Zákaz odpalování petard mimo silvestr a obcí konané ohňostroje

Quoted post

Wulfenit

#20 Petice jen proti pyrotechnice?

2018-07-28 06:47

Přidám malý postřeh: řeší se tru zákaz používání petard, aby se pejsci dva měsíce (jak kde) v roce neplašili a mohli se v klidu vyvenčit..a pak já vyjdu na ulici a mám celoroční kros mezi psími výkaly, všude to smrdí...a co takhle petice za zákaz venčení psů mimo vlastní pozemky, protože se cítím celoročně obtěžován a výrazně omezován (ano, nemohu totiž volně používat např. ulice či parky!!).  A tady někdo bude tvrdit, že chudák pejsek se nemůže vyvenčit...mno, ohňostroje se dělají většinou potmě, co vyvenčit zvířátko dříve a doma ho umístit v takové místnosti, kde je klid?? ale to je zase omezení pro páníčky...takže zakažme všechno, pyrotechniku, dopravu, opravy budov a silnic,..atd., vše co je hlučné a pak se můžou pejsci volně venčit (a dělat ty hromádky po ulicích, které se musí draze uklízet opět hlučnými stroji...)...uvědomte si, že osobní svoboda, kterou se všichni oháníme od roku 1989, končí tam, kde začíná svoboda někoho jiného!!!

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#24 Re: Petice jen proti pyrotechnice?

2019-12-22 17:38:45

#20: Wulfenit - Petice jen proti pyrotechnice? 

jo a moje osobní svoboda si žádá aby mi žádný idioti neházeli petardy pod balkon