podporujeme prezidenta Zemana

Quoted post

Igor

#1579 Re: Re: Re: Do hajzlu s US boys!

2015-03-30 21:53

#1559: - Re: Re: Wellcome US boys! Do hajzlu s Rusáky!  

 Tímhle naprosto zcestným a primitivním názorem mě jen více utvrzuješ, jaká zoufalá obět systému jsi. Vůbec si neuvědomuješ skryté nástrahy a důsledky dnešní ekonomické genocidy národa, jen žiješ egoisticky svůj "americký sen". Ono to chce hodně odvahy sundat růžové brýle a podívat se na svět tak, jaký skutečně je. A tu odvahu ty a nikdo tobě podobný nemáte, proto se budete dále opíjet rohlíkem hojnosti, prosperity a demokracie, dokud to půjde. Po nás potopa, hlavně, že jsme teď za vodou. Je mi vás podobně smýšlejících líto, právě na takové zbabělé sobce náš zdegenerovaný národ doplatí a zanikne. Bude to chamtivost, přetvářka, lenost a zbabělost, která bude posledním hřebíkem do naší rakve a jak tak čtu vaše ubohé "názory", umíráček už je velmi blízko.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#1581 Re: Re: Re: Re: Do hajzlu s US boys!

2015-03-31 07:21:19

#1579: Igor - Re: Re: Re: Do hajzlu s US boys!  

 Já už ochutnal opíjení rohlíkem nedostatku, úpadku a lidové demokracie. Představ si Igore, nějak mi nechutnalo!

KVZ

#1590 Re: Re: Re: Re: Do hajzlu s US boys!

2015-03-31 15:02:36

#1579: Igor - Re: Re: Re: Do hajzlu s US boys!  

 Ano, to je výstižně napsáno. Havlisté svojí bezohledností a pokryteckostí likvidují náš stát. Vše, co se se za bolševika vybudovalo, se nyní rozpadá pod rukma. Všechny ideály, které byly tehdy před 25 lety vzal čert, nikdo netušil, že to takhle dopadne. Česko jako takové do 50 let přestane existovat, ve prospěch Romoislamistánu. Kdyby ubohost kvetla, havlisti by byli botanickými zahradami, ba co více, přímo visutými zahradami Semiramidinými.


Nepřihlášený uživatel

#1592 Re: Re: Re: Re: Do hajzlu s US boys!

2015-03-31 19:33:58

#1579: Igor - Re: Re: Re: Do hajzlu s US boys!  

On vlasně není ubohá oběť systému. Je jeho placený produkt, součást, kolečko v soukolí, které se pilně otáčí za kapku oleje a samo ani neví, co vlastně pohání...