Požadujeme prošetření vyučovacích metod učitelky Petry Štěpánové

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#10

2016-02-26 14:11

Viděla jsem pořad a jeli to paní učitelka,tak jedině jako pomocnice ve školním kabinetu se zákazem styku s dětmi.Velmi zfanatizovaná,nekompetentní a nevzdělaná osoba.Takové lidi ve školství a naše děti budou hloupí chudáci bez představy o pravdě.Prolhaný a politicky ovlivněný učitel do školy nepatří.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#275 Re: Já

2016-02-28 16:09:26

#10: -  

 To jste ještě měla vidět tuto fanatičku při obhajování církevních restitucí v r-2013 u Jílkové.

Šipr

#1187 Re:

2016-03-06 20:53:58

Milá Kádrovačko, kdo je tu neznalec historie vy nebo učitelka? Kompetentost určuje znalost Marxizmu- leninizmu a Dějin mezinárodního dělnického hnutí? Tam moc pravdy nenajdete pokud se uplatňuje to třídní hledisko. Vsadil bych své oblíbené boty , že byste se mnou fest pohořela. Ono mít v malíčku historii z Deníku propagandisty nebo z Dějin Mezinárodního dělnického hnutí není dokladem informovanosti. My Moraváci tvrdíme, že nás na konci války drancovala vojska maršála SSSR Malinovského. Zkusíme ověřit ARCHIVNÍ materiály např v Brně což? A půjdeme stránku po stránce blábolistko. Korejská válka je dobrý srovnatelný příklad: Sever osvobozen SSSR - přivezli si sluníčko Kima na tanku. Jih okupován USA. Obě země stejně velké, na začátku stejný stav průmyslu a ekonomiky a nyní: poznáš na nočním družicovém snímku! Na Severu černo, na JIhu svítí města. Ruský / Sovětský způsob válčení si žádný normální národ nemůže dovolit. Izraelci si vyhodnotili efektivnost vedení válečných operací v minulosti. Mezi dobře hodnocenými veliteli nebyl žádný Rus nebo Sovět /ti na mrtvoly i vlastních nikdy nehleděli/. Můj oblíbený příklad /1. historicky zaznamenaná bitva Slovanů z Kyjevské Rusi na řece Kalce!/. Mimochodem, že 2.sv. válka dopadla tak jak dopadla  děkujeme neústupnému Churchillovi /blahé paměti / a USA. Rozhodně ne SSSR , to by tady vládl národní nebo internacionální socializmus separující lidi na soukmenovce nebo podle třídního původu. Děkuji USA a prezidentu Reaganovi, zo to, že osvobodil Svět od neživotaschopné rakoviny komunizmu /nebo reálného socializmu pokud si ráčíte přát/./#10: -