Petice pro okamžitý ZÁKAZ ISLÁMU, protože porušuje lidská práva


Nepřihlášený uživatel

#326 Re:

2016-06-19 13:17

#238: -  

 Válčí se s nimi patnáct století. Vám se to zdá málo?


Nepřihlášený uživatel

#327 Re: Re:

2016-06-19 13:31

#279: Dan Mach - Re:  

 Kdyby jen to. Jen tak namátkou, vyvraždili celou nilskou deltu, starověký Dolní Egypt. Zavraždili celou starověkou zemi. Například.


Nepřihlášený uživatel

#328 Re: Re: Re:

2016-06-19 19:24

uznavam že neni vraha kromě allaha a mohamed je posel pedofilu 

 


Nepřihlášený uživatel

#329 Re:

2016-06-26 19:09

#301: -  

Francouzi asi pět set let  řešili své dohady o tom, co je pravda, vyprovokováním souboje.  Studenti po městě chodili s kordíky, bagouny propichujíce. Teď  jsou mistři provokace, a jak hubu otevřou, blijí blbosti.

     Možná se to zdá takřka zábavné. Ale je to obří tragédie. Založili si velkou unii států, kdeco slibujíce. Ale šlo jim jen o to, aby JEJICH hlas,notabene bez rozumu, byl silnější. Aby po propíchání a gilotinování každého, kdo rozumu měl jen špetku, neskončili jako bezvýznamní, jak nesnesitelné.

      Ale sotva tu jejich silnější hubu otevřeli, zase blili nesmysly. Bez ohledu na počet kordíků. které nashromáždili.

      Vždyť oni ani neumí opisovat. Kdo nemá rozum, nic jiného, než pád do bezvýznamnosti nezaslouží.

      A čím dříve se tak stane, tím lépe pro všechny.


Nepřihlášený uživatel

#330

2016-06-27 06:19

Komunikace nemá smyslu.

Moza14, bit*ly/politika 21

#331 Nesmyslnost petice

2016-06-27 14:44

To žijeme v demokratické zemi a zakazujeme náboženství. Chudáčci malí. Za to, že jste nezaměstnaní a debilní, nemůžou muslimové ale vy sami. Samozřejmě, že islám, rsp. někteří muslimové jsou zvláštní, nejsou mírumilovní a tolerantní. Dejte mi jeden REÁLNÝ důvod, proč je u nás islám nebezpečný. 

V Česku doposud není registrována žádná muslimská organizace jako registrovaná církev či náboženská společnost podle zákona č. 308/1991 Sb. a žádná muslimská organizace tedy:

  • nemůže vyučovat islám jako náboženství na státních školách,
  • nemůže pověřit osoby vykonávající duchovenskou činnost k výkonu duchovenské činnosti v ozbrojených silách České republiky, v místech, kde se koná vazba, trest odnětí svobody, zabezpečovací detence, ochranné léčení a ochranná výchova,
  • nemůže konat obřady, při nichž jsou uzavírány církevní sňatky,
  • nemůže zřizovat církevní školy,
  • nemůže zachovávat povinnost mlčenlivosti duchovními v souvislosti s výkonem zpovědního tajemství nebo s výkonem práva obdobného zpovědnímu tajemství.

To jste takoví srabové, že se bojíte tří tisíc muslimů v ČR (a 99% z  nich jsou sunnité)? Navíc pudle Ústavy České republiky je zakázáno utlačovat, ponižovat, zabíjet atd.  vyznavače jakéhokoli náboženství a víry pro jejich víru. Čeští vlastenci 19. stol se musí v hrobě obracet. Vy se dopouštíte porušení Ústavy, měli by vás zavřít do ústavu. Tímto se stavíte na úroveň stupidních zločinců, kteří dokáží jem mlít pantem a dělat jak jsme ohrožení, přitom nám od českých muslimů NIC nehrozí. Navíc i kdyby petice prošla, Islám by se stejně zakázat nemohl - byl by to protiústavní čin.


Nepřihlášený uživatel

#332 Re: Nesmyslnost petice

2016-07-01 08:00

#331: Moza14, bit*ly/politika 21 - Nesmyslnost petice 

 Ale hrozí. Islám je nejhorší svinstvo všech dob. Nejhorší, co kdy člověk vymyslel proti člověku. Každý věřící muslim je naprogramovaný hromadný vrah.  A ty sám to moc dobře víš. Protože jsi jedním z nich.


