Petice na podporu ředitelky SZŠ v Praze dr. Ivanky Kohoutové

Quoted post

Luba

#4 Kohoutová je podvodnice! Šabatová argumentovala správně.

2014-08-30 10:03

Ředitelka Kouhoutová je podvodnice, která dodatečně upravila školní řád tak, aby posílil její argumentaci ohledně vyhazovu těch dvou muslimských studentek. Podpora podvodného jednání je neakceptovatelná. Paní ombudsmanka Šabatová argumentovala naprosto správně a věcně, zcela v souladu s posláním svého úřadu. 

Odpovědi

Karla

#5 Re: Kohoutová je podvodnice! Šabatová argumentovala správně.

2014-08-30 10:31:03

#4: Luba - Kohoutová je podvodnice! Šabatová argumentovala správně. 

 Toto pise kdo? Sama pani Sabatova? Nebo jeji nejlepsi pritelkyne?

David

#6 Re: Kohoutová je podvodnice! Šabatová argumentovala správně.

2014-08-30 16:49:03

#4: Luba - Kohoutová je podvodnice! Šabatová argumentovala správně. 

 no ty máš dost, jestli se ti to nelíbí tak máš možnost vyrazit za těmi správnými. tam se lidská práva "dodržují". fakt máš dost!

ladislav

#14 Re: Kohoutová je podvodnice! Šabatová argumentovala správně.

2014-08-30 19:14:17

#4: Luba - Kohoutová je podvodnice! Šabatová argumentovala správně. 

 Paní Šabatová napomáhá nebezpečné ideologii,toto není náboženství pěkně prosím-toto je islám-ideologie

http://youtu.be/AmHqjtOWoIQ

Vše co je třeba-je být ve střehu.tento člověk to zná velice zblízka

Vybrat přezdívku

#16 Re: Kohoutová je podvodnice! Šabatová argumentovala správně.

2014-08-30 20:03:31

#4: Luba - Kohoutová je podvodnice! Šabatová argumentovala správně. 

 Šabatová je normální bolševik z komunistické rodiny, od té se nedá čekat, že by udělala něco pro lidi...
Ale všimla jste si, Lubo, že ty muslimačky nikdo od nikud nevyhodil? Nic nevíte a lžete. Nejste taky soudružka? :-(

Václav

#17 Re: Kohoutová je podvodnice! Šabatová argumentovala správně.

2014-08-30 21:20:13

Irelia

#18 Re: Kohoutová je podvodnice! Šabatová argumentovala správně.

2014-08-31 05:15:46

#4: Luba - Kohoutová je podvodnice! Šabatová argumentovala správně. 

 Drahý Lubo, jsem zvědavá jestli by jsi pani Šabatovou obhajoval i poté, kdy by jsi se dostal do nemocnice s vážnými zraněními a zdravotní sestry/doktorky tě odmítly ošetřit z toho důvodu, že jsou to muslimky, tudíž je to v rozporu s jejich náboženstvím, stejně tak jako nenosit hidžáb.

Jan Šinágl

#19 Re: Kohoutová je podvodnice! Šabatová argumentovala správně.

2014-08-31 07:33:22

#4: Luba - Kohoutová je podvodnice! Šabatová argumentovala správně. 

 

abcdef

Z internetu: …Luba je můj pseudonym. Jmenuji se Lubomír Šušlík, bydlím v Kroměříži, PSČ 767 01, Kollárova 635/18. Pokud mi chcete napsat něco podobně hezkého na mou adresu elektronickou, můj e-mail: lubsus(at)tiscali.cz. Ale můžete mi zanechat i vzkaz pod mými blogy na iDNESu a Respektu: http://suslik.blog.idnes.cz/, http://suslik.blog.respekt.ihned.cz/Těším se na Vaše další neobvyklé postřehy a čilou korespondenci. Nazdar! … Panu Šušlíkovi mohu jen doporučit, aby pozorněji sledoval mé webové stránky než vysloví svůj názor. Měl by také zkusit porovnat kdo používá fakta a kdo ne a přečíst si alespoň poslední tři Prohlášení paní ředitelky č. 6+7+8. V médiích se necitují, do ČT paní ředitelka pozvána nebyla. Případ sleduji od počátku. O manipulaci se školním řádem a dalších obviněních slyším poprvé?! Uvítal bych důkazy, nechce-li být pan Šušlík považován za nedůvěryhodného? Očekávám, že splní svoji občanskou povinnost a oznámí věc policii s patřičnými důkazy a doufám tentokrát ne anonymně. UK na ČT neměl nic společného s objektivním a demokratickým zpravodajstvím. Jednostranné aniž by byl dán prostor k vyjádření paní ředitelce. Podobné časy zde už jednou byly?!


Nepřihlášený uživatel

#20 Re: Kohoutová je podvodnice! Šabatová argumentovala správně.

2014-08-31 10:25:33

#4: Luba - Kohoutová je podvodnice! Šabatová argumentovala správně. 

 Argumentace paní Šabatové je chybná, mylná. Bohužel. A jasně účelová.

hanah

#84 Re: Kohoutová je podvodnice! Šabatová argumentovala správně.

2015-02-04 13:36:43

#4: Luba - Kohoutová je podvodnice! Šabatová argumentovala správně. 

 Jediné demokratické rozhodnutí by bylo, aby všichni žáci mohli nosit pokrývku hlavy nezakrývající obličej. Z jakého důvodu paní Šabatová nadřazuje islám, jehož mnohá závazná ustanovení v občansko právní rovině jsou v přímém rozporu s naším právním řádem a kde projevem tohoto je např. hidžáb, a diskriminuje tím ostatními žáky a občany?

fox

#93 Re: Kohoutová je podvodnice! Šabatová argumentovala správně.

2016-04-04 10:51:51

#4: Luba - Kohoutová je podvodnice! Šabatová argumentovala správně. 

 A to jste napsala před, nebo po lobotomii...


Nepřihlášený uživatel

#96 Re: Kohoutová je podvodnice! Šabatová argumentovala správně.

2016-04-04 17:08:09

#4: Luba - Kohoutová je podvodnice! Šabatová argumentovala správně. 

 Tak si ty vole přečti školní řád a pak tady ty pojebany sluníčko bran tu svini Sabatovou a ty zasraný slimáky.

Jiří

#108 Re: Kohoutová je podvodnice! Šabatová argumentovala správně.

2017-01-18 03:54:19

#4: Luba - Kohoutová je podvodnice! Šabatová argumentovala správně. 

 Blbost už jako malý jsem tento řád porušil a dostal jsem poznámku pak doma do huby za to, že nosím pokrývku hlavy v místnosti - tedy ve škole. Vím, že holky to měli jinak - ve společnosti , ale ve škole to měli stejné. A i kdyby ho upravila měli se ty ..... podřídi řádu školy  !!!