Týdny občanského neklidu

Quoted post

Jan Tomášek

#429

2016-10-28 17:44

Je vidět, že pravda a láska odešla z hradu spolu s Václavem Havlem. Teď se jí dokonce nepokrytĕ vysmívají lidé naprosto amorální. Z nenávistných příspĕvků které tu píśou lidé anonymnĕ je mi zle. Když nĕco napíšete, podepište se, jestli se za své názory nestydíte. Jan Tomášek Plzeň

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#493 Re:

2016-10-28 18:10:19

#429: Jan Tomášek -  

 Za své poctivé jméno se NESTYDÍM!!! Ale pravdoláskařská svoloč je záludná banda křiváků, která se řídí neomarxistickými, neonacistickámi a maoistickými principy zloby a nenávisti. Zachtělo se Vám na nás, obyčejné lidi, pořádat hon!!! Opovrhujete námi a stavíte se do role "elity". Napřed jste nás prodali světovému velkokapitálu a dnes nás ženete do náručí mohamedánům!!!!!§ Vy představujete ten starý svět, který společně s americkou imperialistickou politikou světovlády, chaosu s horami mrtvol, je na ústupu. Ovšem kobyla než zdechne sebou vždy ještě nebezpečně hází!!!!!!!! Pro vás je každý, kdo jenom nechce válku s Ruskem hned ruský agent, takže na co potřebujete moje jméno??? Nechcete rovnou moji hlavu??? Jste si toho vašeho chrmlo-havla v tom Práglu měli rovnou vycpat a vystavit nad postel... On a ani Bartoška v životě nemakali rukama. Nejspíš i vy patříte do stejné sorty sráčů, tím to bude...

Nechci válku s Ruskem a nepůjdu ani do jiné války za cizí zájmy amerických bankéřů. Rusko a ani Čínu si neidealizuju a nemyslím si, že jsou bůh ví jakým požehnáním pro svět. Ale pravda bude nejspíš totiž někde uprostřed... Vy pohrdáte výsledky demokratických voleb a nejspíš by jste si přál občanskou válku jak na Ukrajině... Tzv. "eu" si strčte za klobouk. Tuto hanebnou a neuvěřitelně obskurní společnost typu bývalého RVHP čeká stejný zánik jako těch stejně jako těch vašich pseudohumanistických "eu"-hodnot... Přeji brzký zánik tomuto chaosu, kterého vy nazýváte "demokracií"... Pryč s cenzůrou typu "politické korektnosti"... Pryč s ředitelkou Zeměkoule Angelikou Mrtvou Starou Makrelou, vítačkou mohamedánů (Merkelovou). Tito lidé pro vás představují "dobro"? Neomarxističtí euro-inženýři snažící se zničit Evropu? Havel a Schwarcenberg toto chtěli a schvalovali, ale fosilní temný Kódl volby prohrál a Zeman je s obyčejnými lidmi a pro tyto obyčejné lidi, a to vy nesnesete, viďte?

 

Budoucnost má vyvážená politika jak vůči tzv. "západuů, tak i "východu" Čína je velmocí budoucnosti. Chcete snad žrát trávu, nebo jste si již nakradl a víte, že na rozdíl od "plebsu" už ji žrát nebudete???

Naprosto "na houbi" je vám v tuto chvíli moje jméno. A klidně zvracejte... Mně je to srdečně JEDNO!!!