Petice odsuzující Zemana s požadavkem jeho odstoupení z funkce!


Nepřihlášený uživatel

#351

2014-11-04 19:23

Všichni lidé by se měli vyjadřovat slušně. Je poměrně pravděpodobné, že běžný člověk se dostane do situace, kdy v kruhu blízkých, v kruhu spolupracovníků někdy použije jadrnější výraz. Je to jeho věc a věc jeho blízkých. Rozhodně by neměly takovéto slovní obraty používat na veřejnosti pracovníci veřejně činní a už vůbec ne první muž našeho státu. Nicméně, jen opět potvrdil co je zač a tím vlastně nezklamal

Nepřihlášený uživatel

#352

2014-11-04 19:30

Všichni lidé by se měli vyjadřovat slušně. Je poměrně pravděpodobné, že běžný člověk se dostane do situace, kdy v kruhu blízkých, v kruhu spolupracovníků někdy použije jadrnější výraz. Je to jeho věc a věc jeho blízkých. Rozhodně by neměli takovéto slovní obraty používat na veřejnosti pracovníci veřejně činní a už vůbec ne první muž našeho státu. Nicméně, on jen opět potvrdil co je zač a tím vlastně nezklamal. Připojuji se k Těm lidem, kteří volají, aby tato OSTUDA odstoupila a dále nehanobila tento Úřad.

Nepřihlášený uživatel

#353

2014-11-04 19:34

Odstup, už toho opravdu bylo DOST!!!!!

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-04 19:34



Nepřihlášený uživatel

#355

2014-11-04 19:38

On je ostudou pro celou ČR, už od jeho zvolení prezidentem. Bohužel stále se to stupňuje. Někteří lidé mají opravdu hroší kůži a o to horší je to, že na tom staví svoji politickou kariéru.

Nepřihlášený uživatel

#356

2014-11-04 19:43

Pane prezidente, přestaňte být vulgární, přestaňte být prezidentem, tím se nám všem uleví a pro naši zemi tím uděláte největší službu.

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-04 20:38


Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-05 00:54


Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-05 00:55


Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-05 00:59


Miloš

#361 Re: NEVOLÍME ZEMANA ALE KARLA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2014-11-05 07:11

#25: Dejv - NEVOLÍME ZEMANA ALE KARLA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

 Vážený  pane , jsem invalidní  důchodce  a vystudoval jsem  2  VŠ.  Jsem  pravicovější než VY.  Bohužel také patřím ke starší.  Byl by jsem rád  znal Vašich rodičů na  nízkost vašich  názorů. Oni mají  důchod  přes 20 tisíc? To  asi  patřili  ke  komunistickým  pohlavárům !!  Jste  dravý, mladý  a  podle  mne  i  hloupý.  Vaše agresivita  vás dovede k momentu , až  se  vám něco  stane například   v  agresívní jízdě  autem. Nemám rád  Zemana  , protože  již v  době , kdy byl  premierem  tak do  slovníku politika  zavedl   hrubost a  sprostotu opravdické  spodiny . To ještě  rozšířil Paroubek.  Neměl  jsem rád  ani  pana  prezidenta  Havla pro jeho  pravdoláskovství a divadelní  patlaniny.  Ani Klaus  nemá moji  přízeň  za  svoji  sbelásku  a  odpudivý slovní  novotvar " kontraproduktivní" , který  dnes  používá  i ten  nejhloupější politik nebo  potrefený MANAGER. Dejte na  sebe pozor  aby jste nebyl  také  starý  a  hloupý.


Nepřihlášený uživatel

#362

2014-11-05 07:37

Takový "preZident" je mezinárodní ostuda pro Českou republiku.
Šolim

#363 Re:

2014-11-05 07:54

#149: -  

 Vážení ,  nezdá  se Vám , že  Zeman  má  stále   obavu  ze  svého protivníka  z  voleb a žije s velkou  nenávist k evropsky oceněnému ministru financí. Má jich  stále  plná  ústa,  společně   "vedoucím  vlády". Největší nesmyslem ,  je  že tato  vláda  si dává zásluhy  za  zlepšení a  odvrácení  kryze .  Bohužel  tito  patlalové  nevladli v době  celosvětového  prušvihu .  Současné  tištění  peněz  v USA  a  EU  dovede  k mnohem  hlubší  kryzi. Až jim dáme  za nějakou dobu , myslím těm  co stále  odsuzují  za pravdů bude  bohužel  pozdě , protože  několik  super podnikatelů  ovládne  náš  ministáteček i  naši měnu a nedej  bože i  naše  názory.


