MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Roman Skácel
Hodonín

#17209 Re: Re: Re: Já vždy všechny charakteristiky,

2014-11-24 16:40

#17169: jm - Re: Re: Já vždy všechny charakteristiky,  

Paní, víte proč si myslím, že Vaše příspěvky jsou iracionální a nelogické (vůči mě alespoň slušné, za což jediné děkuji, sprosťáren od prezidentových vstoupenců už jsem si užil na mnoho let dopředu)?

Ať se Vás zeptám na cokoli, nikdy mi neodpovíte, uhnete meridu věci, které jde na dřeň problému, čímž ten problém jménem Zeman prostě odmítáte vidět. Nejdříve jsem si myslel, že je to vědomé, aktuálně se domnívám, že podvědomé...

Vždyť stačí si přečíst na co se Vás ptám v předchozím příspěvku a pak si přečíst svoji odpověď, na kterou odpovídám já nyní. Co je na Vaší odpovědi logické a racionální (rozumné)?

Řeknu Vám to. ŇYC.

P.S. Musela byste totiž přiznat veřejněji, že ani nevíte, proč vlastně Zemana podporujete, že je nepodporovatelný někým, kdo má všech pět pohromadě, nejen občany, kteří jsou iracionálnost sama a kterými se to zde jen hemží...

P.P.S. A ještě jeden postřeh, "hájit Zemana NIČÍM", můžete jen tehdy, pokud iracionalitou a nelogičností shodíte vše kolem něj, aniž by se Zemana to kataklizma Vašeho jaderného bombardování logiky jiných, byť jen dotklo.

Pokud nerozumíte, je to s ohledem na podstatu výše sděleného "skoro jedno", pokud ano, je Váš postoj prostě LOGICKY iracionání...

Odpovědi

jm

#17220 Re: Re: Re: Re: Já vždy všechny charakteristiky,

2014-11-24 16:57:08

#17209: Roman Skácel - Re: Re: Re: Já vždy všechny charakteristiky,  

 ...a víte milý pane,že já si o Vás myslím něco podobného...prostě já o koze a Vy o voze....ale" P.P.S. A ještě jeden postřeh, "hájit Zemana NIČÍM", můžete jen tehdy, pokud iracionalitou a nelogičností shodíte vše kolem něj, aniž by se Zemana to kataklizma Vašeho jaderného bombardování logiky jiných, byť jen dotklo".....obsah tohoto sdělení jde mimo mě...omlouvám se .....nic ve zlém


Nepřihlášený uživatel

#17229 Tak ta to ví velmi dobře dokonce bych řekl, že je spíše muž než žena....

2014-11-24 17:08:12

#17209: Roman Skácel - Re: Re: Re: Já vždy všechny charakteristiky,  

 ....dělá to pro prachy a proto, že nemá ani tu nejmenší špetku sebeúcty. POkud by to totiž nedělala pro prachy, věděla by velmi dobře, proč za Zemanem stojí a vůbec by se to jako jiní komunisté nejen v této diskusi nebála napsat. Prostě by odpověděl - "je to řádný komunista a zavede opět pořádek, proto jsem ho volila a proto za ním stojí" Ona je ovšem sekretariátní pisatelka, tedy nemůže otevřeně přiznat, že Zeman je komunistická pakáž.