MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Roman skácel

#32053

2015-01-12 19:29

Všem těm humanistům a demokratům, kteří si o mně v této žvanírně nehumánně a nedemokraticky otírali svůj zahnívající prasečí čenich připomínám, že meritem tohoto vlákna je přeci zostouzení řádně zvoleného pana presidenta Zemana, zvoleného v řádných, demokratických volbách a ne v kavárně Slavia podnapilými komedianty a k nim inklinujícími škrholy.

Proto jsem rád, že tím, že si otírali svůj prasečí čenich o moji osobu, neměli čas našeho pana presidenta zostouzet. 

Nic jiného totiž neumí...

A protože jsem křesťan, modlím se za vás všechny a dodávám, jak říkal náš pán, "blahoslovení chudí duchem, neb jim patří království nebeské."

Hlavně pozor na to, abyste se neuchlastali, nepodlehli nikotinu a jiným drogám, aby si pro vás nepřišel s režným pytlem rohatej, jako si přišel pro Vaška Havla a jemu podobné vágusy.

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#32073 Re:

2015-01-12 20:48:40

#32053: Roman skácel -  

 Patříte na tu druhou petici, spletl jste si dveře


Nepřihlášený uživatel

#32086 Re:

2015-01-12 21:19:26

#32053: Roman skácel -  

 Tady pane jsou sami LOTŘT převažně ZRUDY pepani KAVARENŠTI POVALEČI a PRAVAČTI ZLODĚJI oni vědi, že pan prezident jim překazil ZLODĚJINAM, proto ta nenavist, ZLOST, KVIČENI a BUČENI těchto HYJEN Trautnberskych a OPILCU zloděje KRAĎOUSKOVYCH !!!

kota

#32136 Re:

2015-01-13 08:26:35

#32053: Roman skácel -  

 Souhlasím s Vámi. Nějaký zaostalý vidlák, nejspíše z Olomouce mluví za pražany a vnucuje jim nějakou petici, o kterou my nestojíme. Takové blby tu máme děsně rádi. Když ho národ zvolil svobodně, tak je to náš prezident. A blbci, co nedostudovali ani ZŠ at se vrátí na stromy. Nemohli jsme si zvolit ministra financí ani primátora Prahy a podle toho to také vypadá, vládnou nám slováci. Zeman je na svém místě, nikdy jsme neměli tak chytrého prezidenta, našeho prezidenta, kterého média špiní na objednávku, protože je s lidmi a ne proti lidem, jako byli vždy naši politici. A nekrade!!!, jako naši politici.