorskaspeleologicka.najdestady.cz jsou sice fotky z podzemí. Tyto fotky byly ale pořízeny při fotodokumentaci k publikaci Zlatohorské podzemí na které spolupracujeme už 3 roky. Sečteno podtrženo než nás někdo začne obviňovat, měl by mít pádné důvody !!! A ti, kteří neustále dementují tuto petici ať se zamyslí nad sebou co udělali pro to, aby Žebračka nebyla zasypána? Zatím jsem o ničem neslyšel. Tak dle mého názoru blbými kecy nikomu nepomůžete.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#85 Re:

2011-08-26 11:43:17

#83: Martin Kotas -  

 

To bude kniha o roztomilých blonďatých hošochlapcích? Protože ty fotky z podzemí jsou hodně špatné, to ti nikdo neotiskne. Zkuste nafotit Kláru a Jitku, to jsou alespoň blondýny. Není důležité vyhrát, ale být v televizi.