Petice na podporu náměstka hejtmana JUDr. Sloupa

Quoted post

Burger

#152 Re: Závidím jihočechům a karlovarákům

2013-01-09 20:50

#151: XXL - Závidím jihočechům a karlovarákům

Děkuji za podporu. Vím, že v Jihomoravském kraji byla uzavřena koalice mezi ČSSD a podporovateli nejzločinnějšího systému v dějinách, kterým je křesťanství, tedy KDU - ČSL, ale, bohužel, volby u vás dopadly tak jak dopadly a ČSSD si měla z čeho vybírat. Vybrala sice špatně, ale aspoň levicoví voliči vědí, že volit ČSSD je promrhaný hlas. A proč volit ČSSD, když mohu volit KSČM.....A ti Neandrtálci mě nemůžou rozhodit, jsem rád, že tady plácaj ty svoje slátaniny, alespoň se mám čemu zasmát. To je jediná zábavná věc kolem politiky v poslední době, jinak ty kroky vlády jsou k pláči...Ale ve všem špatném hledám něco dobrého. Díky Nečasovi, Kalouskovi, Peak a ostatním neumětelům ODS, TOP 09, VV a LIDEM nám stoupají preference. Držím jihomoravákům palce, aby příště při volbách uvažovali lépe :-).

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#155 Re: Re: Závidím jihočechům a karlovarákům

2013-01-10 10:20:24

#152: Burger - Re: Závidím jihočechům a karlovarákům

"....alespoň se mám čemu zasmát......" - my komunističtí lidožrouti a komunistické bestie se nejvíc smějeme, když někoho vraždíme nebo popravujeme. A když momentálně nemůžeme vraždit ani popravovat, tak se smějeme alespoň svým obětem v minulosti. To je správná komunistická prča!