Petice za nový skatepark v Děčíně

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice za nový skatepark v Děčíně


Nepřihlášený uživatel

#26 Honza Janák

2012-07-30 18:40

#22: Tomáš Luczków - Re: Re: Re: Inteligence lidí v Děčíně mě stále překvapuje

Už by jsi měl radši přestat psát jseš úplně mimo :D

 


Nepřihlášený uživatel

#27 Re:

2012-07-30 19:28

#11: -

a sou i taci co si dokažou po sobě uklidit bordel a chodily by i častějš ale už jen ty najezdy na některe překažky sou nebezpečnějši jak blbnuti někde na silnici čas a podminky tomu moc nepomahaj ale odtoho tam je nějakej spravce aby semtam dohlid a skontroloval překažky ale ono dloubat se v nose a mit jen plno argumentu proč to nedělat je taky naročny co s pozdravem Beneš Marcel

 

Petr Šoltys- Pititch

#28 Re: Re: Re: Re: Inteligence lidí v Děčíně mě stále překvapuje

2012-07-30 19:57

Tomáši L. vylez už Bubovi z prdele ! Furt tady o něm kecáš jak o nějakym bohu .... Bažák je nejhorší Dirt / Bikroska (nebo jak to nazvat) co jsem kdy viděl/jezdil a ty tady z toho děláš jak kdyby tam postavily woodward ...oceňuju jejich snahu , a jestli se jim tam jezdí fajn tak prosim ...ale už tady prosimtě přestaň mluvit sračky typu opravte si park .... jestli sis nikdy nevšim je celej plechovej a s žádnou překážkou ani nehneš ....

a zajímalo by mě taky co tam zničili jezdci ? popravdě vůbec nevim jak bych (kdybych chtěl) měl ten park zničit ...asi tak leda nějakou atomovou pumou ... a to že se rozpadá rádius kterej už jako novej stál za hovno (vylezlej koping,vnitřek z písku ) neni nic divnýho když je to jeden z nejstarších parků v ČR A NIKDO S NIM OD ZAČÁTKU NIC NEUDĚLAL ...

Jsi idiot ... nikdy jsem o tobě neslyšel ani tě neviděl jezdit a chováš se jak když si sežral všechnu moudrost světa .... radši začni jezdit a né psát hovna o tom o čem nic nevíš po internetu ....  plechovej park lopatou asi nespravim

 

Videa riderů ze skateparku maj daleko ětší sledovanost než ty tvoje a každý zabralo na sesříhání tak hodinu .... tak tady nedělej krále ... btw klidně si mě najdi .... jsem v parku skoro každej den ...čus

Jan Nedbal

#29 Re: Re:

2012-07-30 20:09

#7: Tomáš Luczków - Re: Co to meleš ty vole, to se nedá číst... Mluvíš jak nějakej přestárlej hošan někde ze staráku, kterýho vytáčej kolečka co mu jezděj pod oknem. Každopádně ti ale Tomáši moc děkujem, že nám držíš ty palce, tak když už jsi u toho, mohl bysis chytit i ostatní prsty a přestat makat na klávesnici. Btw kdo si jako myslíš, že tam uklízí? Nemluvě o tom, že ten bordel je od věčně překážejících prcků co si tam choděj šoupat tepláky na bang. Buď prosímtě tak laskavej a přestǎň tady moralizovat, tebe se to očividně netýká, tak si ušetři námahu a jdi šířit osvětu spíš někam do afriky "Mě to je třeba úplně jedno, že jezdíte kde jezdíte. Už dávno jsem pochopil, že co si sám neudělám prostě nemám. Mít já nekonečně mnoho prostředků na podporu čehokoliv, Vám bych nedal ani korunu. Protože mi to co děláte přijde bezprizorní. Viz. Bubů příspěvěk výše."- Tomáši ty jsi tak chytrej ty brďo, já uplně zírám, nepřemejšlels někdy o kandidatuře?

 

............ Neuvěřitelný.