Nepřihlášený uživatel

#333

2016-07-01 08:02

Mrtvý mešiťák, dobrý mešiťák


Nepřihlášený uživatel

#334 Re:

2016-07-02 07:02

zlo ve světě

 havloidi. sluničkaři. neo marxiste. multikulturaliste. kolaboranti. muslimove. islám. genderova ideologie. podpora homosexualu. právo šaría. jihad. teroriste. nato. ttip. gmo. nový světový řád. negroidi. kavarnici. neziskovkaři. imigranti. korupce.intelektualove. podporovatele menšin. islamofilove. kapitaliste. pseudo humaniste. levičaci. hnusaci. uchylaci. pedofilove. anarchiste. globaliste. barnevernet. světovy bankeři. sioniste. illuminati. obamofilove. amerikanofilove. eurohujeři. eurofilove. fetaci. rusofobove. diletanti. delikventi. islamizace. nasilnici. vrazi. lhaři. zloději. tunelaři. bohate elity. sataniste. ku klux klan. utok na svobodu a demokracii. rasismus proti bělochum a genocida bělochu. severni korea. občanske války. diktatura bruselu. bližici se 3 světová válka. hlad a chudoba ve světě. propast mezi bohatima a chudimy lidma. pokud takhle svět pujde dal tak brzy skonči


Nepřihlášený uživatel

#335

2016-07-02 14:36

Doufám že i můj hlas pomůže dobré věci

Nepřihlášený uživatel

#336

2016-07-02 16:42

Žádný ISLÁM tu nechceme!!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#337 Re:

2016-07-02 18:09

#23: Irena -  

 Plně s vámi souhlasím jenom srab se neumí podepsat

Moza14, bit*ly/politika 21

#338 Re: Re: Nesmyslnost petice

2016-07-02 19:30

#332: - Re: Nesmyslnost petice 

 nejsem jedním z nich. Jsem křesťan, ale TOLERANTNÍ. Samozřejmě mi vadí muslimové, kteří vraždí, páchají zlo ve jménu své víry. Ale ostatní muslimové s tím nic nezmohou. Je to stejné, jako když opilec vymlátí nějaké okno a já řeknu, že všichni, kdo pijí alkohol jsou opilci a ničí výlohy - tak to ale není, řekněme si to na rovinu. Je zde procento lidí, kteří se dokáží opít tak, že o sobě nevědí a potom ničí výlohy. A co s tím nadělá zbylých 99% lidí, kteří pijí alkohol v rozumné míře?

 

 

Moza14, bit*ly/politika 21

#339 Re:

2016-07-02 19:31

#335: -  

 Nepomůže. Zakazovat jakékoli náboženství je protiústavní.


Nepřihlášený uživatel

#340

2016-07-03 08:57

turecký prezident erdogan je glum 

 pán prstenu dil 4 a bitva o evropu 


Nepřihlášený uživatel

#341

2016-07-03 11:22

Podepsáno.

Nepřihlášený uživatel

#342

2016-07-03 19:25

islam alah prorok pedofil saria merkel juncker schulc brusel nepatri do europy su to fasisti anglicania urobili dobre ze vystupili z eu

Nepřihlášený uživatel

#343

2016-07-03 19:26

popravit europoslancov co presadzuju migracnu politiku

Nepřihlášený uživatel

#344

2016-07-03 22:33

Doufám, že naše děti a ženy ochranime před zlem, pedofilií, zotrocovanim, vrazdenim a násilím této staré kultury, před kterou naši předci bránili Evropu po tisíce let a ubránili jí!! Nedovolme jim nyní zotrocit a znasilnovat naše ženy a děti! Bez boje Evropu jen tak nedáme!

Nepřihlášený uživatel

#345

2016-07-04 00:56

Islám do Evropy nepatří.Jestli chtějí v Evropě žít tak se musí podřídit naším pravidlům a naší kultůře.Pokud se nebudou chtít přizpůsobit tak okamžitě vyhostit


Nepřihlášený uživatel

#346 Re: Nesmyslnost petice

2016-07-04 01:46

#331: Moza14, bit*ly/politika 21 - Nesmyslnost petice 

 Proti ústavní je to co se tedˇve světě děje.Vše je vzhůru nohama a křesťanství se s jejich vírou nikdy nemůže shodnout.Je to jako by vodu chtěl někdo spojit s ohněm nebo anděla s ďáblem,stavět sněhuláka v tropickém létě,spojit den a noc,ovci s hladovým vlkem.Jejich víra je rozdílna násilná která se nedokáže přizpůsobit s mirumilovnou.Nejsem rasistka a vycházím i s romy kteří žijí kolem mne a zdravíme se navzájem.I na facceboku mám dost přátel tmavé pleti a vůbec mě nevadí jakou víru mají pokud mě tím neohrožují ale sloučit neslučitelné je nemožné.Až dokážete spojit vodu s ohněm,den s noci atd pak vám možná uvěřím že jde žít pospolu se zlem jaké jejich víra představuje.

 


Nepřihlášený uživatel

#347

2016-07-04 06:27

Jsem rád že tato petice vznikla a doufám že naši politici jí budou respektovat.
111

#348

2016-07-04 07:04

Jak se nějaká islámská zrůda jen křivě podívá na mojí dceru,zabiju ho


Nepřihlášený uživatel

#349

2016-07-04 08:22

Bezvýhradně souhlasím s peticí

Nepřihlášený uživatel

#350

2016-07-04 08:52

to je trapný že to stojí prachy... <-- (to zviditelnění petice)