MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

pan Hnedy

#96876 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-11-01 06:52

#96874: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 absolutne s komunismem a fasismem nemam nic spolecneho,

mozna leda to, ze jsem se v komunisticke zemi narodil....Myslim si, ze jsi rocnik 1990 a vyse,

jinak by jsi nemohl mit tak pitome nazory. Ucis se sice rychle, jak zaujmout v diskuzi,

jak zahltit oponenta, jak prefabrikovat nazory, ktere skutecne dokazou oslovit svou pravdivou podstatou,

bohudik vsak pravda temer vzdy vitezi, jen ji to vsak nekdy trva.

 

 

mimochodem to jsi brzy v praci.


Nepřihlášený uživatel

#96877 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-11-01 07:07

#96876: pan Hnedy - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 To si přečti své příspěvky pečlivě. Je hodně odvážné tvrdit, že nemají komunisticko-nacistickou podstatu a nejsou na nich vidět zdroje z Ruské propagandy PL, Aeronetu, Blistů, Sputniku, Zvedavce či třeba pravdivě.eu. 

Který z mých názorů je "pitomý"? 

Např:

Jak volební kampaň Miloše Zemana nebyl v souladu s volebním zákonem a tedy ani Ústavou?  

To přece konstatuje i NSS v rozsudcích. 

Že vydávání jakého podivného prohlášení prezidentů ČR a ČLR za vytvoření strategického partnerství je Zemanovu velezradou, neboť to je dokument, který dokonce ani neprojednala vláda, natož Sněmovna a tedy by to byl dokument závazný, neboť by se stal součástí právního řádu ČR? 

Proces jak se může stát dokument mezinárodní smlouvou je popsán v Ústavě. 

Nebo ti snad vadí, že mně vadí, že je Zeman obklopen velmi podivnými lidmi bez bezpečnosntích prověrek, že vyznamenává nomeklaturní komisty, Stbá a v případ Robejška i ruské trolly? 

Ty snad znáš dokonce i jen životopis Nejedlého nebo Hlinovského či dokonce čínského poradce Zemana a Zemanovi a tedy i lidem, které na Hrad přitáhl důvěřuješ? 

 

Baví mne na hlouposti příznivců Miloše Zemana ukazoval jeho vlastní hloupost a zločinnost.

Proč vlastně píšeš do této diskuse? 

 


Nepřihlášený uživatel

#96878 Re: OK protest je demokratickou soucasti diskuze, jak ma demokracie vypadat,

2016-11-01 07:31

#96844: pan Hnedy - OK protest je demokratickou soucasti diskuze, jak ma demokracie vypadat, 

 

Nejde o to, že nebyl zvolen kandidát můj čí mého souseda, ale byl zvolen zločinec a jeho okupaci úřadu prezidenta republiky umožnilo hned několikeré selhání bezpečnostních pojistek demokracie, aby se tak nestalo. 

1. tolerance zločinnosti (lhaní, pomlouvání, pravděpodobná kriminální činnost, podivní spolupracovníci) Miloše Zemana politiky

2. NSS konstatuje porušování Volebního zákona nejen lhaním Miloše Zemana, ale odpovědnost přenáší na politiky

3. občané by měli znát Ústavu a volební zákon a tedy by měli vědět, že nemohou volit lháře, podvodníka, příznivce totalit. 

Toto všechno selhalo a to možná vede k tomu, že může komentátor spekulovat, zdali je tedy taková věc možná a jaké jsou možnosti nápravy. 


Nepřihlášený uživatel

#96879 Re: Re: Re: OK protest je demokratickou soucasti diskuze, jak ma demokracie vypadat,

2016-11-01 07:32

#96854: Kočka - Re: Re: OK protest je demokratickou soucasti diskuze, jak ma demokracie vypadat, 

 

 Ty znáš nějaký rozsudek, kde by byl Schwarzenberg identifikován jako lhář? Ty znáš nějaký jeho výrok z volební kampaně, který by byl lží či se dokonce za lež musel omlouvat? 