 

Poslední věc. Pokaždý když se udělali nový překážky, přišel šulin ze zimáku a řek, že se to musí dát pryč aby si na tom někdo "neublížil" -- FAIL. Tak už toho prosimtě nech.

Tomáš Luczków

#30 Re: Re: Re: Re: Re: Inteligence lidí v Děčíně mě stále překvapuje

2012-07-30 20:15

Tomáš Luczków

#31

2012-07-30 20:37

Viděl si někdy někoho něco pro děčínský skatepark udělat? víš proč mi tu na tuhle otázku nikdo tady neodpověděl? protože nikdo nikdy nic pro skatepark tady neudělal. Jen nastavit ruku, řvát a čekat!

Výborně další hlas. Jan Nedbal. Mě vůbec kolečka nevadí, ze staráku nejsem. Mám svůj střízlivý názor na věc. Klávesnice mě živí, takže to půjde těžko.

Uklízí tam paní uklizečka ze ZS. A je z toho nešťastná.

Četl si ten příspěvek od příslušníka MP? To si vemte raději k srdci. Ale vy se raději budete chytat upřímných slov, která se Vám nelíbí.

A vy vidíte mladý dělat bordel a jako starší, kteří už mají něco za sebou jim nemůžete, něco říct a tak říkajíc je umravnit? To je začátek toho, že se park ocitl v pozici v jaké je.

Tím šulinem si asi myslel Aleše Havlíka, trenéra HC Děčín a dlouholetého kapitána HC Děčín. Člověka kterej se pro mládež snaží dělat vše. Má od města na starost areál ZS. A docela mu rozumim. Kdyby se z Vás někdo zranil o nějakou amatérskou stavbu, odnesl by to on. Tomu se říká zodpovědnost. Význam toho slova pochopíš věkem.

Místo toho aby jste se tady domluvili, aby jste s tím sami hnuli, něco s tím udělali, raději budete brečet, jak se do Vás každý naváží. Si snad myslíte že těma řečma tady ten skatepark opravíte? to dřív začnou pršet sledi!
Tomáš Luczków

#32 Re: Re: Re: Re: Re: Inteligence lidí v Děčíně mě stále překvapuje

2012-07-30 20:53

#28: Petr Šoltys- Pititch - Re: Re: Re: Re: Inteligence lidí v Děčíně mě stále překvapuje

Podle sebe soudím Tebe..

Pro idiota každý idiot..

neřeš mě, řešte si svůj parčík.

Já si nikoho nepotřebuju vyhledávat, je mi z lidí jako jsi ty špatně. Váž si řádek co Ti píšu, protože se už žádných nedočkáš

KDO BY S TÍM MĚL NĚCO DĚLAT? KDO JINEJ NEŽ VY? ALE JE JEDNODUŠŠÍ ŘÍCT, MY CHCEME ALE ONI NIC NEDĚLAJ. Hodit problém na bedra jiných. AŤ ŽIJE ČEŠI!

Upřímnost holt někdy bolí,  a né každý ji snese, tak se uchyluje k vulgárním výrazům..

 

Tomáš Luczków

#33 Re: Honza Janák

2012-07-30 20:57

#26: - Honza Janák

cool, BREČTE DÁL :) :) :) UŽ jste mohli mít sesbírané odpadky ..


Nepřihlášený uživatel

#34 jasně..

2012-07-30 21:02

Takže berem lopaty... a dem ten asfalt trošku přeházet ne? A když už budem u toho tak vyrvem ty plechový trosky a lejzrovym pohledem je přetavíme na supermoderní překážky.. copak ste si nepřečetli jak snadný to je?
Petr Šoltys- Pititch
Nepřihlášený uživatel

#35 Tomáš L

2012-07-30 21:22

budu tě řešit tak dlouho dokavad nepřestaneš psát ty svý sračky ... a navážet se do lidí který se snažej jezdit a projevujou snahu .... ale to ty asi nepřestaneš ...jsi přesně ten typ kreténa co ví všechno ale nepochopil nic .... umrav'ňovat malý spratky ? já tam chodim jezdit , dělám progres ...skus tam přijít a něco jim říct ...uvidíš co ti na to řeknou ... minulej tejden mi tam 7mi letej harant ukrad telefon a musel jsem ho pak schánět po celym staráku ...takže keci o umravňování si strč do prdele...to je k ničemu ...

