MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#143478 Co je jisté, že každý letošní padesátník, pokud nastoupil správně na vysokou školu....

2018-12-09 10:29

Na školách se učí sovětský výklad moderních dějin, varuje zpráva BIS

9. prosince 2018  10:09
Bezpečnostní informační služba se pustila do kritiky českého vzdělávání. Nelíbí se jí, že se děti učí moderní dějiny stejně jako jejich prarodiče před padesáti lety. Nebezpečí podle nich spočívá v tom, že jsou lidé náchylní věřit tomu, co se jim ve škole předkládalo jako správné.
 

.....tedy hned po maturitě absolvoval dokonce všechny ročníky komunistické katedry vysokých škol (byť ten čtvrtý v revoluční euforii nedokončil). Tedy MDH - mezinárodní dějiny dělnického hnutí :-) to byl hnus, začínalo se Bastilou :-), následně politická ekonomie, marxistická filosofie (dle tehdejších pravidel psaní) a na závěr perla čtvrtého ročníku "vědecký" komunismus :-). 

Je bohužel velmi pravděpodobné, že se současné padesátnice absolventky komunistických fakult "školství" či honosně nazývané "pedagogiky" nedovzdělaly. Tyto soudružky mají dnes ale ještě 15 let do důchodu!!!!!!!!!

................................

Text v štbákově - pleslově Blesu I. má ovšem samozřejmě za cíl zpochybnit demokratickou instituci BIS a vyvolat dojem, že se věnuje činnosti, která jí nepřísluší. Babiš je zločinec a Idnes samozřejmě píše na objednávku štbáka a jeho Protopopopů z GRU a FSB to je dnes naprostá jistota. 

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#143492 Re: Co je jisté, že každý letošní padesátník, pokud nastoupil správně na vysokou školu....

2018-12-09 11:33:14

#143478: - Co je jisté, že každý letošní padesátník, pokud nastoupil správně na vysokou školu.... 

Kdo vymyslel vědecký komunismus? Vědci ... nebo komunisti...?

Komunisti.

Já jsem si to hned myslel. Vědci by to napřed zkoušeli na psech.


Nepřihlášený uživatel

#143494 Re: Co je jisté, že každý letošní padesátník, pokud nastoupil správně na vysokou školu....

2018-12-09 11:36:09

#143478: - Co je jisté, že každý letošní padesátník, pokud nastoupil správně na vysokou školu.... 

Pro koho vymysleli vědecký komunismus? Pro vědce, nebo pro komunisty?

Pro komunisty.

Já jsem si to hned myslel.  Vědci tu hypotézu nepotřebují.