Nemůžeme mlčet!

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#165 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jsem levičák, a proto si přeji konec M. Zema

2016-10-26 15:09

#163: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jsem levičák, a proto si přeji konec M. Zemana 

 Richard Vlasák se zde v diskusi chová jako malý sprostý fakan. Provokuje, vyvolává konflikty (bez výslovných vulgarit, ale o to záludněji a podpásověji), a pak brečí, že jsou na něj druzí "zlí" a "hrubí". Ukázkově "sluníčkářské" chování v praxi. Zřejmě to bude podobný exemplář vysokoškolského kantora jako "katolická buzna" Putna. Učí-li takoví jedinci vysokoškolské studenty, nelze se potom divit, co z naší mládeže vyrůstá.  

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#183 Slušnost místo sobectví

2016-10-26 16:51:09

#165: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jsem levičák, a proto si přeji konec M. Zema 

Dobrý den, 

za prvé - prosím, podepište se a pak bude možné se bavit jako rovný s rovným,

za druhé - prosím, ukažte, kde se chovám jako, cituji: "malý fakan";už ten slovník usvědčuje autora řádků ze špatného vychování,

za třetí - prosím, kde a jak vyvolávám konflikty: citace...

za čtvrté - prosím, kde brečím? Je mi jen líto, že místo slušné debaty se zde prosazuje hulvátství (fotografie, vulgarity atp, vyhrožování) a místo rovného se přiznání ke jménu, shovávání se za anonym; není-li tohle ukázka zbabělosti, tak už nevím, co by jí mělo být,

za páté - prosím, co je to "sluníčkářské" nebo "sluníčkářství"? Je-li to vyžadování slušnosti a držení se zásad etiky, jsem jednoznačný "sluníčkář", a potom mí odpůrci musejí být logicky lidé neslušní a nemravní. Jsem však dalek toho druhé soudit na základě toho, jestli se mnou souhlasí, či nikoliv. To činí moji odpůrci bez zjevné příčiny. Nejsem členem žádného tábora, moje názory jsou jasné a jak již řečeno, dohledatelné. Mimochodem, odkud mám nadpis své repliky: "Slušnost místo sobectví"?

za šesté - prosím, neposuzujte vysokoškolské pedagogy na základě toho, jestli s vámi souhlasí či nikoliv, ale zda učí studenty kriticky myslet, což se obávám, vzhledem ke všem argumentačním a logickým faulům, nebude právě silná stránka autorů oněch anonymních útoků, 

za sedmé - prosím, pokud mají z naší mládeže vyrůstat lidé křiví, zlí a závistiví svěřte je do rukou Vašim postupům věrným lidem.

 

Je symptomatické, že lidé z jednoho nebo druhého tábora odpovídají stejně - jsou rádi součástí davu a dav je nebezpečím demokracie - ať už z deklarovaného prava (Schwarzenberg) nebo deklarovaného leva (Zeman). Myslet halt bolí. 

Richard F. Vlasák