prosimtě vyser se už na ty tvý komenty dutý hlavy ...nic nevíš o ježdění,neznáš ridery ...

hlasíš tady domču že udělala petici ale sám se umíš jen srát do lidí ... zvedni radši prdel od kompu a běž něco dělat .... ta kandidatura neni od věci , s tou tvojí moudrostí by ti to určitě v ČR pude...


Hana Hiroshima Vatalová

#36 Hele Tome, čo Ti jebe? :]

2012-07-30 22:34

Ne, vážně... Co s tím asi můžou dělat? Daj si tam všichni kolečkáři, dejme tomu, sraz, že aktuální stav změní. Dobře a ehm jak? Co jsem tam byla naposledy, tak bych možná vzala koště, páč u některých ramp, co se drolí, je co zametat. :-/ Dobrý, pak by se uklidil nepořádek, kterej je asi tak "katastrofální" jako všude v ulicích (pro nechápavé - není to tak zlé). A dál? Co můžou asi dělat dál? Tato snaha by ani vidět nebyla. Petice je proto dobrou volbou, dobrým prvním krokem. Jak můžeš tu petici proboha kritizovat? To mi hlava nebere.

Lidi tak moc chtěli novou knihovnu? Chtěli tak moc další bazén? Dobře, dejme tomu, že ano. Že to bylo naprosto nezbytný. A oni si jí postavili? Já ve svým okolí neznám nikoho, kdo tam chodil po práci přidávat, míchat, kopat atd. Myslela jsem si, že město jen uvážilo, že by to bylo pro nás dobré, a tak to financovalo a nechalo postavit. Proto předpokládám, že není vůbec nic špatnýho, když se ozve hlas lidu (ať je jakkoliv silný), že by pro nás bylo opět něco dobré. Tak jak tohle můžeš kritizovat? (řečnická otázka, proto nečekám na Tvou odpověď, sama bez Tebe vím, že mám pravdu a nic než pravdu)

Nepřihlášený uživatel

#37 Honza Janák

2012-07-30 23:03

#33: Tomáš Luczków - Re: Honza Janák

Nemůžeš říct že jsem tě nevaroval. :)


Nepřihlášený uživatel

#38

2012-07-30 23:17

podepsal jsem a vstúpil bez děcek

Nepřihlášený uživatel

#39 Re: Co takhle trochu aktivity?

2012-07-30 23:38

#1: Stuchlina - Co takhle trochu aktivity? v tom skejtaprku se dá horkotěžko rozect natož tam dělat exibici

 

Domes

#40

2012-07-30 23:44

všichni co tady řešíte sračky..skatepark v děčíně je ve strašnym stavu. Je tu hodně skejtáků,bikerů a podobnejch aby měl novej park využití
místo pro skateprak je, nevim co město řeší já když vidim jinde po republice jaký mají v takovejch prdelích parky tak mam pocit že umřu z toho jak se divim.
SDÍLEJTE, KLIKEJTE A SNAŽTE SE ! TO JE VŠE !
Harry

