Petice na podporu náměstka hejtmana JUDr. Sloupa

Quoted post

Burger

#164 Re: Re:

2013-01-11 11:33

#163: MIP - Re:

Ty blbe, ta inspekce byla z ministerstva a ministrem školství je Fiala. To, že ta inspekce nic nenašla a ten stupidos Rásocha kvákal žvásty vožralýho konmfidenta Veškrny, že pravda a láska zvítězila na lží a nenávistí, tak tady je zřejmé, že ta inspekce byla pouhé show...Zřizovatelem třeboňského gymnázia je snad kraj a názory České ústřední inspekce jsou irelevantní....To je důkaz, že inspekce byla provedena špatně, protože pokud je Rásocha apolitický, tak já jsem panna Orleánská. Jo a mimochodem, nesere mě to, protože příznivci nemají fb. Důležité je to, že těch 500 příznivců nechce Sloup zklamat. To jsou jeho sympatizanti a těm se zodpovídá. Odpůrci ho nezajímají, ti ho nevolili :-).

Odpovědi

MIP

#165 Re: Re: Re:

2013-01-11 13:20:38

#164: Burger - Re: Re:

Možná jsem i blb. Ty jsi ovšem blb komunistický: u takového, podle vašeho guru-óbrblba Lenina, přerostla kvantita v zcela novou, vyšší kvalitu.... Takže, komunistický blbe, každým dotykem klávesnice jen zde předvádíš, jací jste vy komunisté zločinci. Inspekce nic nenašla, protože byla provedena špatně (a podle přání Strany najít měla a musela). (Mimochodem, to vás také štve, že inspekce nepodléhá rudé babě Baborové. Podstatné je, že jako typickou bolševickou mrzkou mstu si ji vyžádala baba Baborová nebo nějaký podobný bolševický grázl. Ministr Fiala s tím, ty ubožácký oblbovači, nemá co společného, šlo o komunistické účelové zneužití státní instituce). To jsem už napsal já, že dokud to tedy nebude inspekce z ÚV KSČM, tak není zaručen komunistický výsledek: obviněný MUSÍ být vinen. Tak to tu už bylo, to známe, o tom právě ti pamětníci chodí i dětem povídat, to je to, co bolševické lháře a zločince jako Burger a Sloup tak vytáčí: že se někdo stará, aby se na komunistické zločiny alespoň nezapomnělo, když už se nedaří jejich pachatele také za ně potrestat. A proto také nesmí grázl Sloup a podobní dostat žádnou další šanci, aby dělali to, co už jednou: na koho ukázali, BYL VINEN. Zavřít, popravit.