Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#10478 Re: Re: EUROSTÁT

2016-07-26 05:28

#10477: Kazatel - Re: EUROSTÁT bible je podle pravdy 

 maš pravdu bratře už nějakou dobu čtu bibly a zatim se vše schoduje byl jsem ateista ale dospěl jsem k nazoru že buh existuje a tenhle svět a bible my to dokazuje každej den jsem domluvenej z kamošem a ještě nejpozději do konce tohoto roku se přidame k cirkvi adventistu sedmeho dne je to jedina křestanska cirkev ktera splnuje boži desatero většina cirkvi nesvěti sobotu jen adventiste svět jde do haje už aby začal multikulturalizmus na nejposvatnějšich mistech islámu v mekce a medině by měl pochodovat gay pride a provadět hromadnou masturbaci ad obohatijou proroka islámu mohameda multikulturalizmus neni špatny ale zaleži kde se provadi afrika a islámské země se nenaučily byt tolerantni tam by měl začit multikulturalizmus a ne v evropě narozdil od jinych statu světa běloši jsou nejvice tolerantni rasou na světě když se někdo podiva do jinych statu na světě je to asi takhle indie afrika a islámské země tam jsou sami černoši čina japonsko korea tam jsou sami asiati ale evropa usa rusko australie novy zeland tam se praktikuje multikulturalizmus neexistuje jediny stat na světě kterej by patřil jen bělochum a opakuju že nejsem rasista je to upřimnej fakt multikulturalizmus je legalni genocida bile rasi 

Odpovědi

Kazatel

#10481 Re: Re: Re: EUROSTÁT

2016-07-26 12:54:57

#10478: - Re: Re: EUROSTÁT 

 já vím že mám pravdu já vás na velké souženi připravují KAZATEL 11-12