Petice za nový skatepark v Děčíně

Quoted post

dony- Petr Ďurech

#25 Re: Re: Re: Re: Inteligence lidí v Děčíně mě stále překvapuje

2012-07-30 18:03

#22: Tomáš Luczków - Re: Re: Re: Inteligence lidí v Děčíně mě stále překvapuje

Zdravím tě Tomáši, ovšem jde vidět, že jsem tě naštval a místo řešení daného problému, je z 90% tvůj příspěvek o tom jak jsi nejlepší a výborný a já hloupý a zbytečný, koukám, že jsem se celkem trefil. Možná je to tak neříkám, ale proč to píšeš, když ani nevíš kdo jsem? I kdybych sem napsal své jméno, tak je to zbytečné, nejsem z děčína, neznáš mě, ale aby jsi byl spokojený, tak ho tu máš. Já se začal navážet podle toho, co jsi napsal o těch lidech, když můžeš kritizovat ty, proč né já (kážeš vodu, piješ víno) a já kritizuju jen tebe a né celou skupinu, což je rozdíl. Omlouvám se, ale nenavážej se do mých rodičů, vůbec nic ti do nich není, já jen aby jsme si to nevyříkali, podle tvých profilů na internetu je mi to celkem k smíchu ještě víc a problém s tebou nemám žádný, já jen přidal příspěvek a ty jsi se toho přesně chytil, jak jsem čekal, psal jsem obecně né konkrétně jako ty. A ať jé mé vystupování jakékoliv tobě to může být jedno. Ano basket je v děčíně známý, samozřejmě to město vůbec nevyužívá, ale jak říkáš to je věc jiná. Jsem rád za lidi, co dělají věc dobrovolně, jen jsem chtěl říct, že i skejťák (co podle vás jen kouří apod) tak může dělat třeba mnohem dobrovolnější věci než ty, soudíš pořád lidi díky předsudkům sakra, to umí každej. Já sice žádnou dobrovolnou věc nedělám to jsem nikdy nenapsal, že jo, ale někteří jsou pro společnost prostě přínosnější, než král jako ty, jak to pořád o sobě tvrdíš. Já tebou nepohrdám, ale směju se, jak se někdo nechá lehce vytočit nějakým debílkem na internetu. Jinak celkem mě mrzí, že jsi reagoval jen na to co se netýká tématu.

K skateparku, stejně je to věc jiná než petice, to by jste museli překopat celé vedení města a že většinu znám, takže vím jaké to je. V dnešní době potřebuje tlačenku, takže dokud třeba v děčíne nebude jezdit nějakej skejťák, kterej nemá vlivného tátu na městě, tak bych nic nečekal, protože je to úplně zbytečný, ale byl bych rád kdyby v děčíně byla aspoň jedna věc moderní, kromě krásné knihovny.

Nemám čas číst další tvé příspěvky, měj se krásně a užij si za mě pivko na "ňůjorku" kámo.

Odpovědi

Tomáš Luczków

#30 Re: Re: Re: Re: Re: Inteligence lidí v Děčíně mě stále překvapuje

2012-07-30 20:15:53