Petice odsuzující Zemana s požadavkem jeho odstoupení z funkce!


Nepřihlášený uživatel

#301 Re:

2014-11-04 05:34

#298: -  

 Každý kdo nesouhlasí se sprostákem a hulvátem je dle vás fašista zvláštní je vaše myšlení nechte se vyšetřit 

 


Nepřihlášený uživatel

#302

2014-11-04 06:10

Je ostudou těch kteří ho volili.

Nepřihlášený uživatel

#303

2014-11-04 06:32

Zeman Mertlik Sobotka za vykradení IPB už měli dávno sedět v kryminále.


Nepřihlášený uživatel

#304

2014-11-04 06:34

Toto nepodepsat, stal bych se Zemanovým a Klausovým spolupachatelem. Doufám, že tito dva živočichové neuniknou zasloužené spravedlnosti.

Nepřihlášený uživatel

#305

2014-11-04 07:09

Dříve jsem byl hrdý, že jsem Čech. Dnes se za "naše"
představitele začínám stydět.

Nepřihlášený uživatel

#306

2014-11-04 07:12

Karel Schwarzenberg mluvil mnohokrát o Pussy Riot, lze to snadno dohledat. Jak by se podle kritiků presidenta Zemana měl tento výraz překládat? Když někdo řekne vulgární slovo v cizím jazyku bude méně vulgární? Když se jedinec, nebo skupina lidí označí vulgárním výrazem, je to v pořádku? Myslí si to i "kokot" Kalousek? Musíme výraz "kokot" překládat?  Jste všihni komičtí pokrytci.


Nepřihlášený uživatel

#307 Re:

2014-11-04 07:14

#216: Zdena , Frankfurt -  

 Odvolejte všechny, kteří se Vám nelíbí. 


Nepřihlášený uživatel

#308 Re:

2014-11-04 07:17

#283: -  

 Kdo jsi, že nazýváš voliče spodinou? Co jsi ty, ubožáku? Kde se v tobě bere ta nadutost a arogance?


Nepřihlášený uživatel

#309

2014-11-04 07:42

Miloš Zeman se léta prezentuje jako hulvát. Jeho životospráva, závislosti na návykových drogách / alkohol a nikotin/ z něj vytvořili fyzickou a psychickou ruinu. Chová se tak, jak mu to dovolí stav stařecké a alkoholické demence. Abych se vyjádřil slangem jeho oblíbené čtvrté cenové skupiny: Má totálně vychlastaný mozek !!!

Nepřihlášený uživatel

#310

2014-11-04 08:06

Jsem šokován a hladinu alkoholu při vystoupení prezidenta v nedělním rozhlase odhaduji na více než 2 promile. Jinak to snad není možné. Na obyčejné kopáče na stavbách se v rámci systému bezpečnosti práce a ochrany zdraví při práci povinně používá detekční přístroj na alkohol. Proč by se takovému testu nemohl podrobit třeba i prezident před vystoupením na veřejnosti, vždyť je to vlastně taky jistá forma zaměstnání. To jsem snílek, co ?

Nepřihlášený uživatel

#311

2014-11-04 08:09

Miloš Zeman NENÍ mým prezidentem!

Nepřihlášený uživatel

#312

2014-11-04 08:26

Miloše Zemana jsem si kdysi velmi vážil. Hlavně pro jeho umění mluvit "z patra" a neztratit se v myšlenkovém toku. Je podle mne dobrý rétor. Také jsem si vždy myslel, že je neúplatný, o čemž dnes silně pochybuji. Za posledních několik let jsem si jej vážit přestal, protože dovolil, aby mu pod rukama politicky vyrostli pánové, jako Gross, Paroubek, Šlouf, Kavan či Kraus. A řada dalších. Je to jeho zodpovědnost. Během prezidentské kampaně se mi udělalo nevolno, že se ve finále spojil dokonce s paní Klausovou a nechutně útočil proti Karlu Schwarzenbergovi argumentacemi, které byly pro většinu národa bohužel přesvědčivé, ale nepřesné. Cesta ze služební cesty z Číny nevládním letadlem byl první z úletů minulého týdne. Pokračovalo to udělováním vyznamenání lidem, kteří si je rozhodně ničím nezasloužili (Renč, Sedláček ...) a tento "Zemanův týden" náš pan prezident završil trapným používáním vulgarismů v přímém přenosu. Jsem velmi rád, že jsem jej nevolil a kdyby to bylo možné, ihned bych jej odvolal. Doufám, že to možné bude, proto přidávám svůj podpis pod tuto petici. Stydím se za svého prezidenta!

