Nemůžeme mlčet!

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#70 Re: Re: Re: Re: Jsem levičák, a proto si přeji konec M. Zemana

2016-10-25 22:37

#68: - Re: Re: Re: Jsem levičák, a proto si přeji konec M. Zemana 

 Dobrý den,

je mi velice líto, ale existují pravidla slušného chování, které nelze vykládati za názor:

1) Neznám-li někoho, vykám mu.

2) Slušnost je se představit.

3) Obviňovat někoho ze lži, je hrubé a neslušné, pokud k tomu nepřinesete důkaz.

K dalšímu:

1) Za KDU-ČSL jsem kandidoval v krajských volbách, pokud si však přečtěte moje články, zjistíte jak se to s tou kandidatutou mělo.

2) Nikdy jsem nebyl členem žádné strany, jen jsem, když jsem byl mladší podporoval ČSNS (rodinná tradice mého otce) a později KDU-ČSL (rodinná tradice mé matky), protože jsem při své novinářské práci zjistil mnohé o jihočeské ČSSD i M. Zemanovi byl jsem a jsem k těmto velmi kritický.

3) Lidé z okruhu politických přátel M. Zemana měli s mým psaním velké problémy, a proto jsem musel z Deníku odejít. 

4) Váš pan prezident Vás olbelhává, vzpamatujte se, prosím. Nejde mu o levici, nebo o Vás a Vaše problémy, jde o zdatného politického hráče, který zneužívá Vašich postojů. 

Richard F. Vlasák

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#72 Re: Re: Re: Re: Re: Jsem levičák, a proto si přeji konec M. Zemana

2016-10-25 22:42:15

#70: - Re: Re: Re: Re: Jsem levičák, a proto si přeji konec M. Zemana 

 Dobrý večer

Proč mi tady vše podrobně vysvětlujete? Jsem Vám nablízku a dokonce Vám i při osobních setkáních tykám ...

Šetřte si síly.

Dobrou noc.


Nepřihlášený uživatel

#74 Re: Re: Re: Re: Re: Jsem levičák, a proto si přeji konec M. Zemana

2016-10-25 22:49:08

#70: - Re: Re: Re: Re: Jsem levičák, a proto si přeji konec M. Zemana 

 ad 3) Obviňovat někoho ze lži je hrubé a neslušné, pokud k tomu nepřinesete důkaz.

Souhlasím. Zejména když někdo obviňuje ze lží nejvyššího ústavního činitele země, prezidenta. Že, pane "slušný"?