Podporujeme Libora Grubhoffera

Quoted post

učitel

#25 k petici

2016-01-03 16:06

Dovolte mi několik poznámek k vaší petici. Předně: nesplňuje požadavky petičního zákona a vzhledem k tomu, že ji podepsal Václav \Havel a Méďa Béďa, mohl bych si vytvořit desítky mailových adres a podepsat ji desítkami podpisů - ale nechci podepsat ani jedním podpisem. Dále: petice má vyjadřovat stížnost nebo návrh ve veřejném zájmu. Vaše důvody jsem nenašel - jen dobrý přístup ke studentům, podpora studentských spolků, sponzor studentského divadla, vyslechl vás,... to je zoufale málo z rektorské práce. Souhlasím s příspěvkem, že univerzita není jen spolková činnost - to by měla být jen třešnička na dortu a ne pupek světa, ale ono se tam bohužel  nic jinéhonajít nedá,  není za ním kus poctivé práce, vytvoření něčeho pořádného, že?

Můj závěr: souhlasím s jedním příspěvkem: Milý Libore, neděkujeme, odejděte.

Odpovědi

peggy

#124 Re: k petici

2016-01-20 20:57:24

#25: učitel - k petici 

 Plně souhlasím-rektor,který nechává za sebe rozhodovat a řídit kancléře je jen osoba "vlastnící" titul rektor. Utkvěla mi v paměti slova "poradim se s Ivanem". Před několika lety se také naši veřejní činitelé radili s Ivanem. Takového rektora univerzitě nepřeji.