MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

legionář

#10076 Re: máš to popletené

2014-11-11 12:33

#10016: Jirka - máš to popletené 

 Jste bolševici havlovského typu!!!

ministrant

#10077 Re: Re: Re: Kam se vlastně poděly peníze, kterými Miloš Zeman zadlužil tento stát? To je všechny roz

2014-11-11 12:36

#10030: - Re: Re: Kam se vlastně poděly peníze, kterými Miloš Zeman zadlužil tento stát? To je všechny rozkrad 

 Ještě nam vašnosi račte napsati, jak se pozná nezodpovědný volič.

TAKOVÝ BY MĚL BÝT ZBAVEN VOLEBNÍHO PRÁVA.

Ten pan z Hodonína Vám to určitě potvrdí.

Roman Skácel
Hodonín

#10078 Re: Všichni děláme chyby

2014-11-11 12:38

#10052: XY - Všichni děláme chyby 

 Je těžké ve Vašich příspěvcích najít pevnější postoj a tedy i nosný názor.

Tedy k Vašim "státnickým chybám" dodám, že to jsou právě ty chyby, které dělá pan Zeman, skutečný státník totiž autoritu národa, který vede a zastupuje, má pouze přes své drobné osobní vady. Podle mě nebylo ale u V.Havla na škodu, že nebyl vsloužilý politický papaláš, ale spíš "politický amatér", proto mu docela rádi leccos promineme.

Výzanmné chyby politické stojí v příkrém rozporu se statutem Státníka, a to u kteréhokoli konkrétního politika, i kdyby jím byl prezident, předseda některé komory Parlamentu, nebo třeba předseda vlády.

Nebo právě proto...

P.S. Souhlasím s tím, že "i psychopat může být osobnost" a dodám, že právě u nás je velmi patrné, že právě psychopati jsou nejen významně zastoupeni v politice, ale též v managementech velkých firem, jsou i zastoupeni velkým procentem v podnikatelské sféře a státním aparátu. 

Jsem si jistý, že u nemalého procenta lidí moc politická a finanční vede k degradaci lidské osobnosti (psychopatologickým změnám), aniž bych to uměl dokázat.

Potom každopádně platí, že náš život řídí vesměs psychopati. (to bohužel není moje)

legionář
Nepřihlášený uživatel

#10079 Re:

2014-11-11 12:39

#10031: -  

Máte pravdu, všude dostávají havloidní pohrobci obrazně řečeno přes prasečí čenich.

 Když kobyla chcípá, tak kolem sebe nejvíc kope.


Nepřihlášený uživatel

#10080

2014-11-11 12:40

ANO! ANO! ANO!

Nepřihlášený uživatel

#10081 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-11 12:47


Nepřihlášený uživatel

#10082 Re: Re:

2014-11-11 12:58

#10072: - Re:  

 Není potřeba kontrolovat vše. Stačí uvést několik příkladů a je zpochybněna celá petice.  Stejné je to u voleb, kde stačí, že se podplácelo bez pohledu na množství.

kočkomilka

#10083 Re: Re: Re: Re:

2014-11-11 13:02

#10073: skac - Re: Re: Re:  

 ..mám z Vás radost,pane "skac"! Od včerejška takový pokrok.. Netykáte mi,ani nepoužíváte sprostá slova.. Byla bych moc ráda,kdyby Vás komunikace se mnou naučila slušnosti.. M.S. z Kamejku


Nepřihlášený uživatel

#10084

2014-11-11 13:02

Tak milí zlatí,pěkný podvod.Přišel mi meil od známý,která se týká této petice.Rozeslala je asi dvaceti lidem.A to tak,že mi rovnou přišel děkovný meil za můj podpis,s tím když kliknu na odkaz potvrdím nebo můžu podpis smazat.Protože mám jiný názor,chtěla jsem svůj podpis smazat,kliknu a ejhle potvrzeno.Tak takhle se získává většina.No,co jsem mohla čekat.Účel světí prostředky.Přeji Vám perfektního prezidenta.Ale v našem státě? Bojím se,že může být hůř.Vždyť ani nevíme co je pro nás dobrý.
kočkomilka

#10085 Re: Re: Re: Re:

2014-11-11 13:06

#10075: - Re: Re: Re:  

 Děkuji Vám! To potěší,pohladí a zahřeje


Nepřihlášený uživatel

#10086 Re: Re:

2014-11-11 13:07

#10079: legionář - Re:  

 Všimněte si, jak to ti impresariove této petice hezky zrežírovali":

Podučitelskej z hodonína tu dělá takového F.L.Věka, někteří tvrdé vulgární  jádro a někdo je jejich loutkovodič.

Dobře si to připravili:

Klapka a už to jede...

Při prvních přímých volbách to byl Petr Rychlý s čírem na makovici, aby získali co nejvíc hlasů. 

Rvali to pres Internet, přes všechny televize se štábem v ČT u buzeranta Moravce no hrůza -  a výsledek, moudré volice se jim nepodařilo oklamat.

Tato petice, to je plácnutí prknem o rybník... a organizátoři to od začátku vědí.