Karel Schwarzenber nebyl NSS označen jako porušovatel volebního zákona a už vůbec o jeho volební kampani NSS nespekuluje ve smyslu, že drobné soustavné lži mohou mít větší dopat než ony lži Miloše Zemana žalované u NSS. 

Pokud znáš jedinou lež Karla Schwazenberga především z volební kampaně, tak jí zveřejni, rád si to přečtu.

Shodneme se jistě bez problémů, že porušování volebního zákona Zemanem mělo občany od zvolení Zemana odradit, jejich znalost procesu měla být taková, aby byli schopni rozpoznat, jak s nimi Zeman pomocí lží manipuluje. Další pojistkou byl NSS který je určený zákonem, ale ten odpovědnost přenesl na politiky, kerých se Zeman porušením ústavy zbavil, protože jednal tak, aby se parlament musel rozpustit..


Nepřihlášený uživatel

#96880 Re: Re: Re: Odstěhuj se do Izraele pitomče.Nevíš za co se stydíš a proto se styď sam na sebe !!!!!!!

2016-11-01 07:34

#96861: - Re: Re: Odstěhuj se do Izraele pitomče.Nevíš za co se stydíš a proto se styď sam na sebe !!!!!!!!! 

 

 Je zajímavé, že já mohu dokládat desítky lží Miloše Zemana, ty nemůže o těch, které napadáš doložit žádné hanebné chování nemůžeš, ale Miloše Zemana "nedáš". Jak typické pro milovníka či milovnici Klementa Gottwalda. 

Ty se nestydíš za neznalost Ústavy a volebního zákona? Pokud bys totiž Ústavu a volební zákona znal, nikdy bys nemohl volit porušovatele volebního zákona a lháře Miloše Zemana, na tom se jistě v klidu shodneme. 


Nepřihlášený uživatel

#96881 Elfmark je velmi podivná figura, to je bez jakýchkoliv pochybností......

2016-11-01 07:37

Studenti jdou do ulic. Případ
exporadce Elfmarka devastuje ČVUT

https://youtu.be/xxmMs1PPV0k

pan Hnedy

#96882 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-11-01 07:46

#96877: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Aeronet, Sputnik  nectu  to je skutecne  propaganda

Blisty  nectu pro castou aroganci jejich autoru, kterou jsem zaznamenal pred lety.

PL nekdy ctu, ale to neni ruska propaganda

Zvedavec taky neni propaganda i kdyz mnoho clanku je amaterskych

pravdive.eu neznam

 

cetl jsem Respekt, nez tam nastala uplna Bakalizace a  Malacizace.

jinak BBC, CNN, ale to moc dlouho nevydrzim, protoze i tam mira manipulace presahla unosnou miru.

jinak kdyz se podivam na Newsweek ci Stern, tak je mi blivno.

Co se kurva stalo s trochu objektivni zurnalistikou.

Spise sleduji vsechny informacni zpravy  a pak je analyzuji  ve spolecne nesmirne, jedinecne mnohopravdivosti, se kterou jsme vsichni propojeni..

 

nemají komunisticko-nacistickou podstatu...sam jste to rekl. Vase maji , protoze nejste schopen rozlisit jemne nuance a tim jste vlastne, Vasi jedinou nerespektujici manipulativni pravdou, vetsim ohrozenim pro skutecnou demokracii nez Zeman.

 

 

 


Nepřihlášený uživatel

#96883 kam vítr tam plášť

2016-11-01 07:56

Hůlka otočil s Tibetem


Nepřihlášený uživatel

#96884 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-11-01 08:00

#96882: pan Hnedy - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Mnohokrát jsme příspěvky s nickem Hnědý komentoval s jasnými odkazy na relevantní zdroje.  Zkoušíš to dobře - ale jako vždy jsi velmi nekokrétní. Kdy jsem nerozlišil ony "jemné nuance" a "kde tvrdím, že moje pravda je ta jediná správná"?

