MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#17005 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chci reakci od zakladatele petic

2014-11-24 10:30

#16995: Martin Z. - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chci reakci od zakladatele petice! 

 Jeden stále se opakující dotaz jednoho člověka. Já například jsem si přečetla text petice a podepsala jsem, protože s ním souhlasím. A neočekávám od pana Němce, že bude sám navrhovat jiného kandidáta, ani že bude reagovat na každý výkřik v diskusi. A když se Vám to nelíbí, prostě petici nepodepisujte, máte jíné, které Vám možná budou vyhovovat lépe.

Odpovědi

Martin Z.

#17009 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chci reakci od zakladatele p

2014-11-24 10:35:43

#17005: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chci reakci od zakladatele petic 

 Mě jen zajímá jeho politické smýšlení a směřování, nic víc. A taky bych rád věděl, co si představuje aby bylo po svržení nebo odstoupení Zemana. Mám návrh, ať každý, kdo se tady vyjadřuje napíše, co by si potom představoval a koho na hrad. Ale včetně pana Němce!!!