Hodnoceni na inzertním portálu bazos

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#9

2012-02-18 23:46

Bazos je můj oblíbený inzertní server, a hodnocení bylo nejspíš původně pojato jako dobrá věc. Byla by, kdyby mezi námi nebyli závistivci, kteří se tímto snaží jen poškodit toho, kdo jim leží v žaludku. Prodávala jsem přes bazos.cz štěňátka jorkšírů a jedna naše sousedka tam napsala takové nesmysly do hodnocení, že jsem inzerát musela stáhnout a inzerovat jinde. Zašlo to až to takových krajností, že její nesmyslné pomluvy řešila policie a magistrát města... Údajně jsem chovala psy v otřesných podmínkách, krmila je houskovýma knedlíkama, byli zavření ve sklepě v klecích apod. Dokonce to vygradovalo až v kontrolu z krajské veterinární správy - pan veterinář se nesatčil divit - u nás spí totiž psi v posteli, žerou Royal Canin a mají plnou skříň oblečků atd... paní vesele v pomlouvání dál pokračuje, ale už ne tak veřejně a tam, kde se to dá dokázat. Způsobilo mi to hodně nepříjemností. A nejhorší je, že ani slovo z jejího hodnocení nebyla pravda... Poctivého člověka to pak mrzí a zlý člověk má radost. Z tohoto důvodu jsem pro zrušení hodnocení.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#10 Re:

2012-02-24 01:42:35

#9: -

Moje slova...