Ctu i vulgární projevy zastánců pana presidenta a všimněte si (co píši je pro stoupence pana presidenta) , že vulgárně reagují na vulgarity havloidních řvounů.

Tak je nechte vyžvanit, nic jiného neumí... a ni jiného jim nezbývá

 

 

 

McB

#10087 Re:

2014-11-11 13:08

#10084: -  

 To vás podepsala vaše známá. Může za to ona, ne petice. 

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-11 13:10



Nepřihlášený uživatel

#10089 Re: Re: Re:

2014-11-11 13:13

#10086: - Re: Re:  

 Soudruhu, máte krásný normalizační slovník a určitě budete jednou po zásluze odměněn. Blahopřeji.

mp

#10090 Re: vulgarita je zástupná

2014-11-11 13:14

#26: mh - vulgarita je zástupná 

 Vsadím se,že tam leze každý,jen u nás se z toho dělá.A jestli ne,tak za pár let nebo i měsíců poleze.Budeme rádi,že už tam jsme. Ty dnešní země plných hrdinů,které obdivujete,se budou tlačit na naše místa,a to teprve uvidíte,co udělají s naší zemí,aby nás odtamtud vystrnadili.


Nepřihlášený uživatel

#10091 Re: Re: vulgarita je zástupná

2014-11-11 13:21

#10090: mp - Re: vulgarita je zástupná 

 Jděte s tou vaší proputinovskou propagandou někam.

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-11 13:23


Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-11 13:25



Nepřihlášený uživatel

#10094 Re: Re: Re: vulgarita je zástupná

2014-11-11 13:27

#10091: - Re: Re: vulgarita je zástupná 

 Ať koukám jak koukám,  jméno Putin vidím až u vašeho komentáře.  Nestraší vás Putin na každém kroku?  Netrpíte stihomamem? 


Nepřihlášený uživatel

#10095 Re: Re: Re: Re:

2014-11-11 13:30

#10073: skac - Re: Re: Re:  

Ve slově "psychiatrii" máte tak strašlivou hrubku, až mě z toho polilo horko, nepište už, prosím, raději nic! Stejně jsou to jen prázdná slova, skutečně nic nevypovídající a zavádějící, mnohdy dokonce urážlivá a hrubá. Studujte pilně svůj rodný jazyk, pěkně od začátku, naučte se slušnému chování a pak se do jakékoliv diskuse můžete směle vrátit.


Nepřihlášený uživatel

#10096 Re: Re: Re:

2014-11-11 13:31

#10082: - Re: Re:  

 To si jenom myslíte. Volby jsou závazné a podle výsledků se sestavují vládnoucí orgány různých stupňů,  proto může několik falešných údajů zrušit jejich platnost. Manifestační petice takový cíl nemá a ani mít nemůže, nikdo nemůže na základě pouhé petice odvolat prezidenta, je pouhým vyjádřením názoru, proto ji pár falešných podpisů znehodnotit nemůže. To by pak bylo velice jednoduché a výrobou pár falešných podpisů byste mohl zlikvidovat jakoukoli petici.


Nepřihlášený uživatel

#10097

2014-11-11 13:39

Plně se připojuji k textu této petice!!! Je mi hodně roků, a ještě jsem vítala na náměstí v P. pana presidenta Masaryka!!!!!
Roman Skácel
Hodonín

#10098 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-11 13:39

#10060: kočkomilka - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Mě to extrémní připadá, ale s ohledem na situaci v jejich zemi je běžná demonstrace na ulici, kterou tamní policie rozpráši na počkání o dost méně účinná, než šokovat své spoluobčany na samé hraně lidské důstojnosti.

Naštěstí zde nejde o Pussy Riot, které jsou ale i přes svůj extremismus hodnoceny jak Evropským parlamentem, tak i mnoha osobnostmi ve vztahu ke svému pojetí disemtu, kladně.

Nesouhlasím především s tím aby je musel prezident Zeman hodnotit stejně vulgárně, jak se ony chovají a to v rozhlasu a ještě se strapňovat tím, že jim do jejich i tak sprostých textů, další nové sprosťárny, které tam zatím nejsou, podsouvá...

P.S. Vůbec nejdůležitější je najít důvod toho, proč právě tuto, obscénní kapelu, musel pan Zeman hodnotit?

Proč proboha musí náš prezident rozšlapávat lejna? 


Nepřihlášený uživatel

#10099

2014-11-11 13:42

Kde se ztratila petice na podporu Zemana? Zašla na úbytě?

 

Roman Skácel
Hodonín

#10100 Re:

2014-11-11 13:45

#10084: -  

 Nakonec nebylo tak marné zjistit, že v podstatě lidem v této zemi nevadí, že se i ústavní činitelé chovají vulgárně v médiích, to necelé procento těch, co proti tomu dokáží alespoň protestovat je docela zanedbatelné.

P.S. V budoucnu ale nebude tím pádem u nás politicky líp, to spíš naopak, když už máme tak tlustou kůži, že nás neporaní ani prezidentovo nízké sprosťáctví...

P.P.S. Precedent už máme, následovníci mají dveře otevřeny dokořám, když je tím precedentem právě Prezident ČR, vyšší autorita už zde politickou kulturnost ohrozit nemůže...