Petice pro okamžitý ZÁKAZ ISLÁMU, protože porušuje lidská práva

Quoted post

Irena

#23

2015-11-15 21:38

Podepsat se ale anonymně? Podle mne je to zbabělost. Buď s něčím nesouhlasím a nepodepíši, pokud souhlasím, podepíši se plným jménem. A může na mne podat trestní oznámení kdokoliv.

V tomto, konkrétním případě - i kdyby jste měl pravdu a islám by bylo náboženství (což dle názoru mého není), odporuje Listině práv a svobod, nabádá ke kriminálním činům a není v souladu s platnými zákony ČR.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#33 Re:

2015-11-17 12:55:30

#23: Irena -  

Podívejte se na seznam oficiálně schválených církví a náboženských organizací, v Č.R.. Islám tam je, takže je schválený ze zákona.  Tím je dané ústavou, že nesmíte proti žádné náboženské organizaci oficiálně shválené, útočit. Pokud to uděláte, můžete být obviněna, podle příslušných paragrafů. Bohužel nemám rád islám, ale musím vycházet z faktů, ne z idejí a pokud chci něco prosadit, musím vycházet opět z faktů.  Pokud udělám něco v čem nemám oporu ve faktech,  nebudu mít sebemenší šanci na prosazení takové ideje, i  když ta idea může být velmi hezká. A co se týče islámu, tak bohužel v listině lidských práv a svobod, není sebemenší zmínka o tom, že by islám neodpovídal. A žádná taková zminka není ani v nálezech Evropských soudů. 

 


Nepřihlášený uživatel

#337 Re:

2016-07-02 18:09:18

#23: Irena -  

 Plně s vámi souhlasím jenom srab se neumí podepsat


Nepřihlášený uživatel

#417 Re:

2016-08-06 15:56:14

#23: Irena -  

 Plně s Vámi souhlasím.Já tu jsem doma a miluju svou krásnou VLAST.Chci,aby ji takovou poznali mí vnukové a neměli strach o své životy."Pán by rád podepsal,ale bojí se.Tak to je tedy hrdina,takoví jsou v každé době."Olga