MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Roman Skácel

#8130 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-08 08:29

#8069: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Dezinformace je nutná z druhé strany, to by mohlo být docela zřetelné, polovinu života jsem prožil v totalitním systému, nezapoměl jsem, co je to dezinformační kampaň, co je to cenzura a čemu a komu slouží a jak funguje profesionální propaganda. Aktuálně v Ruském provedení kryjící zřetelný imperiální kolonialismus...

Naše média nemají ani malý důvod nám cíleně v kampaních lhát, tu a tam někomu ujede kachna, ale celkově není co vytknout. Navíc informace z českých médií zapadají do kontextu a nejméně mého osobního poznání Ruska. Já na rok 1968 nezapoměl, Rusi se od té doby příliš nezměnili a ani od nich nějaké významné změny nečekám, když je vede plukovník KGB...

Máte pravdu, nejsem přístupný Vašim informacím, ani tomu abych věřil Putinovi, Lavrovovi a Zemanovi, a taky o tom tato diskuze je. Věřte si čemu chcete, třeba klidně i skutečnosti, že jako občan členského státu NATO a EU ohrožujete stabilitu a celistvot Ruska.

Fakt je k smíchu, jak lidé v této zemi uvažují, jak čtou informace o tom, co se dělo na Majdanu a proč, jak se zatáhly mraky nad Krymem, proč a jak, jak najednou povstally kupodivu východní ruskojazyčné oblasti Ukrajiny a bez podpory Ruska odolávají Ukrajinské armádě už měsíce.

To že ruské propagandě nalítnete Vy, to ještě pochopím, ale že i prezident naší země, to je fakt k zamyšlení...

Odpovědi

Ondřej

#8132 i Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-08 08:33:16

Byl jsem proti vstupu do EU.... věřte si čemu chcete... ale naše média nejsou ruská, ale americká....

Nemá smysl dále debatovat... uvidíte sám... USA chtějí válku, to je bez debat...

Přeji hodně štěstí...

Zaz

#8170 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-08 09:52:27