Petice odsuzující Zemana s požadavkem jeho odstoupení z funkce!


Nepřihlášený uživatel

#401

2014-11-12 08:40

Zeman je borec :)


Nepřihlášený uživatel

#402

2014-11-12 14:49

Účast na konferenci na Rhodosu za peníze ruské strany, které se president Zeman zúčastnil se svým doprovodem a kde ve veřejném projevu zlehčoval situaci na Ukrajině je v rozporu s českou zahraniční politikou a má dle mého prvky velezrady. Vystoupením v Číně jednoznačně vyjádřil svůj názor na lidská práva a způsob "stabilizace země". Takového presidenta nechci a stydím se za něj.

Nepřihlášený uživatel

#403

2014-11-12 18:46

Jako velmi starý člověk, se těžko smiřuji s tak hanebným výkonem funkce prezidenta naší vlasti. Hlásí se k odkazu T.G.Masaryka, ale nekoná nic v jeho duchu. Prezident Masaryk ve svých Hovorech z Lán vychovával a motivoval občanstvo ke slušnosti, čestnosti, poctivosti, pracovitosti, lásce k vlasti, k solidárnosti se slabšími. k rozvážnému vytváření názoru na všechno kolem. Texty zejména s Karlem Čapkem by měl číst nejen pan Zeman, který ve strachu z konkurence při kampani před volbou, neváhal podvádět, lhát, hanebně pomlouvat.

Nepřihlášený uživatel

#404

2014-11-12 22:28

Nevolila jsem pana Zemana a teď vidím, že mé rozhodnutí je správné. Zdůvodnění pana prezidenta, že se chce přiblížit svým oponentům nechápu: když ho lidé volili, tak proto, že je takový , jaký je. Je to stejné, jako by mi moje dcery řekly, že zkoušejí marjánku či jiné drogy proto, aby se chtějí přiblížit svým spolužákům, a to neberu. Učím své dcery, že každá je osobnost, že se mají chovat tak, aby neztratily svou důstojnost, aby nečinily to, co nechtějí , aby ostatní činili jim. A myslím si, že prezident svou důstojnost ztratil, ať ji obhajuje jakkoli. A mít obraz prezidenta v ordinaci, sundám ho taky. A k státním vyznamenáním: Velmi mne překvapil. V minulých letech byli také oceněni představitelé kultury, ale byli to vždy lidé, kteří pracovali i před listopadem 1989,měli mnoho podmínek , omezení , někteří z nich se raději vzdali kariéry. Ze svého pohledu občana z periferie republiky, který tuto dobu 20let svého života zažil (a více vnímal těch posledních 5 let od střední školy), jsem vždy našla více pro než proti, proč by si zasloužili vyznamenání. A ačkoli uznávám kvality obou režisérů a zpěvačky, nemyslím si , že naplnili můj obraz toho, kdo by si zasloužil toto vyznamenání. Myslím si, že to bylo předčasné.
MUDr. Pavla Tvrdoňová
Praktický lékař pro děti a dorost
Karviná

Nepřihlášený uživatel

#405

2014-11-12 22:36

Jednání pana Zemana nepotřebuje komentář!!!

Nepřihlášený uživatel

#406

2014-11-13 13:43

Nelze než souhlasit se vším výše vyřčeným v záhlaví petice. Jak smutné.
Petra Adámková

#407 Re: Smutek Sira Wintona

2014-11-13 16:58

#1: Jan Šinágl - Smutek Sira Wintona 

O co smutnější pak muselo být jeho (Wintonovo) setkání s dokumentaristou Sedláčkem, který si tam "odskočil" v mikině

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-14 09:37



Nepřihlášený uživatel

#409

2014-11-14 11:27

Nemám slov, myslím, že toho bylo už řečeno dost a dost, jak na straně odpůrců Zemanova vystupování, tak na straně jeho obhájců. Proto připojuji jen podpis a modlím se za lepší časy.

Nepřihlášený uživatel

#410

2014-11-15 20:25

Nevolil jsem Zemana,jelikož jsem ho viděl od samého začátku jako uličníka a všehoschopmého lháře!Jeho myšlenky se nehodí do úřadovny hlavy státu,ale spíš někde za školu při obecné základní!

Nepřihlášený uživatel

#411 Re: Zeman je borec co boří!

2014-11-15 20:39

#401: -  

 Zeman je borec co boří a kazí,co jiní postavili!Není dobrý k ničemu,jen jako škůdce!Ať ten borec táhne tam odkud ho přitáhli komunistzé a jejich nohsledi!


Nepřihlášený uživatel

#412

2014-11-15 20:47

Už při volbě jsme věděli,že to bude špatně.Skutečnost ale překonala všechna očekávání a já jsem další v řadě kdo se stydí za svého prezidenta.

Nepřihlášený uživatel

#413

2014-11-17 12:04

bez komentare-vsechno je jiz receno

Nepřihlášený uživatel

#414 Re: tak proc jste toho blba volili ?

2014-11-17 12:05

slavek

#415

2014-11-17 12:06

Klaus a Zeman jsou oba rusofilni vlastizradci,doufam,ze se doziji jejich potrestani !!!


