MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#143742

2018-12-14 11:25

Jsme slaboši, když se nemůžene zbavit takových kreatur jako jsou Ovar s Burešem. Je mi hanba, že  jsem toho hnusu ( ač jsem ani jednoho gaunera nevolil )  tak nějak součástí..

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#143744 Re:

2018-12-14 11:34:52

#143742: -  

Je to opravdu nedůstojné, jediná možnost jak si zachovat důstojnost je nějak "vstoupit do děje" (Patočka).  Je to na každém z nás, jestli budeme "jen" psát do této diskuse, nebo vstoupíme do politické strany, byť jistě ne do anostb ani dalších neonacisticko komunistických spd, ksč(m), zemanovců atp. ....

Jistě jsou ale tisíce lidí v ulicích frustrováni tím, že tu politiku ovládá KGBák s ŠtBákem. 

Monika Lewinská

#143748 Re:

2018-12-14 12:13:25

#143742: -  

   Oba výše jmenovaní vedli volební kampaně důkladněji, než ostatní. Tam lze najít vícero zajímavých věcí. Financovaly kraje Zemanovy spanilé jízdy? Financovaly. Dělo se tak dávno před volební kampaní? Dělo. Vykřikovaly zprávy nepřetržitě, jak Zeman navštívil někde něco, a jak tam cosi obskurního plkal?  Po léta.  Přiblížil se snad někdo z jeho soupeřů, byť jen na dohled, síle tohoto kraválu?  Ani náhodou.  

    Zeman se umí velice efektivně zviditelnit.  Na druhou stranu nic užitečného nikdy nevymyslel. Je to expert na konfrontační kydy, fašismus a komunismus. A to taky je všechno, co se od něj dá čekat.