podporujeme prezidenta Zemana

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#1646 Re: Re: Re: Pobouřen přístupem USA

2015-04-09 11:10

#1643: - Re: Re: Pobouřen přístupem USA 

Ty si ale pitomec. Já nemám třeba žádný symbol a nad hlavou mám leda grafiku od Švabinského. Ale prostě si nepřeju aby se k nám jakýkoliv stát choval jako k provincii. Nejsme provincie, zatím jsme suverénní stát. Pro kohokoliv.

Kdyby něco podobného říkal ruský velvyslanec, budu stejně kritický i k němu a myslím že Zeman také. To jen přizdisráči jako Ty musí mít vždy někoho, do jehož zadku vlezou až po uši...

Když se cinkalo klíčema, tak se cinkalo za svobodu a ne za to abychom jedny pány vyměnili za druhé.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#1647 Re: Re: Re: Re: Pobouřen přístupem USA

2015-04-09 12:26:02

#1646: - Re: Re: Re: Pobouřen přístupem USA 

 JSME SVOBODNY STAT, TAK MUZEME VYJADROVAT SVOJE NAZORY .  KOLONII JSME BYLI 40 ROKU PRO RUSAKY, PARDON, SSSR . TOLIK ROKU JSME BYLI VLEZLI V JEJICH ZADKU.  DNES SE LIDE MOHOU ROZHODNOUT, JESTLI NEKOMU DO ZADKU VLEZOU, NEBO NE .

NEPOUCUJ NIKOHO O DIPLOMACII, PRECTI SI O TOM NECO .  S VELVYSLANCEM USA TO BYLO JINAK A TY TO VIS, TAK NELZI !!!


Nepřihlášený uživatel

#1650 Re: Re: Re: Re: Pobouřen přístupem USA

2015-04-09 16:14:23

#1646: - Re: Re: Re: Pobouřen přístupem USA 

 Budeš stejně kritický? Jsi drzý, ničemný LHÁŘ! NEVŠIML JSEM SI, ŽE BYS TU PSAL, KDYŽ RUSÁCKÉ SVINĚ PUTIN, LAVROV A DALŠÍ MLUVILY O PRÁVECH RUSKA V "BLÍZKÉM ZAHRANIČÍ".

Až doložíš, jak jsi to těmhle rusáckým zločincům natřel, pak tu přijď žvanit o tom, jak se kdo k "nám" má chovat!