MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#18614 Re: Re: Re: Re: Re: většina lidí je za Zemanem

2014-11-27 12:19

#18607: Káča - Re: Re: Re: Re: většina lidí je za Zemanem 

 Káčo,hlavně,že si volila správně a ti,co volili Zemana jsou jednodušší.Nestydíš se za to ,co jsi napsala?Kdo ti dal právo myslet si,že ta tvoje volba je správná.A zmanipulované volby?To už hraničí s totální blbostí nebo si myslíš,že jsme banánová republika a volby se manipulují?Dojdi si na psychiatrii.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#18628 Re: Re: Re: Re: Re: Re: většina lidí je za Zemanem

2014-11-27 12:44:26

#18614: - Re: Re: Re: Re: Re: většina lidí je za Zemanem 

 Já jsem v jejím příspěvku žádné slovo jako "jednodušší", ani žádné podobné slovo nenašla. A myslet si, že moje volba je správná, není žádné právo, které by měl někdo někomu dávat, to právo prostě každý člověk má. A ta urážlivá slova na konci, tím jste se shodil definitivně.


Nepřihlášený uživatel

#18632 Re: Re: Re: Re: Re: Re: většina lidí je za Zemanem

2014-11-27 12:50:32

#18614: - Re: Re: Re: Re: Re: většina lidí je za Zemanem 

 No banány tu sice nerostou, ale jinak... Vy tady nejvíce vyřváváte o různých manipulacích, rozkrádání, překrucování dějin a o zločineckých politicích, kteří tady zdevastovali, co mohli. Takže se nedivte, že my prostí občané vám věříme a pomalu dospíváme k názoru, že zde jde zmanipulovat vše.   

Káča

#18658 Re: Re: Re: Re: Re: Re: většina lidí je za Zemanem

2014-11-27 13:45:41

#18614: - Re: Re: Re: Re: Re: většina lidí je za Zemanem 

 My se známe,že mi tykáte?Nebo jste zvyklý tykat si se soudrudy?Tak to prrr,na to já nejsem zvyklá,já se totiž pohybuji ve společnosti slušných a vychovaných lidí a tu slušnost a vychovanost požaduji i po Vás.A teď k věci.Slovo "jednodušší" jsem vůbec nepoužila.A proč bych se měla stydět za své názory?Jsou snad drzé nebo vulgární?A proč by mi měl někdo v demokratickém státě dávat právo si myslet,že je moje volba spravná?Vím,že nežiji v banánové republice,i když,soudě podle hlavy státu,by se o tom dalo polemizovat.A co ty Vaše urážky směřující na moji osobu?To z Vás tak trošku dělá člověka jednoduššího,bez ohledu na to,koho jste volil.


Nepřihlášený uživatel

#18662 Re: Re: Re: Re: Re: Re: většina lidí je za Zemanem

2014-11-27 13:54:07

#18614: - Re: Re: Re: Re: Re: většina lidí je za Zemanem 

 To že jsou voliči zemana jednodušší jste zde řekl vy a asi jste tak usoudil dle sebe.

Roman Skácel
Hodonín

#19093 Re: Re: Re: Re: Re: Re: většina lidí je za Zemanem

2014-11-28 13:07:23

#18614: - Re: Re: Re: Re: Re: většina lidí je za Zemanem 

Víte, "Káča" nejspíš uvažuje logicky a ptá se sama sebe, jako například i já.

Kdo jsou ti, co Zemana volili do nejvyšší ústavní funkce v této zemi? Víme, že ho volilo 37% oprávněných voličů této země ve 2. kole přímé volby. Co jsou zač?

A dále se ptá sama sebe, tak jako já? Kde jsou ti lidé nyní, aby hájili to, co člověk, kterému dali mandát, vyvádí? Proč nám ostatním nejsou schopni vysvětlit, co tím vlastně sleduje a kam svými politickými činy a slovy míří?

A závěrem pak kdokoli z nás, jeho odpůrců, už může je konstatovat, že Zemanovi voliči ani netuší proč ho volili a ani netuší, že to co ve funkci prezidenta ČR vyvádí škodí celé této zemi, tedy jim, jako všem ostatním 63% oprávněných voličů a dalším cca 2,5 milionům dětí, které zatím nejsou ještě oprávněnými voliči.

A jít do důsledků, tak nám v naší zemi cca čtvrtina národa vnutila opilého lháře a stupidniho politického pomatence, rovnou na pražský Hrad.

Nedivte se, že se ptáme Vás, kteří jste tomu tak moc rozuměli před volbami. Například mě bylo jasné hned od první chvíle, po 2. kole přímé volby prezidenta, co nás čeká. A Vy to nevidíte ani nyní?

Proč Zemana alespoň nehájíte relevantními argumenty a nepřinesete sem nějaké pozitívum, které ho zbobí? Není to snad proto, že ho nezdobí oprvadu vůbec nic???