MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#107748 Re: Re: Re: Jsou zločiny, které komunistická pakáž nemůže nikdy ničím odčinit......

2017-04-28 19:13

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#107749 Re: Re: Re: Re: Jsou zločiny, které komunistická pakáž nemůže nikdy ničím odčinit......

2017-04-28 19:33:53

#107748: - Re: Re: Re: Jsou zločiny, které komunistická pakáž nemůže nikdy ničím odčinit...... 

 Proč si tedy volil Miloše Zemana? Zatím to vypadá, že jste jej volili z důvodu toho, že je ruským trotlem, to je jeho nejvýraznější vlastnost, další možností je, že jste jej volili, protože je to nacionální komunista. 

Pokud nevíš proč si volil Miloše Zemana, tak by ses přeci měl do blázince umístit ty nikoliv já, který přesně vím proč jsem nevolil Miloše Zemana a proč jsem si vybral kandidáta, kterého jsem volil, na tom se přece jistě v klidu shodneme, stejně jako se v klidu shodneme na tom, že je skutečně deviací mlátit šestiletého Miloše Zemana a jeho spolužáky vařečkou a ještě větší deviací je, když tento Miloš Zeman v sedmdesáti letech není schopen pochopit, že jeho matka jednala patologicky, zločinně či chceš - li deviantně a to nejen z dnešního pohledu a tvrdí v sedmdesáti letech, že to bylo jednání prospěšné, mravné a kulturní, když celý jeho prochlastaný, prohulený, prožraný a pro - libovolná Zemanova oplzlost - život dokazuje, že je obětí deviace jeho matky a z občanů dělá oběti jeho vlastních deviací, oplzlostí, nekulturnosti, nemravnosti, nevzdělanosti a jeho vlastní ubohosti, v které si přímo libuje.