MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Roman Skácel

#8427 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-08 20:05

#8402: ptáček - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Omyl, pana Zemana za prezidenta této země považuji, protože jím fakticky je a logicky právě proto jsem na této diskuzi i já. A svému prezidentovi zde sděluji své NE zhovadilostem.

Mohu udělat víc, než si myslíte, mohu zde "slušným a pracovitým lidem", jako jste Vy oponovat v tom, že nás snad ohrožují naši strategičtí spojenci více, než z řetězu čerstvě urvané Rusko v čele s Putinem a jeho Kremelskou klikou.

Bože, člověk co viděl svět bude nakonec věřit Putinovu pejsánkovi Lavrovovi, konspiracím a tomu, že zde žijí jen slušní lidé a pak už jen devianti.

Právě Vy jste skutečnou obětí toho, co zde také pan Zeman aplikuje, říkám tomu demokratická třídní nenávist.

 

 

Odpovědi

ptáček

#8441 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-08 20:38:34

#8427: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

" ... z řetězu čerstvě urvané Rusko v čele s Putinem a jeho Kremelskou klikou."

Kdo ho na ten řetěz přivázal? Nebo lépe, kdo by ho na tom řetězu chtěl mít???

Američtí teroristé bojovali mimo území USA od roku 1945 ve 130 zamích světa a vraždili buď přímo, nebo nepřímo místní obyvatele pod záminkou boje za jejich "svobodu".

Vyjmenujte mi desetinu ,t.j. třináct zemí kdekoliv na světě, kde se podobně chovali Rusové.

V době internetu to není tak, aby moji synové museli poslouchat muziku, která se jim líbí jako já, když jsem blahé paměti poslouchal Evu Z New Yorku či Radio Luxemburg s rušením.

A toho si vážím a nenechám se oblbovat novodobými Rumly, Dinstbíry či Zelenky.