Milan Harasim,
pracuji v soukromém sektoru a jsem na to hrdý

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-04 09:10


Romana Palečková
Nepřihlášený uživatel

#314

2014-11-04 10:09

P. Zemana nepovažuji za svého prezidenta, je ostudou našeho národa, stejně jako narcistní pan Klaus;
Nabubřelost, pomstychtivost, ješitnost jsou Zemanovy charakteristické vlastnosti. Škodí naší zemi a děsí mě jeho podpora putinovského režimu. Lidé připojte se, snad jste ještě nezapomněli na předrevoluční normalizační kvalitu života...?

Novak

#315 Re: Bez domu Zemane a uz se nevracej

2014-11-04 10:10

#8: Vitezslav Haramule v.r. - Bez domu Zemane a uz se nevracej 

 Je dobře, že se snažíš být slušný. To Tě ctí. Ale měl bys alespoň dokončit základní školu, neboť zvládnutí  nášeho krásného jazyka bez gramatických chyb je také důležité.

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-04 10:18


Demokrat

#317 Re:

2014-11-04 10:22

#314: -  

 Jsem rád, jistě i Ty, že mám velkou vymoženost dnešního demokratického systému a mohu v případě nouze (např. po exekuci) jít i s celou rodinou zhynout kdesi pod mostem.

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-04 10:24


anonym

#319 Re: ovárek z hradu

2014-11-04 10:40

#14: - ovárek z hradu 

 Vystupujete s tímto komickým číslem někde veřejně ? Nebo jste pouze dosáhl na klávesnici z klecového lůžka ?


Nepřihlášený uživatel

#320

2014-11-04 10:49

Už aby nebyl

Nepřihlášený uživatel

#321

2014-11-04 11:19

46 LET JSEM UČILA DĚTI VE ŠKOLE I V RODINĚ SLUŠNÉMU CHOVÁNÍ A VYJADŘOVÁNÍ.POSLOUCHÁTE-LI VÝRAZY SOUČ.MLADÉ GENERACE,JE VÁM SMUTNO.OVŠEM POKUD UŽ I PAN PREZIDENT JE JIM TAKOVÝM "VZOREM" SPROSŤÁCTVÍ A UBOHOSTI,JE TO OPRAVDU A L A R M U J Í C Í A DALŠÍ OSTUDA NAŠÍ MILOVANÉ VLASTI VE SVĚTĚ. AŤ SI PAN ZEMAN ZALEZE ZPÁTKY NA VYSOČINU.MGR Z.EHRLICHOVÁ

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-04 11:26



Nepřihlášený uživatel

#323

2014-11-04 11:47

V čase volebního boje o prezidentský úřad se snažila nynějšího prezidenta ČR podpořit i jeho velmi agilní dcerunka a na kritiku jeho svérázných mravů bránila nynějšího pána Hradu tvrzením že: "táta není hulvát". Nyní nás prezidentský otec opakovaně přesvědčuje o opaku. Zeman jasně deklaroval, komu tady patří budoucnost. Hulvátům a neotesancům. Jiný prezident by sotva připnul R. Sedláčkovi státní vyznamenání na takový ústroj, který vyvolával dojem, že dotyčný se snad právě vrátil z výlovu rybníka. Pod bundou měl ještě nějaké červené triko. Vyznamenaný R. Sedláček prý pak reagoval na masové projevy veřejnosti odsuzující jeho neomalenost, že tyto záležitosti nemá rád a tímto oblečením chtěl dát tuto svoji averzi patřičně najevo. A ejhle jaké našel porozumění právě u samotné hlavy státu ...

Nepřihlášený uživatel

#324

2014-11-04 11:50

Svým chováním je Miloš Zeman vzorem pro své voliče. Bohužel

Nepřihlášený uživatel

#325

2014-11-04 11:51

Jsem roztrpčen nad chováním prezidenta Zemana,ale jeho kvality jsem tušil, proto jsem ho nevolil. M. Švec.