MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

pan Hnedy

#96876 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-11-01 06:52

#96874: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 absolutne s komunismem a fasismem nemam nic spolecneho,

mozna leda to, ze jsem se v komunisticke zemi narodil....Myslim si, ze jsi rocnik 1990 a vyse,

jinak by jsi nemohl mit tak pitome nazory. Ucis se sice rychle, jak zaujmout v diskuzi,

jak zahltit oponenta, jak prefabrikovat nazory, ktere skutecne dokazou oslovit svou pravdivou podstatou,

bohudik vsak pravda temer vzdy vitezi, jen ji to vsak nekdy trva.

 

 

mimochodem to jsi brzy v praci.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#96877 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-11-01 07:07:37

#96876: pan Hnedy - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 To si přečti své příspěvky pečlivě. Je hodně odvážné tvrdit, že nemají komunisticko-nacistickou podstatu a nejsou na nich vidět zdroje z Ruské propagandy PL, Aeronetu, Blistů, Sputniku, Zvedavce či třeba pravdivě.eu. 

Který z mých názorů je "pitomý"? 

Např:

Jak volební kampaň Miloše Zemana nebyl v souladu s volebním zákonem a tedy ani Ústavou?  

To přece konstatuje i NSS v rozsudcích. 

Že vydávání jakého podivného prohlášení prezidentů ČR a ČLR za vytvoření strategického partnerství je Zemanovu velezradou, neboť to je dokument, který dokonce ani neprojednala vláda, natož Sněmovna a tedy by to byl dokument závazný, neboť by se stal součástí právního řádu ČR? 

Proces jak se může stát dokument mezinárodní smlouvou je popsán v Ústavě. 

Nebo ti snad vadí, že mně vadí, že je Zeman obklopen velmi podivnými lidmi bez bezpečnosntích prověrek, že vyznamenává nomeklaturní komisty, Stbá a v případ Robejška i ruské trolly? 

Ty snad znáš dokonce i jen životopis Nejedlého nebo Hlinovského či dokonce čínského poradce Zemana a Zemanovi a tedy i lidem, které na Hrad přitáhl důvěřuješ? 

 

Baví mne na hlouposti příznivců Miloše Zemana ukazoval jeho vlastní hloupost a zločinnost.

Proč vlastně píšeš do této diskuse?