MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#128317

2018-03-21 07:27

V roce 1989 jsme demonstrovali za demokratické volby a dnes pražská kavárna demonstruje proti demokratickým volbám.

Odpovědi

Evropan

#128324 Re: Pan profesor Drahoš by byl daleko lepším prezidentem!

2018-03-21 12:34:16

#128317: -  

To by mě fakt zajímalo, za co ty si v roce 1989 demonstroval? Možná si byl v nějaké demonstraci z hradním ožralou. Ten se taky vytahuje, jak byl na Národní třídě. Já se tam bohužel nedostal, protože tam bylo tak narváno, jak tam byli ty statisíce dnešních rádoby demonstrantů ...:)

Mimo jiné se demonstrovalo za to, aby lidé mohli vyjádřit svůj názor. Aby za něj nebyli pomlouváni, postihováni, kriminalizováni nebo dokonce mučeni. A mým názorem je, že se ovce mýlí! Co proti tomu máš? Budeš mě mučit, abych odvolal? Ale demonstrace proti Burešovi přece nejsou nic špatného. Vždyť ho 70% voličů nevolilo, a on přesto vládne a snaží se paralyzovat vyšetřování svých zločinů. No a hradní ožrala vyhrál o necelá 3%, což není žádné drtivé vítězství. A když se přihlédne k té jeho pomlouvačné kampaně, kterou vedli zemandrtálci, tak při skutečné a hlavně korektní kampani by asi nevyhrál. Ovce bohužel na lži a pomluvy dají. Proto většina lidí čte Blesk a podobné nesmysly.