Nepřihlášený uživatel

#364

2014-11-05 08:00

Stydím se za pana prezidenta, nechci aby mluvil mým jménem ani doma ani v zahraničí. Škody, kterou napáchal je již dost. Teď už je jen na nás, abychom sobě i světu dokázali, že nejsme takové ovce, které si nechají všechno líbit. Máme snad svou hrdost, nebo ne?

Nepřihlášený uživatel

#365

2014-11-05 08:13

Nikdy jsem se za našeho prezidenta nestyděl tak, jako je tomu v posledních dnech.
M. Křehnáč

#366 Výzva pro všecny zastupitelské úrady na obcích

2014-11-05 08:19

Chceme -li znát  názor občanů  na  Zemana a  jeho vystupování  vypište  místní referenda na občanské  úrovni.  Ona ta přízeň  nebo nepřízen při volbách  nebyla  tak daleko  součtově  rozdílná. Nemyslím , že  by  zrovna šlo  o  volbu  pro   šéfa  TOPky.  Zeman  si  přeci vždy přál referenda  a  holedbá se  přímou volbou. Jedinou cestou  k  setrvání nebo odvolání  je  počet  hlasů  voličů. Dost  občanů  změnilo  názor  na  svoji  původní volbu a  do konce prasidentování je ještě  dlouho.


Nepřihlášený uživatel

#367 Re: Re:

2014-11-05 09:07

#115: Všechno se Vám vrací - Re:  

 Nauč se kritiku alespoň číst, když už Ti příroda rozumu nenadělila. 


Nepřihlášený uživatel

#368 Re: NEVOLÍME ZEMANA ALE KARLA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2014-11-05 09:12

#25: Dejv - NEVOLÍME ZEMANA ALE KARLA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

 Dave přeji ti dlouhy a bolestny duchod bez podpory státu.


Nepřihlášený uživatel

#369

2014-11-05 10:00

Velice se stydím za presidenta a přeji si aby tato ostuda již skončila. D. Růžičková

Nepřihlášený uživatel

#370 Karel 4 preSident!

2014-11-05 10:21

Náš prezident je Karel:

http://www.petice24.com/nas_prezident_je_karel

Prosím, šiřte odkazy na petici dál, přes Facebook, Twitter apod., ať je nás co nejvíc!


Nepřihlášený uživatel

#371 Re: Karel 4 preSident!

2014-11-05 11:20

#370: - Karel 4 preSident! 

 Že vás tam ale je, co? Jak je vidět, tak ani z těch, co zrovna nemusí Zemana, by Karla tak jako tak nevolil prakticky nikdo. To taky o čemsi vypovídá....

Anežka

#372 Re: NEVOLÍME ZEMANA ALE KARLA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2014-11-05 11:48

#25: Dejv - NEVOLÍME ZEMANA ALE KARLA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

 Již po první větě jsem měla chuť přestat číst. Odsuzujete Zemana, kterého rozhodně nechci nijak hájit, ale Váš projev na mě působí stejným dojmem jako projev prezidenta, kterého tolik odsuzujete. Čiší z něho arogance, vulgárnost a váš nadřazený postoj vůči slabším nebo chudším.

Házet nezaměstnané do jednoho pytle je stejně omezené, jako tvrdit, že 90% důchodců je nejlépe zajištěná nepracující třída. Takový pohled ukazuje pouze na Vaši slepotu a nejspíš i naivitu, kterou podáváte agresivním způsobem.

 

K Vašim dalším projevům se vyjadřovat nebudu, ale jeden názor ještě zmíním. Když chcete vyjádřit názor čechům a jste čech, tak by asi bylo dobré udělat to česky. (Ikdyž věřím, že všichni rozumí Vaší projevené anglické slovní zásobě.)  

 


Nepřihlášený uživatel

#373

2014-11-05 11:56

Myslím, že už není co komentovat.
Ondřej Tichý
Nymburk

#374 Re:

2014-11-05 14:15

#3: -  

 Dojalo mě to k slzám, chudáčku ožebračený.

Ondřej Tichý
Nymburk

#375 Re: Karel 4 preSident!

2014-11-05 14:23