Petice na podporu náměstka hejtmana JUDr. Sloupa

Quoted post

Petr

#1

2012-12-14 13:45

Každý má právo vyjádřit svůj názor, ale to se teď děje je pseudodemokracie. Kdo má média, má moc a sílu ovlivňovat masy. Líbí se mi, že v posledním karlovarském týdeníku 5+2 byl i názor studentů , že namají problém s Judr Sloupem a přesto , že je jim 18 let mají svůj úhel pohledu v tom, že za komunistů nebylo vše špatné ikdyž nechtějí aby se ta doba vrátila. A o tom to je. Dnešní doba je hon na čarodejnice - zástánce komunistů, těch, co to myslí ku prospěchu obyčejných lidí. Ne těch,co jsou vyžírkové a zloději. A já zdílím stejný názor jako ti studenti. Nechci, aby se ta doba vrátila, ale selský rozum mi velí zdělit,že v mnoha oborech jsme se mohli rovna ke světové špičce. Naše "bohatsví" , kdy jsme byli soběstačný, jsme dnes odkázáni na cizáky a sloužíme jako odpad "vyspělé Evropy" a pokusná labolatoř, co vše vydržíme.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#121 Re:

2013-01-04 11:10:35

#1: Petr -

Ani za protektorátu nebylo všechno špatně...


Nepřihlášený uživatel

#157 Re:

2013-01-10 11:33:00

#1: Petr -  

 Přesně tak. Je zajímavé, že se nikdo nepozastavuje nad tím, kolik mají na svědomí vražd třeba církve. Těm se ještě vrátí majetek, bez jakékoliv kontroly, včetně toho, na který nemají nárok.