Rezignace ombudsmanky Šabatové

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Rezignace ombudsmanky Šabatové


Nepřihlášený uživatel

#251

2015-04-23 19:17

Naše země musí vyměnit ombucmáňu, vyhnat multikulturní kolaboranty z jejich pozic, ze soudnictví, školství, policie a státní správy především. Obnovit akceschopnou armádu, mít pod dozorem hranice. Zastavit přísun demoralizujících dotací, vyrovnat rozpočet a splatit dluhy. Vystoupit z mezinárodních spolků, které nás přivedly do dnešního degenerujícího stavu. Jinak si koledujeme o pořádný průser. Moc času nám nezbývá. Další velký pád akcií a ekonomiky je před námi. A válka v Evropě je na spadnutí.

Blechy čechům

#252 Re:

2015-04-27 23:21

#251: -  

 Přesně tak. Všichni Češi by měli táhnout z Evropy do piče. Minimálně za Ural. Ožralý Krteček Eman by tam mohl lízat prdel Vladimíru Vladimiroviči, a v Evropy by to tolik nechrochtlao. 


Nepřihlášený uživatel

#253 Re: Re:

2015-05-03 18:07

#4: - Re:  

+1

 

Malleus Šabatficarum

#254 Čarodějnici nenecháš naživu!

2015-05-19 09:43

Zapalte hranici směle!

Pro čarodějnici, skvěle

bude hořet plamenem její šat.

Upalte bídnicí, měla muslima v ložnici,

chtěla Česko jimi zaplavovat.

A když se bude smát,

že sem koho chce může cpát

smrt ji tak vykoupí z hříchu.

Teď má co měla mít,

v plamenech najde klid.

Ztrestejte tu její pýchu.

Bůček bůčkům

#255 Re: Čarodějnici nenecháš naživu!

2015-05-19 18:50

#254: Malleus Šabatficarum - Čarodějnici nenecháš naživu! 

 "Měla muslima v ložnici"? To i ten pičus Dan Hanba Landa zpívá "rytíře v ložnici". A vůbec, co čumíš lidem do ložnice, podřadná knedlovepřová špíno?


Nepřihlášený uživatel

#256 Šabatová ombudsmankou a kozel zahradníkem

2015-05-21 21:56

Paní Šabatová, která se zastává islámského útlaku a diskriminace žen, by se měla raději vzdát všech funkcí a kandidatur do veřejného života. Je to ostuda českého národa. Ať si oblékne burku a zmizí a nebo šup na řetěz do kuchyně- ke dřezu a sporáku, kam patří.

Skull

#257

2015-08-16 09:42

Já bych ji vypoklonkoval do IS, tam ať si ta kráva hlásá svoje práva muslimů. Takovou vyrachtanou škebli by nechtěli ani jako sexuální otrokyni, tudíž by ji opásali dynamitem a chvatně poslali směr Asadovy kasárny. A byl by klid.


Nepřihlášený uživatel

#258 Já si myslím že každý Má svoje valstní rozhodování svojí svobodu své vlastní názory

2015-10-31 07:24

já Mártin Torák z Kutný Hory obdivuju ombucmana jak bojuje za lidské práva a svobodu druhých a nezávyslost lidstva od pádu komunistu v roce 1989 se vše změnilo každý se může svobodně a nezávysle rozhodovat Buďto správně nebo špatně záleží čistě a jistě na lidech My postižený se musíme vyrovnávát se svím životem protože to v životě nemáme vůbec lehký Musíme číst a poslouchát krytyku nezájem každý si dělá z nás legraci a srandu každýmu jsme jenom pro smích a musíme snášet Buzeraci posměchy a další nehezké věci vy sami chcete aby byla rovnoprávnost jak u žen a u mužu ale nemyslíte jenom na sebe pravda je taková že každý člověk na týhle zemi prahne po bohadství penězích druhých prahne po slávě a to není dobře po pádu komunistu v roce 1989 si každý člověk může vybrat a má na to vše právo a práva je to vše jenom o lidech a o tom čeho chce člověk dosáhnout podívejte se vysi pořád stěžujete na něco co už zde je vyste si sami vybrali svojí cestu tak já nevím co pořát řešíte vy jste si mohli vybrat už tenkrát a nyní to vše řešíte nikam to vše nevěde obracíte se na lidi který stím vším nemáj nic společného skuste pracovát taky sami na sobě protože to vaše chování k drhým je katastrofální a nespoléhejte se pořát na někoho kdo vám stím vším nepomůže a musíte se spolehnout pouze jenom na sebe samotný podívejte se sami na sebe jak se chováte a pak krytyzujte někoho druhýho buďte tak hodní milé lidstvo veřejnosti a společnosti lidstva děkuji že jsem se mohl vyjádřit

Martin Torák

 


Nepřihlášený uživatel

#259 podívejte se práva lidí jsou porušována nejenom v české republice

2015-10-31 09:31

podívejte se práva lidstva každýho člověka jsou porušována nejenom v české republice ale na celým světě a ombucman je od toho aby práva lidsta urovnal tak jak mají být nehledě na to jestli jeto čech nebo člověk z ciziny


Nepřihlášený uživatel

#260

2015-11-08 17:05

potom co řekla že muslimové maji myt větši prava než nevěřici by měla rezignovat musi si uvědomyt že tohle je česko nejvice ateisticky stat na světě to jinak znamena že muslimové maji potom převzit naši zemi to ti kurvo šabatova neprojde

Nepřihlášený uživatel

#261 Zabte tu píču!

2015-12-06 13:23


Nepřihlášený uživatel

#262 Re:

2016-01-18 14:38

#178: -  

 dobri děn o braci se navas o pomoc jsem matka 15.měsični dceri žiji u rodiču ale nemohou mi pomahat už jsou staři a splaceji dluhy  moje mateřska je 3800.-přidavěk na ditě 500- hmotna nouze 580.-4880kč z toho musim rodičum davat 3000na najem  a zbyva 1880kč na měsic to mi nestači na vydaje mě dceri pleny sunar jidlo oblečeni atd  a ted mi přišel dopis od ekzekutora že mam zaplatit 650.000 dluh po měm byvalěm manželovi mužete mi nejak pomoci i finančně děkuji martina koptova pod strani 2220/22 praha 10 strašnice 10000 tel 773668926 e-mil koptovamartina82@seznam.cz


Nepřihlášený uživatel

#263

2016-02-05 18:36

par muslimu společenstvi šabatu

šabatova jednou řikala že muslimové maji myt vice prav než nevěřici znamena to že šabatova po nas chce abychom sloužily muslimum upřimě burky se my na ženach hnusi nesouhlasim s islámem ale šabatce te hnusne babce by burka nadherně slušela nebo ji pustit do kolina nad rynem ad dostane trochu arabskeho sperma to je taky multikulti obohaceni ad se provda za kozomrda 


Nepřihlášený uživatel

#264

2016-02-05 18:43

   šabatova to je taky hnusne chce upřimě trochu do kolina že šabatova se provda dostane vice prav než jednou řikala ale  burka muslimum by nadherně slušela ad te babce pustit sperma by nebo ji nad rynem maji myt muslimové ad nevěřici znamena to že nad rynem se my šabatce na ženach hnusi nesouhlasim  abychom po nas s islámem sloužily chce arabskeho multikulti obohaceni kozomrda


Nepřihlášený uživatel

#265 Re:

2016-11-20 10:00

hulmihůl

#266 kde bydlí ta stará píča abych ji mohl přijet kopnout do prdele nebo lépe do tý blbý paliceRe:

2018-02-20 15:55