MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#26259 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: R: Zeman to je lepsi nez mit prezdivku C

2014-12-21 09:49

#26257: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: R: Zeman to je lepsi nez mit prezdivku CERNA 

 Tuto historku jsem slyšel od poměrně dost vzdělaného a autentického svědka. (O tom nosiči popelníku). Jinak mně osobně nejde ani tak o to, ale že se některý věci jinejm odpouští a jiní se za to samý nesmyslně pranýřují. Historky o Havlových lahvičkách pod polštářem jsem sem nedal, znám je od dřív z nějakejch novin a jsou mi celkem lhostejný.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#26269 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: R: Zeman to je lepsi nez mit prezdiv

2014-12-21 11:33:37

#26259: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: R: Zeman to je lepsi nez mit prezdivku C 

 Ano, slyšel jste historku, kterou si nějaký blbec vymyslel, to je vše. Vy jste u toho nebyl a já to považuji za blábol, už jenom tak, jak je to napsáno. 

Nilkoliv, nic takového není pravda, Václav Havel nikdy koužení neprezientoval jako přednost, ale jako jeho velký problém do velké míry způsobený kriminálem. Miloš Zeman jako naprostý idiot hovořil dokonce o tom, že začít koužit po 27 letech není škodlivé. Je to idiot, co si tom jiného myslet. 

Václav Havel nikdy a ani v nejmenším žádnou z jeho necností neprezentoval jako cnost. Idiot Miloš Zeman všechny.