MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#144167 Re: Re: Re: poslanec Volný za SPD uráží mrtvého

2018-12-22 18:55

#144142: - Re: Re: poslanec Volný za SPD uráží mrtvého 

Taky jsem mladej a pracoval jsem a studoval v několika zemích EU na rozdíl od ustrašených a hysterických voličů SPD vedených mimo jiné i tímto pablbem, co se zmůže jen na nenávistné urážky, lži a konspirační kecy ( a sám má nejvíc másla na hlavě). Země EU mají každá nějaké vážnější problémy ať už s imigrací, či s pitomým sociálním inženýrstvím ohledně pohlaví, víry a etnik nebo s omezováním svobody občanů nesmyslnými zákazy, příkazy a normami - my to tady koneckonců máme také. U nás je však neustálě halasně slyšet ta bolševickofašistická skupina, která nostalgicky touží po starých pořádcích, nechce svobodu a demokracii a ráda by naší zemi táhla do chomoutu Východních totalitních říší. Já jen doufám, že až tahle stará skupina natáhne jednou bačkory (protože opravdu život není věčný) tak my mladí to tu postupně budeme přebírat a napravovat věci spáchané těmihle ukřičenými nenávistnými skupinami hnědorudých spoluobčanů.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#144173 Re: Re: Re: Re: poslanec Volný za SPD uráží mrtvého

2018-12-22 19:28:56

#144167: - Re: Re: Re: poslanec Volný za SPD uráží mrtvého 

Kdo si za pár let vzpomene na nějakýho debilního nýmanda z SPD ?? Na Havla ať už byl jaký byl se všemi chybami i přínosi bude vzpomínat svět i naši lidé stále !!! A třeba se uvztekejte vy hovádka neboží z SPD a ať si Pitomio nastuduje pořádně přírodopis, opravdu sám vypadá jako příklad z čisté nemíšené rasy trotlík jeden pitomej.