#41 jašku, jašku:-/

2012-07-31 02:44

nerad se o něčem takovém bavím, protože skejt (a podobné adrenalinové sporty) jako takový nemá se sportem absolutně nic společného... není to sport, je to životní styl... prostě seš skejtr, tak nosíš skejt všude do školy, na nákup do obchodu, na kalbu, není to jako hokejka nebo baskeťák, tak to prosím nesrovnávej... to s bažákem, je možná pěkné nebo to aspon pěkně vychvaluješ, ale myslíš si, že skejtáci ve skateparku neudělali nikdy nic???? to si opravdu myslíš?? jsou tam ted dva pozemní přenosné raily (svařené samotnými skejtáky nebo jejich rodinnými příslušníky, pamatuji si dobu, kdy byly 4, ale co už:D), bedna, která taky dřív byla součástí výbavy minirampy "u ryby" - mimochodem, tam se platil vstup, protože elektrika není zadarmo a vybírali si ho sami skejtři a obnos se odevzdával majiteli a div se světe, chodilo se tam každej den víceméně po dobu 3-4 zimních obodobí... kdysi sme si sami inovovali rádiusovou pyramidu na mikrorampu (vlastnímy silami bez pomoci těžké techniky a to si zkus ten kus železe posunout, když jeho váhu laicky odhaduju nejméně na 500 kg - dělali sme to dva dny asi v 8 lidech)...
a když už sem u toho, tak se neubráním vyjádření se k popisovanému "katastrofálnímu" stavu... kde ste to vzali??:DD ten park je takhle dejme tomu celou dobu, jeho devízou je to, že je koncepčně velmi zataralý (začátek 90. let), překážky stavěla firma podle mého názoru totálně nezpůsobilá (při pohledu na překážky je to zcela evidentní) a za dobu jeho užívání se docela znatelným způsobem zhoršil povrch, to, že se trošku rozpadá ten idiotickej betoňák vem čert:D... Já myslím, že vy řešíte stav, ale já bych řešil celou tu koncepci. Ano jeden problém je to, že překážky jsou vyrobené neodbornou firmou a že vypadají jako z dob hluboké totality. Ale co mě osobně se hodně nelíbí je to, že skatepark prostě je na pozemku ZS, kterej s ním může nakládat jako s tréninkovým centrem pro začínající sportovce nebo může sloužit jako sklad a zázemí pro konání akcí jako bývaly trialové akce, po jedné takové dokonce došlo jedním z motorkářů ke zlomení tyče na centrálním funboxu a ta se dále cca 2 roky neopravila, to jako měl někdo z nás přitáhnou CO a svařit to tam? překážky jsou majetek města a jakékoliv poškození tohoto majetku se trestá, ty nejsi pověřená osoba toto opravovat, takže vlastně ani nesmíš...
Pamatuji si na dobu kdy jsme si tam stavěli své vlastní překážky (bedny, skočky, bangy, funboxík), bohužel vydrželi zpravidla několik málo dní, než je mocipáni zlikvidovali... koukni se mi do profilu, těch fotek je tam přes 100 a bylo to zlatý období, nejlíp strávený dny... a úrazy na takovýchto překážkách myslíš, že někdo řešil jako pochybení správce spottoviště?:D NIKDY:D ani se tam nikdy nikomu nic nestalo, naopak mě se kdysi stal výron kotníku díky neopravenému (chybějícímu) nájezdu na pyramidu - také sem to neřešil, jako něčí pochybení...
zhulování a opíjení?? já tam chodím 10 let a za tu dobu, sem se tam opil tak jednou... to je prostě o člověku, tak jako uklízení odpadků po sobě. Za tohle už si musí sahat do svědomí každý sám a ne paušalizovat tento jev jen na jednu skupinu lidí... se podívej jakej bejvá bordel po divácích na stadionech:-)...

když už jsme dospěli k odkazům, tak tady jich pár taky mám
ttps://www.facebook.com/media/set/?set=a.422883348546.204185.126003203546&type=3 - tady máš pár fotek z úklidu po povodních, klidně koukni i na jiné a možná zjistíš, že někteří opravdu měli našlápnuto i přesto, že podmínky tu na to nejsou ideální..
https://www.facebook.com/photo.php?v=416316528419816 - tady je videjko z letošního Day of skate v ústí, kde na sebe výrazně upozornil děčínskej skejtr, je to ta poslední část videa, kde se skáče z 11 schodů a Myšák tam dal skoro 360° flip, na kterej se tam jen tak někdo neodváží, už samotenj kickflip je z takových schodů velký trik...

mno na srdci by toho bylo tolik, že se mi to fakt už dál nechce psát, jak sem na začátku napsal, nerad to řeším, ono to ani pro mne řešení nemá a jestli jednou bude mít, tak je mi to jedno... já sem totiž zastánce toho názoru, že skejt patří na ulici:D... BACK TO THE STREETS!!:D Jediné, co mě nutilo do téhle diskuze přispět, je to, že se k tématu vyjadřují lidé, co opravdu o skateparku a dění v něm ví pramálo...
Dobrou noc a mír všem
Michal Šindelár
ouvin@bigbuba.cz

#42 POMOC!