Nic takového jsem nikdy neřekl a neřekl bych, může to ale u tebe vyplývat ze situace, kdy nejsi schopen oponovat mé příspěvky, ale to není problém můj, že bych "měl absolutní pravdu" ale obávám se problém tvůj, že své názory nejsi schopen obhájit. Já tvé názory považuji za komunisticko-nacistické, pokud si napsal vše pod nickem pan Hnědý a to proto, že jsem schopen rozlišit mezi NATO a Varšavskou smlouvou a EU a RVHP, byť jistě celá řada formalit je si velmi podobná, věcná stránka je diametrálně odlišná, tedy nikoliv o "jemné nuance". Důvodem je, že pro mne komunistická ani nacistická totalita není demokracií řekl bych, pak jsem schopen onoho rozlišení.  

Obávám se, že Miloš Zeman tím, že vědomě porušoval volební zákon ale "jemně nerozlušuje" mezi demokracií a totalitou :-) 

Tedy znovu:

To si přečti své příspěvky pečlivě. Je hodně odvážné tvrdit, že nemají komunisticko-nacistickou podstatu a nejsou na nich vidět zdroje z Ruské propagandy PL, Aeronetu, Blistů, Sputniku, Zvedavce či třeba pravdivě.eu. 

Který z mých názorů je "pitomý"? 

Např:

Jak volební kampaň Miloše Zemana nebyla v souladu s volebním zákonem a tedy ani Ústavou?  

To přece konstatuje i NSS v rozsudcích. 

Že vydávání jakého podivného prohlášení prezidentů ČR a ČLR za vytvoření strategického partnerství je Zemanovu velezradou, neboť to je dokument, který dokonce ani neprojednala vláda, natož Sněmovna a tedy by to byl dokument závazný, neboť by se stal součástí právního řádu ČR? 

Proces jak se může stát dokument mezinárodní smlouvou je popsán v Ústavě. 

Nebo ti snad vadí, že mně vadí, že je Zeman obklopen velmi podivnými lidmi bez bezpečnosntích prověrek, že vyznamenává nomeklaturní komisty, Stbá a v případ Robejška i ruské trolly? 

Ty snad znáš dokonce i jen životopis Nejedlého nebo Hlinovského či dokonce čínského poradce Zemana a Zemanovi a tedy i lidem, které na Hrad přitáhl důvěřuješ? 

 

Baví mne na hlouposti příznivců Miloše Zemana ukazoval jeho vlastní hloupost a zločinnost.

Proč vlastně píšeš do této diskuse? 


Nepřihlášený uživatel

#96885 Re: Elfmark je velmi podivná figura, to je bez jakýchkoliv pochybností......

2016-11-01 08:01

#96881: - Elfmark je velmi podivná figura, to je bez jakýchkoliv pochybností...... 

 Studenti maj studovat a starat se o to, aby se z nich nestali věční studenti, a ne furt otravovat! Už stačí, že se díky nim dostal k moci havloidní hnus!


Nepřihlášený uživatel

#96886 Re: kam vítr tam plášť

2016-11-01 08:02

#96883: - kam vítr tam plášť 

 Blesku poskytuje rozhovory s oblibou i soudruh Miloš Zeman, tedy jsou to samozřejmě lži, je to bulvár, tedy lži. Když z nich "mluví" Zeman je dokonce politický bulvár, tedy v tomto případě propaganda tottality a zpochybňování demokracie. 


Nepřihlášený uživatel

#96887 Re: Re: Elfmark je velmi podivná figura, to je bez jakýchkoliv pochybností......

2016-11-01 08:05

#96885: - Re: Elfmark je velmi podivná figura, to je bez jakýchkoliv pochybností...... 

 Studenti jsou dospělí lidé např. díky jejich schopnostem se dožíváš vyššího věku, je tu poměrně dobrá úroveň vymahatelnosti práva, je tu technologický rozvoj, je tu rozvoj obecně intelektuální  a vůbec dochází ke generační výměně na vysokém, středním i základním školství atd. atd. neboť vysokoškoláci, přestože si to opravdu obrovská část (nejspíše většina) neuvědomují, nesou odpovědnost, za budoucnost státu, budoucnost jazyka, budoucnost intelekturállních schopností našich dětí atd.

Studenti si zjevně toto uvědomují, neboť je to jedna z jejich kladných motivací ke studiu.  

