Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

Quoted post

MUDr.Paul Monfort

#2784 Přečetl jsem si váš žal .....

2015-09-25 05:39

 Přečetl jsem si váš žal a obavy a se opravdu musím smát, kolik užitečných idiotů plýtvá časem, aby napsali zdůvodnení své demence. Nejhorší na tom je že pan Okamura, s vámi počítá, vlastně ani ne nejhorší, ale nejlepší-tedy pro společnost a stát. Je dobře že jenom pár lidí se dá takhle zblbnout, že si podepíšou i vlastní ortel.... Tohle zjištění mne upokojuje, protože tohle je sice vyjádření proti zájmům společnosti, ale tenhle počet stačí tak akorát k naplnení počtu pacientů léčeben, nikoliv jako naplnění politického programu. Což pán Okamura nepřekousne a hlavně to, že opravdu jenom dement mu dá podporu, jak jasně plyne z celé akce. Neodepsal jsem tuhle petici, z důvodů že nic neřeší a dokonce prezentuje zmatek v hlavách politiků. To je faux pas České politické reprezentace, protože zneužívat politicky právní zaostalost voličů, kteří náhodou nebyli prohlášeni za nesvéprávní, dokazuje jejich neschopnost zaujmout věřejnost svým programem....

 

 

 

Odpovědi

vlk samotář

#2790 Re: Přečetl jsem si váš žal .....

2015-09-25 05:55:40

#2784: MUDr.Paul Monfort - Přečetl jsem si váš žal ..... 

 Až se ty desetitisíce nespokojených z Čech zvednou a odejdou do Ruska, tak jak to udělalo už spoustu nespokojených západoevropanů a dnes tam pracují a podnikají, protože zjistili že tady to nikam nevede, co budete říkat potom? Rusko je dnes poslední svobodná země na světě, která hájí křeťanské hodnoty, na které na západě už kašlou. Říká vám něco projekt EUROMED? Tak si to dejte do Google. Naše vláda se musí rozhodnout koho tady chce mít. Jestli nás, nebo kvótami přidělené statisíce muslimů podle Euromedu v budoucnu. Ten projekt byl podepsán už v roce 1995, ale nám o tom nikdo při podpisu Lisabonu neřekl, a ani dřív při referendu o vstupu do EU! Proč? Proč nám neřekli pravdu, že plánují Evropu zamořit 56 miliony muslinů ze severních států Afriky?! Protože by do EU nikdo nevstoupil.


Nepřihlášený uživatel

#2791 Re: Přečetl jsem si váš žal .....

2015-09-25 06:08:23


Nepřihlášený uživatel

#2794 Re: Přečetl jsem si váš žal .....

2015-09-25 06:12:12

#2784: MUDr.Paul Monfort - Přečetl jsem si váš žal ..... 

 tak tohle, uz je skoro na par facek kocoure :)                                                                                                                     jsem si jist, ze by te nejakych par desitek tisic spoluobcanu prislo rado,  jen tak ze zalu..nekolika malo pohlavky pocastovat..   .. sebereflexe..to ti chybi..na druhou stranu, je videt, ze se bavis a presto, ze je to nelidske a neeticke, dela ti to dobre,     nicmene, mame demokracii..a kazdy "idiot", ma narok na svouj nazor, takze proc ne, vid?

nesuď, budeš souzen...

.

#2798 Re: Přečetl jsem si váš žal .....

2015-09-25 06:26:36

#2784: MUDr.Paul Monfort - Přečetl jsem si váš žal ..... 

   Za císaře pána, vlastně merkelovou nebo co je to kancléřka a ví co chce nebo je to loutka. Bruseloni lavírují co vyvede německo s francií.  Zase nějaká lybie, ne. To není jak u blbejch na dvorečku hlavně s kvótamy nikdo neví jak a kdo je redistribuje. Aby se to nepletlo tak řecké a italské služby řekli že v turecku čeká na trajekt půl miliónu osadníků a v africe 1,5 okamžitých vandráků. A aby toho nebylo dost v africe prý kolují sorošovi příručky a natěšených jsou tam prý doslova stamilióny. Těch když pracují tak musí mít 3. měsíce dovolené jinak odejdou žít do buše životem předků. ... do pěti neumí počítat, určitě. Hospodářská komora chce brusiče, strojírenské nádeníky, kominíky a řve že minimální mzda 9200 je moc. Náklady na dárečky jsou 2. milióny kus rok a po 10. letech pracují 3. z 10. zpravidla v neziskovkách placených z daní a řízené z ambrsády.Na jednoho migranta přijede podle zkušenosti 10. z rodinky. A až vás rozšlapou budete u soudu dle nařízení prokazovat 120. že jste jim neurazil v


Nepřihlášený uživatel

#2806 Re: Přečetl jsem si váš žal .....

2015-09-25 06:44:20

#2784: MUDr.Paul Monfort - Přečetl jsem si váš žal ..... 

 Měl bys studovat i jinde, než jen v mainstreamu.

http://pravyprostor.cz/

Miroslav

#2858 Re: Přečetl jsem si váš žal .....

2015-09-25 08:43:28

#2784: MUDr.Paul Monfort - Přečetl jsem si váš žal ..... 

 Čas ukáže, pane Všeználku, či spíše Neználku !?


Nepřihlášený uživatel

#2871 Re: Přečetl jsem si váš žal .....

2015-09-25 09:03:55

#2784: MUDr.Paul Monfort - Přečetl jsem si váš žal ..... 

 ... abyste jednou v psychiatrické léčebně neskončil VY !!! ... COŽ SE OVŠEM NEMůŽE STÁT, PROTOŽE VY VŠECHNO VÍTE, ZNÁTE ! ...

A I KDYBY, TAK ZA ISLÁMISTů ŽÁDNÉ LÉČEBNY PSYCHICKY CHORÝCH A VYŠINUTÝCH JEDINCů NEBUDOU !!! ... ONI TOTIŽ PůJDOU VE JMÉNU ALLÁHA POD NůŽ A FIK ! ...

ALE MYSLÍM, ŽE JSTE ... "JEN OBYČEJNÝ PROVOKATÉR, TADY NASAZENÝ !"


Nepřihlášený uživatel

#3047 Re: Přečetl jsem si váš žal .....

2015-09-25 15:28:49


Nepřihlášený uživatel

#3066 Re: Přečetl jsem si váš žal .....

2015-09-25 15:44:28

#2784: MUDr.Paul Monfort - Přečetl jsem si váš žal ..... 

 Zvláštní že jste neuvedl důvod naší demence. Ti co to podepsali se aspoň snaží s touhle zemí něco udělat. Sedět a psát plivance zvládne každej blb.