2012-07-31 22:56

Předem se omlouvám, nemám čas číst celé vlákno, ale co jsem slyšel, je tu hromada pěkných příspěvků. Nicméně to, že město Děčín, nemá na nový park a ostatní ne tak "mainstreamové" sporty rozpočet, není nic nového. To, že děčínský skatepark není v ideální kondici, také ne. Nicméně veřejně nabízím možnost angažování se pánům z BMX (bohužel, vyznavačům skateboardu nemáme co nabídnout) aby přišli pomoci na Bažák (lesopark Bažantnice - Želenice). Na BMX kole se nechá jezdit i disciplína DIRT. Chystáme na to zbrusu nové překážky, které budou naprosto vyhovující a nikdy v Děčíně nebyly. Přiložte ruku k dílu a budete mít kde trénovat. Bažák má podtitul "MTB & BMX bikepark". Když přiložíte ruku k dílu, budeme vám naslouchat i co se designu překážek týče, to je fér, nebo ne? Nemyslím si, že je potřeba v DC tvořit dva tábory bikerů. My Vám svůj píseček za kus odvedené práce rádi půjčíme. S pozdravem, Jakub Ouvín
Kjůba

#43 Re:

2012-08-01 13:53

#2: -

Lol kdo mě tu kopčí :D

hráč

#44 něco číst jde, za něco si nafackujte

2012-08-01 20:21

Teda vy jste ŇOUMOVÉ :D to mám podepsat podepsat petici někomu, kdo neumí napsat slušnou větu? si děláte srandu ne ? :D :D teď o tom psal deník.. to jste si udělali reklamu.. :D

o.s? říká vám to něco? příspěvky? vybrané peníze byste mohli investovat..

Jediný příspěvek co stojí za pozornost (má hlavu a patu) je ten od Ševčíkový (ale ten v deníku, potom co si vzala něco k srdci) a Harryho (věcné, jasné). To jsou dva, co vypadají schopně.

Harry/Michale, ano to bylo. Ale teď o tom maximálně můžete tlachat. musíte si najít nějakýho VOLA, co by to zastřešil.. ale to už smrdí prací..

Jste v začarovaném kruhu a je jen a jen na vás, jestli z něho vykročíte.
Jaroslav Štorek

#45

2012-08-03 13:10

jsem uznávaným sportovcem ve všech možných odvětvích, zejména MX, BMX, FMX, MTB 4X/DH/XC, hokej, sólový fotbal, vybíjená, šachy, in-line krasobruslení a v neposlední řadě také skateboardingu.

Děti, rád bych Vám tu v první řadě sdělil, že vulgarismy ničeho nedosáhnete. Sednout si na zadeček v prázdném pískovišti plných kočičích hovínek a volat, že si nemáte kde hrát, ve vašem případe k ničemu není.
Že víc peněz teče do klasických sportů, Vám musí být jasné. Jste v tom hovězím věku, kdy mermomocí chcete něčeho dosáhnout, tak zaberte, ve vašem případě nebudete tedy brát do ruky krumpáč (viz. hlupáček nahoře), ale vezmete si do ruky flexu nebo kladivo či pilku a místo hlíny, budete přetvařovat jiný materiál k obrazu svému.
A nestěžujte si, že je to těžké! Silných slov tu padlo, "projekt" přeci máte! A nezapomeňte, že vybudovat jakékoli sportoviště dá zabrat. Hodně zdaru a miň výmluv.

s pozdravem mistr sportů
Jaroslav Štorek
Mirrabmx

#46 Re: nevzdame to !

