Žádáme okamžité uzavření hranic s Německem.

Quoted post

Dan Mach

#43 Re: Re: Re: Re: Kde berou zbraně?

2016-07-27 07:11

#40: - Re: Re: Re: Kde berou zbraně? 

Vážený anonyme, žijete v bludu. Na území Turecka, Libanonu a Jordánska žijí miliony syrských běženců, a žádné zásadní terostické akce tam neprobíhají. To, co se děje v Evropě do značné míry souvisí s tím, co se tady děje u nás, a jak moc chtějí někteří lidé odvádět pozornost od vlastních problémů tím, že démonizují utečence. Pokud bychom přijmuli utečence v řádu tisíců, nic zásadního se nestane. Ostatně studoval jsem na škole společně se Syřany a mnoho z nich tu zůstalo. A po třiceti letech jsem o žádném terorismu z jejich strany neslyšel. Němci imigranty přijmuli a většinově tento akt nadále schvalují. U nás pouze někteří extremisti navrhují uzavření hranic a následovala by jistě mediální masáž v tom smyslu, že německé sdělovací prostředky jsou cenzurovány a nesmí zveřejňovat informace o islamistických teroristech. Pokud chcete tento návrat do temných dob komunistické diktatury, můžete si to přát. Já to rozhodně nechci. Prožil jsem půlku života pod komunisty a svobodu včetně možnosti cestování si užívám. Jsem rozhodně proti uzavírání hranic a jsem pro to, aby se naše policie už konečně dala dohromady. Bohužel jsme asi nikdy neměli ministra vnitra, který by policii chtěl dát do pořádku a všichni ji zneužívali a zneužívají pro svůj prospěch. Ale hloupé Zemanovi ovce nadále podepisují petice proti utečencům.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#45 Re: Re: Re: Re: Re: Kde berou zbraně?

2016-07-27 12:24:31

#43: Dan Mach - Re: Re: Re: Re: Kde berou zbraně? 

 Vážený pane, pokud to tak jako v Německu, bude i u nás, za pár let si napíšeme jak to tady bude vypadat :-(

 


Nepřihlášený uživatel

#49 Re: Re: Re: Re: Re: Kde berou zbraně?

2016-07-27 19:05:05

#43: Dan Mach - Re: Re: Re: Re: Kde berou zbraně? 

 Pritel se dnes prave vraci z Istambulu a nesouhlasim ze se tam nic nedeje. Cele noci od patku tam je slyset strelba. Vojaci kontroluji kazde auto a tanky tam jsou porad okolo silnic. Tak bych o klidu vazne nemluvila. Kazdej pak bude cumet jak puk az se uchlacholi zdanlivym klidem.