Tedy právě tito lidé se mají vyjadřovat nejvíce a je povinností každého občana obecně se k veřejnému prostoru vyjadřovat a kritizovat zločinnost v takovém prostoru, pokud jí tam jsou schopni detekovat a svůj názor obhájit.

 

pan Hnedy

#96888 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-11-01 08:17

#96884: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 treba v tom , ze PL a Zvedavce oznacis taky jako ruskou propagandu.

Stejne tak Robejska, jako ruskeho trolla...  me jako nekoho s fasisticko-komunistickym myslenim.

to je u me pitomy nazor.

jdu spat... ..stejne ti nemohu odpoved Proč vlastně píšu do této diskuse? 

 jinak myslim, ze to vnitrne vis, ze to vi tve neprobuzene podvedomi, ktere jednou bude chtit znat skutecnou podstatu pravdy, ale bude to u tebe trvat jeste nekolik let... mozna desitek let.

 


Nepřihlášený uživatel

#96889 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-11-01 08:26

#96888: pan Hnedy - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 PL a Zvedavec jsou jasně detekovány jako ruská propganda studíí Masarykovy univerzity Brno (PL dokonce zákařná tím, že medium jinak tváří jako zdroj relevantních informací). Je to věcně zdůvodněno a je možné se s takovým názorem ztotožnit a to proto, že jedním ze základů ruské propagandy je zpochybňování demokracie a propagace totality, což je jan PL tak zvedavci přímo esencí tamních hlavních textů a dokonale to nedovno předvedl na ČT24 Kmoníček.  

Robejšek je v tom naprostý přeborník, dělá to "chytře" tedy by se dalo říci školeně. Jestli je vědomy ruský troll nebo nevědomy nehraje žádnou velkou roli. Nebudu se přít s nikým, jestli je vědomy či nevědomý ruský troll, přestože si myslím, že to dělá vědomě, stejně jako např. Eric Best. 

Buď tedy konkréktní, co je na mém názoru pitomého? 

Jakou podsatatu pravdy máš na myslí, komentářem méno "nevědomí"? Nějakou marx-leninsko komunistickou podstatu pravdy? Komunisté se obávám obvykle mluví o "podstatě pravdy" a nikoliv o "pravdě", důvody jsou v základu této zločinecké idelogie. 

Vzhledem k tomu, že se opravdu jedná o "jemnou nuanci" raději tu kopíruji onu část tvého příspěvku, o kterém mluvím. 

" jinak myslim, ze to vnitrne vis, ze to vi tve neprobuzene podvedomi, ktere jednou bude chtit znat skutecnou podstatu pravdy, ale bude to u tebe trvat jeste nekolik let... mozna desitek let."

 

 

Angel

#96890 No pro mne je tato petice jenom důkaz toho, kolik debilů žije v ČR.

2016-11-01 10:56

No pro mne je tato petice jenom důkaz toho, kolik debilů žije v ČR. Takže směle do toho a označte se klidně další :D!


Nepřihlášený uživatel

#96891 Re: No pro mne je tato petice jenom důkaz toho, kolik debilů žije v ČR.

2016-11-01 11:00

#96890: Angel - No pro mne je tato petice jenom důkaz toho, kolik debilů žije v ČR. 

 Ty snad souhlasíš s lhaním, porušováním volebního zákona a Ústavy Milošem Zemanem? Proč to děláš?


Nepřihlášený uživatel

#96892 To je přesně to co neuvedli.....

2016-11-01 12:03

"V usnesení Štěch spolu s premiérem Bohuslavem Sobotkou (ČSSD), předsedou Poslanecké sněmovny Janem Hamáčkem (ČSSD) a prezidentem Milošem Zemanem uvedli, že chtějí nadále rozvíjet vztahy s Čínskou lidovou republikou."

....naopak zdůrazňovali jakési "strategické patnerství", které ale neexistuje a ani existovate nemůž. Článek tedy není úplně objektivní, ale ani kdyby to byla čistá pravda, k prohlášení nebyl absolutně žádný důvod a Čína to zneužila proto, aby testovala soudržnot vláda malé země EU, korelaci s plánem EU na spolupráci s Čínou atd. neboť 10 mil. ČR je absolutně nezajímavou mezí pro 1,2 mld. Čínu a dokonce by s námi ani neztráceli čas, pokud bychom nebyli členy EU a NATO. 


