Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#4787

2015-10-20 13:29

Vážení prosím POZOR!!!


http://www.welt.de/finanzen/verbraucher/article146904927/

Každý kdo má Nervy se Železa může číst a doufám i šířit!

Die Welt píše že Němečtí Europoslanci předložily Evropské Komisi zákon ke schválení!
Zákon je proti Šíření Nenávisti a Xenofobie po Internetu i na Sociálních sítích!
Každý kdo od nabití platnosti po schválení daného zákona uvede Nenávistný či Xenofobní příspěvek či článek bude nejen Zablokován jako uživatel Internetu ale může přijít o práci a Nyní dobře čtěte i o DĚTI či DÍTĚ!!!
Jednat se bude o Odebrání DÍTĚTE z Důvodu Ochrany výchovy DÍTĚTE!
Podobný článek se stejnými Údaji uvedl i Frankfurter Allgemeine Zeitung




Odpovědi

oprava: část Německa, ta hloupější

#4790 Re: Kdyby blbost měla křídla, lítá Německo v nebesích

2015-10-20 13:51:26

#4787: -  

... jj, satan řádí naplno ! ... satan je otec lži ! ... satan se nám směje do tváře ! ... toto je doba, kdy mnozí přišli o rozum, a zlo se nám všem směje do tváře ! ...

... a sluníčkář Vašek Havlů by asi dnes zase seděl, ... protože by zastával svobodu slova, (anebo svobodu slova jen pro sluníčkáře !?) ... se obrací v hrobě jak vrtulník a zvrací a blije !

... v Anglii byl zatčen člověk za to, že citoval Churchilla !

... že v muslimských zemích je pronásledována víra křesťanů, pošlapávány lidské svobody, zabíjeni a pronásledovaní je normální, ale mluvit o tom a kritizovat to je xenofobie a trestné !

... že němci chtějí diktovat svým dětem (rodičům, jak mají vychovávat své děti v duchu multikultiterosrismu) jaké mají vyznávat Evropské hodnoty !?

... ať mi ještě někdo vyvrátí, že jistým lidem jeblo v hlavě !?

... jakým právem ti, kterým v hlavě jeblo: ... kecají do života druhých lidí !? ... Na základě toho, že si to normální lidé nechají líbit, že si od nich nechají srát na hlavu !

... jasný důkaz o tom, že existujeďábel, a on je vládcem ve světě, a cituji: ... používá ty "užitečné blbce" na ovládání slušných lidí, např. naivní sluníčkáře, politiky, humanisty, kavárenské povaleče typu Hehe, Líka a pod.


Nepřihlášený uživatel

#4798 Re:

2015-10-20 14:58:52

#4787: -  

 Ve stejné zemi jen o 80 let později...

V 30.letech nikdo nechápal nacismus, výsledkem byla genocida, která nemá v lidských dějinách obdoby.

Není toto začátek něčeho podobného?

Ostatní jen potvrzuje má slova z komentáře 4792.

 

 


Nepřihlášený uživatel

#4849 Re:

2015-10-21 10:47:46

#4787: -  

 Takže Barnevernet (Lebensborn) už má prsty i v Německu? No jo, jednou náckové, navždy náckové, že mě to vůbec překvapuje. Je mi z těch islamofašistů na blití. Jsem si plně jist, že jednou stane ta svině Merkelová po boku takových zrůd jako Hitler, Stalin, Mao Ce-tung, Pol Pot atd. Jen je třeba napřed svrhnout multikulti totalitní režim, který tyhle nelidský zrůdy chrání.