Nepřihlášený uživatel

#416

2014-11-17 12:19

Kdy už konečně otevře Český národ oči a vymete hnůj,který se nahromadil ve vysoké politice?

Nepřihlášený uživatel

#417

2014-11-17 15:47

Už dost bylo komunismu, celou dobu je to hra na demokracii.Pryč s komoušema do Moskau !

Nepřihlášený uživatel

#418

2014-11-17 15:54

Po dlouhých letech komunismu až do 17.11.2014, by už měl vládu v čr převzít nejlépe někdo z Bruselu.Dokud budou takový zrádci jako je Zeman a spol, nikdy,at budou volby jakékoliv nebude mít CR, nádherná Zem v srdci Evropy nic společného s demokr.zeměmi,jak je třeba Holandsko,Svedsko atd..

Nepřihlášený uživatel

#419

2014-11-17 15:56

Demokraciiiiiiiiiii !!!

Nepřihlášený uživatel

#420

2014-11-17 16:36

Máme sice prezidenta voleného v přímé volbě, ale bohužel jeho protikandidát nebyl vybrán tak, aby se s ním ztotožnilo větší množství lidí. Proto se nyní musíme zabývat M.Zemanem, jehož osobnostní "vývoj" směřuje evidentně k jakési diagnóze duševní nemoci.Daný výběr byl tak předem prohraný. to ovšem nevysvětluje ani neomlouvá neuvěřitelnou míru arogance, kterou M.Zenam předvádí. Jeho zaslepenost mocí je bohužel stále větší a jeho škodolibá schopnost rozdělovat společnost v tomto státě je hrozivá.

Nepřihlášený uživatel

#421

2014-11-17 18:48

21.8.1968 v Liberci jsem chytil 8 kulek z Ruskeho samopalu,jsem jediny z Ceska ,kdo prezil tolik strel.Od te doby jsem byl bran ,jako nepritel statu.Coz jsem nikdy nebyl,byl jsem vzdy nepritelem zhovadilych probolsevickych kriminalniku !!! Zakladal jsem OF v Liberci a od te doby jsem zase nepritelem idiotu. Zeman-ten senilni paralyzou prolezly alkoholicky rusofil ,by mel byt souzen za vlastizradu !!!
Ale nakonec,co jste si zvolili ,to mate.
Vemte kamen a srazte drzeho pana z kone !!!!!
Slavek

Nepřihlášený uživatel

#422 Re: ovárek z hradu

2014-11-17 22:00

#14: - ovárek z hradu 

 Asi tak, jen s jednou vyjímkou:neodvažuji ho titulovat  PAN!!


Nepřihlášený uživatel

#423 Co bude o českých prezidntech po r. 2003 v učebnicích dějepisu?

2014-11-17 22:38

Tuto otázku si kladu jako historik i vysokoškolský učitel historie. Vážený univerzitní pedagog a mimořádný český historik pro období 19. a 20. století do středoškolské učebnice dějepisu musel napsat také charakteristiku nemilovaného prezidenta Gustáva Husáka (1913-1991, v úřadu 1975-1989). Bylo to jistě neradostné a těžké. Nakonec uvedl něco v tom smyslu, že Husák nenáviděl Čechy a ti ho na oplátku neměli rádi. Co bude za 20, za 50 let psát historik o Václavu Klausovi a Miloši Zemanovi jako shrnutí jejich státnického díla ve funkci českých prezidentů? Nevyhne se bohužel srovnání s Václavem Havlem. Klaus i Zeman (naštěstí) jednoho dne umřou, ale zlo, naštvaní lidé a špatné vztahy tu po nich zůstanou ještě dlouho. Ten pach tu bude stále cítit jako ze silonových záclon na Hradě, prokouřených dýmem cigaret Gustáva Husáka...


Nepřihlášený uživatel

#424

2014-11-18 05:57

Prezident nám ukázal, kam to může dotáhnout samolibý a pomstychtivý etylik s mozkem zdevastovaným alkoholem, který ale přesto ví všechno nejlíp.
Blahout

#425 Gotvald=Zeman

2014-11-18 12:39

Dobrý den, všem co není jedno jak bude našim dětem a vnoučatům, chceme znovu sovětský svaz? Chceme znovu zavírání,střílení lidí, nesvobodu a hospodskou morálku? Za válečného stavu by musel být dnešní "prezident" postaven ke zdi a zastřelen pro kolaboraci s nepřítelem. Vážený pane hospodský povaleči ,náhodou przidente, já Vás nevolil a neschvaluji Vaše kroky. Podotýkám,že jsou dnes dvě velká světová nebezpečí a to islamisti /ovšem ti nejsou přímým ohrožením protože jim chybí zdroje- armáda a lidi / a mocenské zájmy ruska /to je daleko nebezpečnější,protože na to "mají"/ A vidím,že Zeman se nejenom nejhoršímu nebezpečí nestaví,ale naopak kolaboruje. Jsem hluboce znechucen a přísahám,že osobně nedovolím nikdy anexi své země ke které to dospěje pokud s tím něco neuděláme.