Nepřihlášený uživatel

#96893 Jak "jako" transparentní? Zaorálek snad netuší, co parta z Hradu v Číně provádí? Snad to tedy ví BIS

2016-11-01 12:18

Zaorálek: Český politik se před Čínou neohýbá, musíme ale držet slovo, ČSSD peníze slíbené nemá

Občané totiž neví opravdu vůbec nic. Veřejné zdroje o tom, co tato banda organizuje neinformují vůbec. 

devilred

#96894

2016-11-01 12:41

vazena nedemokraticka jecici kavarna, pockejte si do voleb a dojdete tam, podporte Kocaba, Dicka, Bartosku nebo nejake jine slunko s upecenym mozkem v gebuli...pa u voleb.


Nepřihlášený uživatel

#96895 Re:

2016-11-01 13:54

#96894: devilred -  

 Proč si volil porušovatele volebního zákona, lháře a porušovatele Ústavy Miloše Zemana? Připadá ti, že nemá mozek upečený, když je zločincem? Má vůbec nějaký mozek? A máš mozek v hlavě ty, když je ti milejší zločinec než bytostný demokrat? 


Nepřihlášený uživatel

#96896 Miloš Zeman jedná neústavně dlouhodobě a je potřeba to řešit.....

2016-11-01 13:56

Kroměřížská výzva apeluje na parlament, ať ústavně stíhá prezidenta

Prezident Miloš Zeman hrubě porušil ústavu, když společně s premiérem Bohuslavem Sobotkou, šéfem Senátu Milanem Štěchem a šéfem Sněmovny Janem Hamáčkem (všichni ČSSD) podepsal prohlášení pro Čínu. Tvrdí to vedení Kroměřížské výzvy, mezi které patří advokát Jan Kalvoda nebo bývalý ministr Michael Kocáb. Podle místopředsedy Sněmovny Petra Gazdíka je to jen výkřik do tmy.

....jeho "drobné" neústavnosti jsou v konečném důsledku jedno obrovské ničení státu. Je potřeb znovu pročíst obě žaloby na Klause a z toho také vycházet, není možné "drobná ale soustavná" porušování přehlížet, natož ta naprosto zjevná, jakým je podpis pod oním dokumentem případně podpis pro prohlášením prezidentů ČR a ČLR. 


Nepřihlášený uživatel

#96897 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-11-01 15:08

#96889: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Chceš říci studií některých motivovaných zaměstnanců Masarykovy univerzity?

 

 


Nepřihlášený uživatel

#96898 Re: Miloš Zeman jedná neústavně dlouhodobě a je potřeba to řešit.....

2016-11-01 15:18

#96896: - Miloš Zeman jedná neústavně dlouhodobě a je potřeba to řešit..... 

 V psychiatrické léčebně se najdou různí magoři a ta kroměřížská patří k největším.


Nepřihlášený uživatel

#96899 Re: Re: Re: Re: OK protest je demokratickou soucasti diskuze, jak ma demokracie vypadat,

2016-11-01 15:22

#96879: - Re: Re: Re: OK protest je demokratickou soucasti diskuze, jak ma demokracie vypadat, 

 Mne je zle už jen z toho, v jakých nevládních spolcích figuruje a co na sebe přizná. Ani už není potřeba pátrat po tom v čem lže. Ale nedivil bych se, kdyby lahal i v tomto svém projevu a ve skutečnosti pro bombardování Srbska hlasoval.

https://youtu.be/3tcm8oTgXj0

 


Nepřihlášený uživatel

#96900 Re: Re: Re: Re: Re: OK protest je demokratickou soucasti diskuze, jak ma demokracie vypadat,

2016-11-01 15:26

#96899: - Re: Re: Re: Re: OK protest je demokratickou soucasti diskuze, jak ma demokracie vypadat, 

 Tehdy se okolností hrubého porušení mezinárodního práva Srbska sluníčkářtí dobytci nezabývali. V případě Krymu je to, právě asi na povel CIA, zřejmě jiná věc.