Petice proti zavedení kvót na přerozdělování imigrantů a azylantů

Quoted post

Vlastenec

#19

2015-05-03 20:06

Nejvíce mě dopalují ty falešné příměry jako že není to tak dávno, kdy bylo Československo zemí, odkud se houfně emigrovalo a západní země naše občany svorně přijímaly, tak nyní je řada na nás. Ano, to je sice pravda, jenže emigrovali do zemí kulturně blízkých, přijali tamní kulturu za svou a dokázali se bez problémů integrovat, nešířili agresivně své češství, svoji odlišnou víru, ovšem to není případ uprchlíků z Blízkého východu. Bezproblémovým uprchlíkům jsou u nás dveře otevřeny, ale jak praxe ukázala, muslimové mezi takové nepatří. Oni prostě nehodlají přijmout naší kulturu, opovrhují jí, protože je zkažená, dekadentní, opovrhují demokracií a sekulárním státem jako takovým, protože odmítají poslouchat světskou moc, pro ně je zdrojem práva jedině islám, opovrhují námi, jsme pro ně jenom nevěřící psi. Většina z nich nás jen využívá, využívá především naivní multikulti hlupáky. Jestli někdo trpí tak nutkavým mesiášským syndromem a chcete být druhou matkou Terezou, tak ať tam odjede jako humanitární pracovník a pomůže jim tam, nikdo jim v tom přeci nebrání, s nejvyšší pravděpodobností jim někdo upižlá hlavu, stejně v ní mají naděláno, tudíž to nebude až taková škoda.

Odpovědi

Th3_DocTorONE

#21 Re:

2015-05-04 08:44:31

#19: Vlastenec -  

 moje slova...máte přesně ty samé názory jako já...


Nepřihlášený uživatel

#23 Re:

2015-05-04 12:08:55

#19: Vlastenec -  

 Absolutní souhlas!!

Míša

#235 Re:

2015-09-07 09:02:43

#19: Vlastenec -  

 Souhlasím, a to zcela!!!!!!!!