Petice za nový skatepark v Děčíně

Tomáš Luczków

#51 4 ubožáka "dope dod"

2012-08-21 12:23

Jen pro info, Igorovi Bayerovi se podařilo se sehnat na nové streetbalové hřiště - na nejlepší povrch, oficiální koše přes milion korun. Město mu na to nedalo ani korunu. MUCK :* brečte dál
howgh

#52 Proč zrovna skatepark ?

2012-09-05 12:57

Proč by se z prostředků města měl budovat právě skatepark ? Proč město nepřispívá na vybudování,
či rekonstrukce nebo opravy jiných sportovišť ? Já dělám do sportu 41 let a za tu dobu jsme si
všechno museli vybudovat sami, vlastním úsilím, vlastní prací a s vynaložením vlastních prostředků ! Udělali jsme to a děláme to proto, že jsme chtěli svůj sport dělat ve slušných podmínkách (ne úplně se to podařilo). Představa, že zrovna já se svou nataženou rukou jsem ten jediný potřebný a jediný oprávněný žádat o společné prostředky je zcestná. Ne že bych neviděl rád skutečně reálnou pomoc všemu sportu od státu či obcí, ale to v naší korupcí a jinými lumpárnami rozvrácené společnosti není a dlouhá léta nebude reálné. Takže souhlasím se všemi, kteří tady odkazují především na vlastní úsilí a netrpí představou, že občané Děčína (tzn. město Děčín) mají povinnost vybudovat právě skatepark.
SK8

#53 Re: Realita

2012-10-11 13:35

#5: bigbuba.cz - Realita

Tak tohle realita není. Pokud se vyrazí na street policajti nás hned posílají pryč a v tom skateparku už se toho moc dělat nedá!!


Nepřihlášený uživatel

#54 Re: Prosit o peníze umí každý

2014-03-09 20:15


Nepřihlášený uživatel

#55

2015-05-14 16:47

v tom děčíne je fakt trapný