2012-08-03 19:36

#45: Jaroslav Štorek -

videl jsi nekdy ten skatepark? jak ho chces pretvaret a jeste kdyz nam to nepatri? jedina vec ktera s tim jde udelat je odvest ty prekazky do sberu...pises ze jsi uznavany sportovec tak musis vedet jak vypadaj novy skateparky..tohle je k smichu, je to snad jeden z nejstarsich parku u nas.proc mame brat do ruky flexu kdyz vsude v republice rostou novy a novy parky..ono to jde ale chce to najit cestu..rozhodne ne s pilkou v ruce ale spis zalozit nejaky klub nebo tak neco a prosit sponzory o prachy..chcem to aspon zkusit.to ze tece vic penez do klasickych sportu je mi jasny..oni ty penize u nas vubec tak nejak tecou..  ale znovu rikam ze vsude u nas rostou novy parky tak proc ne v decine. mame tady hodne nadanejch lidi..rozhodne treba vic nez v novym boru kde maj moc peknej park a jezdi tam 5 a pul lidi. a rozhodne nejsem v hovezim veku, jezdim asi 8 let a proste uz me to tady nebavi. tak 5 let nazpet jsem byl 10. na cez bikehall contest z asi 150 jezdcu v kategorii hobby a dnes bych se na ten zavod neodvazil jet protoze nemam nejmensi sanci, zavod se kona kazdej rok a taky kazdej rok stavej lepsi a lepsi prekazky, jezdci se neuveritelne posunuli a my v decine zustali stat..mrzi me to protoze ten sport me stale bavi i kdyz vim ze uz se takhle dobre nikdy neumistim.a za tu dobu se spousta lidi snazilo neco udelat, nejlepsi byl asi projekt pod novym mostem..opravdu jsem tomu veril protoze tam prisel i pan raska a za bourlyveho potlesku se vsim souhlasil a slibil ze novy park bude stat...jenze nic...nevim  proc...budem se snazit zalozit obcanske sdruzeni a zadat nekde o prachy..jestli to nevyjde tak budem muset asi opravdu vzit kladiva a jit si park pretvorit k obrazu svemu..nebo se na to vykaslat protoze asi bude jeste nekolik desitek let trvat nez tenhle sport lidi v decine pochopej.

Solny

#47 Tomáš S.

2012-08-04 02:13

V parku sem začínal a pak i končil. Od začátku park nic slavnýho. Malej prostor, skejťáci se pletli pod kola bikerům a na opak. K tomu návštěvy o cigáro žebrajících cigánů. Všade plno odpadu flusance a i stopy po moči jak viditelné tak pachové.Skleněné střepy,vajgly, nedopalky jontů a flašky. Neviděl jsem nikoho, kdo by si třeba obal od sušenky hodil do pytle vedle správcovo boudy. Přesto mi v parku bylo fajn pojezdilo se, občas kalba, žbré. Mezi jezdcema jsou fakt talenti jak ze strany bikerů tak skejtrů. Myslim že by novej park měl vzniknout ale s tím ať se na něm podílej jezdci. Konkurz na firmu aby rozuměla všemu potřebnýmu a aby nebyla stylu lobbing. Kdyby park vznikl možná bych zase sedl na bike.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2012-08-08 19:45



Nepřihlášený uživatel

#49

2012-08-19 06:34

Prijde mi naprosto nesmyslne za jakych podminek musi jezdci jezdit, at je mesto rado, ze neco delaji a nenici majetek. Je to naprosto stupidni... vrazeji se penize do veci, ktere nejsou potreba.
dope dod

#50 he he

2012-08-21 10:16

#24: Tomáš Luczków - Re: Re: Re:

ty jsi dobrej magor uz sem radsi nepis buba mel hlinu vis kolik stoji beton? treba na 30 metru ctverecnych? a k tomu treba neaky prekazky u skateparku nemuzes jen tam zacit jak zacnes a neumis vyhladit beton tak stejnak prjde mesto a zrusej ti to a udelaj t firmy co na to jsou akreditovany :-)