Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

Quoted post

Realista
Nepřihlášený uživatel

#4231 Re: Re: rozhodne podporuju

2015-10-06 07:57

#4227: Megakonspirace ??? - Re: rozhodne podporuju 

 Multikulturalismus je nebezpečná ideologie, stejně jako bolševismus nebo nacismus, většina prvků je totožná, náhlý vzestup nesmyslné doktríny, absolutní zaslepenost jejich vyznavačů, ignorace veškerých argumentů, pocit nadřazenosti nad ostatními myšlenkovými/politickými proudy, napadání a pronásledování politicky nekorektních odpůrců, destruktivní vliv na společnost/národ... Nadáváme na islámské fanatiky, ale Evropa se svou početnou komunitou fanaticky zarputilých pseudohumanistů není o nic lepší a mouřejší než oni. A pak že náboženství je opium lidstva, ne ne, lidstvo ani žádné náboženství nepotřebuje, ono je schopno opít se svojí debilitou a kolektivní stádovostí kdykoliv se mu zamane. Náboženství se hodí jako rozbuška ve středověkých společenstvích, ale současná Evropa si vystačí bez něj a přesto není o nic lepší, než středověcí tmáři.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#4235 Re: Re: Re: rozhodne podporuju

2015-10-06 10:23:53

#4231: Realista - Re: Re: rozhodne podporuju 

 Rozumím tomu, co jste chtěl říci, ale nezobecňujte, to naší věci škodí. Vadí mi, že někdo napíše v reakci na konání vlády: Stydím se, že jsem Čech. To je špatně! Proč bych se měl stydět já? Potažmo my všichni za pár lokajů co nám teď bohužel vládnou? Jedině snad pokud jsem je volil. Vadí mi také, že mnoho lidí vidí v KSČM záchranu. To je hrubý omyl, hned z několika důvodů. Jednak je tato strana jen slabým odvarem KSČ, jednak nelze budovat socializmus "starého střihu", ale hlavně by si oslavovatelé této strany měli alespoň přečíst její volební program, ve kterém by se dočetli, že KSČM podporuje výchovu mladé generace k multikulturalizmu. Takže volit tuto stranu jen tak, "srdcem" je stejná hloupost, jakou udělali všichni naivní voliči ČSSD.