podporujeme prezidenta Zemana

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#1460 Re: Re: Re: Re: Re: Tohle se bude zase líbit tobě, komunistický b.....!

2015-03-06 17:21

#1457: - Re: Re: Re: Re: Tohle se bude zase líbit tobě, komunistický b.....! 

Ještě bys možná prstíčkem hrabal. Já nepletu práci se svým ostatním životem.

Jinak je mi jedno jestli jsi byl či nebyl současníkem Mašínů. Ve všech oficiálních materiálech je psáno, že Honzátka nejdříve přemohli, svázali a potom až po nějaké době popravili podříznutím. Na tom nic nemění to, jeslti Ty jsi se narodil tehdy či onehdy.

A je mi fuk, koho to rozběsnilo a podobný kecy. Mě zajímá ten fakt, to, co udělali, je vražda. Jejich osobní pohnutky jsou irelevantní. Tečka. Měli b sedět, dnes minimálně jako Kajínek. V minulosti viset. (Nebo v USA třeba injekce, dle místních zvyklostí).

Víš, jejich ostaní činy mi tolik nevadí, až na vraždy a vyhazování různých objektů do vzduchu. To že pláchli, když jim tam bylo dobře, fajn. Ale vraždit nemuseli. A ty bys zrovna tohle nemusel obhajovat. Pokud teda chceš mě označovat za bestii a zrůdu... hm?

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#1461 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tohle se bude zase líbit tobě, komunistický b.....!

2015-03-07 09:52:37

#1460: - Re: Re: Re: Re: Re: Tohle se bude zase líbit tobě, komunistický b.....! 

Jo, lidstvo se přece jen trochu poučilo. Takže dnes zločinci, vrahové a gangsteři (političtí, ti různí "spasitelé lidstva", nabízející tu komunismus, tu rasově čistý stát, tu vládu šaríja) to mají trošinku těžší: odpor proti nelegálnímu, zločinnému režimu, porušujícímu ZÁKLADNÍ lidská práva (tedy samozřejmě ne "právo" na sociální dávky nebo mobilní telefon, existenci kterýchžto také "práv" různí oblbovači teď prosazují) je podle Charty lidských práv LEGITIMNÍ a to i odpor samozřejmě násilný (ti, co odporovali nenásilně si to mohli dovolit - jako Ghándí - proti v podstatě demokratickému režimu. V režimu vrahů to končí na šibenici...nebo jako Němcov v Moskvě). Komunistický bestiální režim, jaký vládnul ve východní Evropě pod bajonetem Rusáka po roce 1945 do roku 1989 byl uznán i zákonem za ZLOČINNÝ a odpor proti němu za legitimní.

Rozhodně nubudu bulit nad vojákem Wehrmachtu, který padl v boji s Američany (klasická válka, ještě po staru vyhlášená) ani pro vojáka téhož Wehrmachtu, padlého na Westerplatte (klasická agresívní válka moderněji už nevyhlášená), ani pro rusáckého vrahouna, který padl někde u Mariupolu (nová "hybridní" agresívní válka lži) a ani pro pacholka zločinného režimu, vedoucího válku proti vlastnímu národu (komunisti po roce 1948)... I když je jasné (a podle zákonů pravděpodobnosti zákonité), že mezi těmito padlými jsou i lidé, kteří se tam jen "připletli", třeba i proti své vůli, prostě pasivně do toho byli zataženi....

Nikdy nebudu bulit tedy ani nad Honzátkem či vrahouny v uniformě Pohraniční stráže (i když někteří tam, na rozdíl od přičinlivého Honzátko nebyli dobrovolně), kteří "při plnění svých povinností ve službě Komunistické straně a pracujícímu lidu" natáhli brka... Pozůstalí (nebo sám Honzátko - jestli se odněkud, z pekla, očistce či dokonce nebe na to vše dívá) mohou sami vidět, zda Honzátko sloužil a padl na straně dobra a zda to, za co položil život (podle přísahy, kterou dobrovolně složil) za ten život vůbec stálo.....

Kdo tohle nechce a neumí pochopit, při tom se ohrazuje proti označení "blbec", se SÁM zařazuje mezi zrůdy a lidské svině. Nikdo druhý mu tak "nadávat" nemusí.....