MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Alexandra

#5040 Re: Jsem proti této hloupé petici. Raději dělejte něco rozumnějšího!!!

2014-11-06 08:09

#30: Kutas - Jsem proti této hloupé petici. Raději dělejte něco rozumnějšího!!! 

 Jsem pro odstoupení současného prezienta, ale petice nestačí. Je schopen někdo usvědčit pana prezidenta z vlastizrady?

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#8045 Re: Re: Jsem proti této hloupé petici. Raději dělejte něco rozumnějšího!!!

2014-11-07 22:57:27

#5040: Alexandra - Re: Jsem proti této hloupé petici. Raději dělejte něco rozumnějšího!!! 

 tak z vlastizrady? presidenta, který se snaží nás ekonomicky zajistit a  za to sklízí hysterii bezmyšlenkového stáda a ty poroamerické zrádce co zdevastovali, rozkradli celou republiku z prosperujícího státu učinili banánový stat ty nachcete usvědčit z vlastizrady? Jak my můžeme skončit s lidmi podobných kvalit??

Homolské

#8157 Re: Re: Jsem proti této hloupé petici. Raději dělejte něco rozumnějšího!!!

2014-11-08 09:24:22

#5040: Alexandra - Re: Jsem proti této hloupé petici. Raději dělejte něco rozumnějšího!!! 

 Zemana jsem nevolil, nemám ho v oblibbě, ale ty soudruhu mě děsíš. Chováš se jak komunistický dobytek. Budeš jak komouši vyrábět důkazy za zradu státu. Se propleskni.


Nepřihlášený uživatel

#53494 Re: Re: Jsem proti této hloupé petici. Raději dělejte něco rozumnějšího!!!

2015-08-17 23:05:11