MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Roman Skácel
Hodonín

#19996 Re: Re: Re: Ještě dodám, je také potřeba otevřít diskusi, odkud Zeman ony lži, které prezentuje jako

2014-11-30 09:46

#19990: - Re: Re: Ještě dodám, je také potřeba otevřít diskusi, odkud Zeman ony lži, které prezentuje jako pra 

O.K. uzavřeme to na tom, že vidíme oba totéž téměř stejně, nebudu to dále rozevírat do šířky, nedává mi to smysl.

P.S. Konspirace a spiknutí proti Zemnaovi i pro Zemana mi nedává smysl ani komnetovat, nějaké FSB, Bakalové, jiní čeští miliardáři, MUS, Olovo, kašlu na to, definuji to obecně jako "politický papaláš" na konci své kariéry, opilec, lhář, nízce vulgární, politicky stupidní a nevypočitatelný, bezcharakterní (omluvy za cokoli nebudou, že?), škodící zájmům této země, politickým i ekonomickým. Stačí. Mě tedy úplně.

P.P.S. Kdo a proč ho potřeboval na Hradě? Žádné FSB, žádný Bakala, ani jiní, nýbrž 2,7M českých oprávněných voličů. Na nich mě jen zajímá, kdo vlastně jsou i o tom bych už mohl vydat knihu.

P.P.P.S. Vás musím pouze na rozdíl od jeho vstoupenců spíš upozornit, abyste se nevymknul objektivnosti pohledu na PANA PREZIDENTA ČR, nejvyššího ústavního činitele, úlet od Pravdy "nalevo i napravo" je prostě stejně zkreslující a ideologicky zamlžující skutečnou Pravdu, prostě budete nakonec věřit zase něčemu jinému, než vlastním očím a uším, pane...

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#20002 Re: Re: Re: Re: Ještě dodám, je také potřeba otevřít diskusi, odkud Zeman ony lži, které prezentuje

2014-11-30 10:43:02

#19996: Roman Skácel - Re: Re: Re: Ještě dodám, je také potřeba otevřít diskusi, odkud Zeman ony lži, které prezentuje jako 

 O.K. uzavřeme to na tom, že vidíme oba totéž téměř stejně, nebudu to dále rozevírat do šířky, nedává mi to smysl.

P.S. Konspirace a spiknutí proti Zemnaovi i pro Zemana mi nedává smysl ani komnetovat, nějaké FSB, Bakalové, jiní čeští miliardáři, MUS, Olovo, kašlu na to, definuji to obecně jako "politický papaláš" na konci své kariéry, opilec, lhář, nízce vulgární, politicky stupidní a nevypočitatelný, bezcharakterní (omluvy za cokoli nebudou, že?), škodící zájmům této země, politickým i ekonomickým. Stačí. Mě tedy úplně.

P.P.S. Kdo a proč ho potřeboval na Hradě? Žádné FSB, žádný Bakala, ani jiní, nýbrž 2,7M českých oprávněných voličů. Na nich mě jen zajímá, kdo vlastně jsou i o tom bych už mohl vydat knihu.

Co je neobjektivního na tom, když objektivně dělá propagandu Rusku zde v ČR, masivně prrušovat Zákon o voblě prezidenta, nikdy nesdělil odku peníze pocházejí a skutečně spekulaci (jinak to ani možné není) na tom, že Zeman pracuje pro FSB a to vědomě? 

Neobjektivní je ona spekulace? Ano je to spekulace, ke které je bohužel mnoho indícií. 

P.P.P.S. Vás musím pouze na rozdíl od jeho vstoupenců spíš upozornit, abyste se nevymknul objektivnosti pohledu na PANA PREZIDENTA ČR, nejvyššího ústavního činitele, úlet od Pravdy "nalevo i napravo" je prostě stejně zkreslující a ideologicky zamlžující skutečnou Pravdu, prostě budete nakonec věřit zase něčemu jinému, než vlastním očím a uším, pane...

Je zábavné, že vy mne upozorňujete? Na základě čeho mne "upozorňujete" na základě toho, že si myslíte, že jste objektivní :-)? Miloš Zeman by vám bez nejmenších pochyb sdělil přímo z očí do očí, že jste demagog, byť já bych to rozhodně neudělal :-).